ترین های لیگ برتر

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,149 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترین های لیگ برتر

در این پست لیست ترین های لیگ برتر به روایت سایت رسمی مسابقات براتون آماده کردم ، امیدوارم خوشتون بیاد.


دروازه بان ها :

1- جو هارت ( منچستر سیتی ) 198 امتیاز

2- برد فریدل ( تاتنهام ) 174 امتیاز

3- تیم کرول ( نیوکاسل یونایتد ) 170 امتیاز

واما دروازه بان آرسنال ، شسنی با 152 امتیاز فعلا در رتبه ششم این لیست قرار داره ، که مسلما بهتر از این خواهد شد.


مدافعان :

1- لسکات ( منچستر سیتی ) 210 امتیاز

2- وینسنت کمپانی (منچستر سیتی ) 206 امتیاز

3- جان تری ( چلسی ) 200 امتیاز

و اما از آرسنال اولین بازیکنی که در این لیت به چشم می خوره ، لورن کوژیلنی با 137 امتیاز هست در رتبه 26ام!


هافبک ها :

1- داوید سیلوا ( منچستر سیتی ) 263 امتیاز

2- رافائل فاندرفارت ( تاتنهام ) 239 امتیاز

3- فرانک لمپارد ( چلسی ) 232 امتیاز

و اما از آرسنال ، میکل آرتتا با کسب 174 امتیاز در رتبه هشتم قرار داره که با ادامه روند رو به رشدش میتونه به صعود به رده های بالاتر جدول امیدوار باشه.


مهاجمان :

1- وین رونی ( منچستر یونایتد ) 319 امتیاز

2- رابین فان پرسی ( آرسنال ) 295 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ( تاتنهام ) 294 امتیاز

با کمال تعجب رونی بالاتر از رابین قرار داره!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 02:37 گفت:

عالی بود سعید جان.ممنون

Saeed Milani در 14/9/1390 | 00:43 گفت:

والا محمدجان من هرچی می رفتم جلو بیشتر ناامید می شدم تا رتبه 26 که کوژیلنی رو پیدا کردم!

محمد اصغری در 13/9/1390 | 23:31 گفت:

سعید جون دمت گرم.جالب بود.
به نظر من جای ورما تو لیست مدافعا کم بود.راستی امتیاز و رتبش چنده؟

حمید فرازی در 13/9/1390 | 23:08 گفت:

اتفاقا انگلیش امسال اصلا شبیه سالای قبلش نیست.

حسین عسگریان در 13/9/1390 | 22:37 گفت:

حمید جان مگه پریمر مسه لیگ اسپانیاست که نمراتشون چرت باشه

علی ارشدی در 13/9/1390 | 22:32 گفت:

نظرات مثلا کارشناسی حمید جون

حمید فرازی در 13/9/1390 | 22:25 گفت:

مرسی داداش سعید.جالبه که هوادارای چلسی خودشون دیگه از دست لمپارد خسته شدن.تو تاتنهام هم پارکر خیلی بهتر از فاندرفارته و حتی گرت بیل میتونست تو این لیست قرار داشته باشه.قطعا مهاجمایی مثل بالوتلی و آگرو بهتر از آدبایور کار کردن.پس نتیجه میگیریم زیاد به این نظرات کارشناسی توجه نکنید.

Saeed Milani در 13/9/1390 | 22:23 گفت:

خواهش می کنم حسین جان.

حسین عسگریان در 13/9/1390 | 22:22 گفت:

مرسی اقاسعید من این نمراتو توسایت پریمر دیده بودم ولی چون انگلیسیم درحد زیر صفره اصلا نمیدونستم واسه چیه دست گلت درد نکنه روشنم کردی

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:38 گفت:

نظر سنجی نیست که! امتیازاتی هست که کارشناسان پریمیر لیگ به بازیکن ها می دن. مثلا تو قسمت مهاجمان فقط گلزنی ملاک نیست ، تاثیرگذاری و نحوه بازی در کل بازی هم رو حساب می کنن. خواهش می کنم علی جان.

(Hooman sam (Dark metal در 13/9/1390 | 21:17 گفت:

باید این نظرسنجی رو بذارن دم کوزه و الا آخر.....

arash در 13/9/1390 | 21:02 گفت:

تعجب بیشتر وقتیه که ادبایور یک امتیاز از رابین کمتره!!!

علی ارشدی در 13/9/1390 | 20:51 گفت:

سلام علی آقا

علی ارشدی در 13/9/1390 | 20:51 گفت:

حالا این امتیازات رو بر چه اساسی میدن؟

ali در 13/9/1390 | 20:49 گفت:

به جز رونی من باقیشون رو شدیدا قبول دارم که امتیازاشون درست هست و شایسته این امتیاز هستن.
آقا سعید دستت درد نکنه.

sepehr najafian در 13/9/1390 | 20:35 گفت:

جالبتر که اصلا چرا رونی توی این لیست قرار داره در حالی که یاکوبو و دمبابا بهتر بودند.