Go0odbye England

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,019 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Go0odbye England

با کمال تعجب عدم پوشش اخبار تیم های انگلیسی از سوی صدا و سیما همچنان ادامه دارد!


در حالیکه دیروز تصویری از بازی آرسنال - پاناتینایکوس پخش شد و نه نتیجه اون دیدار تحت پوشش قرار گرفت ، با کمال تعجب امروز در بخش خبری ساعت 13 شبکه 3 سیما اصلا به حذف منچستر یونایتد از لیگ قهرمانان اروپا اشاره ای نشد!

در حالیکه بحث داغ روز عدم راهیابی یونایتد ها به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا بود تلویزیون بدون کوچکترین اشاره ای به این موضوع به راحتی آب خوردن از کنار اون گذشت و این شاعبه رو بیش از پیش قوت بخشید که درباره پخش بازی های تیم های انگلیسی و پوشش دهی نتایج اون ها بازنگری های اساسی صورت گرفته.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 18/9/1390 | 17:38 گفت:

من که چند روز پیش گفته بودم به همون دلیل ایران اخبار انگلیسو نمیگه
آخه مگه ورزش جای جنگه..................................
من نمیدونم چرا.....................

حمید فرازی در 17/9/1390 | 21:20 گفت:

به خدا مردم هیچ مملکتی مظلوم تر از ما نیستن.هرچند که امروز اخباری از عذرخواهی ایران از انگلیس شنیده شده

حمید فرازی در 17/9/1390 | 21:18 گفت:

دیروز تیتر یک روزنامه نود این بود:آیا تحریم المپیک لندن بررسی می شود؟

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 21:16 گفت:

من همون روزگفتم ایناگاون ازطویله فرارکردن

علی ارشدی در 17/9/1390 | 20:55 گفت:

کلا با اینکاراشون توقع دارن مردم سراغ ماهواره نرن و میان دیشا رو جمع میکنن خب پدر آمرزیده ها مگه مردم مریضن برن ماهواره نگاه کنن حتما تی وی خودمون ضعیفه که نمیتونه مردم جذب کنه غیر از این نیست

علی صادقزاده در 17/9/1390 | 20:43 گفت:

شبکه 3 که اصلا خبر انگلیسهارم نمیگه . اما شبکه خبر هنوزم اخبارشونو میگه ... انشاللاه هر چه زودتر یه بلایی سر این مملکتمون بیاد راحت بشیم ...

محمد اصغری در 17/9/1390 | 20:27 گفت:

مرده شور این سیاست جدا از ورزش ایران ببرن.منم خیلی تعجت کردم وقتی دیدم این خبر پخش نشد.

فرزاد عسکری در 17/9/1390 | 19:24 گفت:

آقا به نظر من به این سایتهای روزنامه ها اطلاع بدیم ! اونا فوری تیتر یک میکننش !

محسن شعبانی در 17/9/1390 | 18:56 گفت:

به نظر من باید با مکاتبه به گوششون برسونیم که ما احمق نیستیم سیاست ربطی به ورزش نداره و بخاطر خودشون بهتر که از این کارشون دست بر دارن تا بینندهای بیشتری رو از دست ندادن. حالا خوبه تا حالا پخش مستقیم کانالای خارجی رو می دزدیدن ها........

حسین ملازینل در 17/9/1390 | 18:49 گفت:

آقا جون من همین امروز ساعت 5.30 صحنه های گل بازی منچستر و بقیه ی تیم ها رو تماشا کردم.نمیخوام از صدا و سیمای خستمون طرفداری کنم ولی اینقدر بیاید دیگه سیاه نمایی نکنیم دیگه بابا...ولی این وظیفه ی شبکه ی به اصطلاح ورزشه که اینجور خبرا رو پوشش بده...

حبیب در 17/9/1390 | 18:44 گفت:

الان نمیدونید چه قدر انگلیسیا ناراحتن....

قطب فرهنگ و شعور و فوتبال دنیا (ایران ) اخبارشونو پوشش نمیده....چه قدر این انگلیسیا بدبختن واقعا.... واقعا

reza در 17/9/1390 | 17:50 گفت:

من همون روزهای اول گفتم و یک پستم گذاشتم ولی هیچکس باور نکرد

فرهاد در 17/9/1390 | 17:49 گفت:

اینا دیوونن بخدا شب بازی سیتی رو نشون میدن بعد تو اخبار هیچی ازش نمیگن

امیررضا در 17/9/1390 | 17:02 گفت:

واقعا من داشتم از تعجب شاخ در میاوردم...اصلی ترین خبرش باید حذف من یونایتد بود ولی اصلا انگار دو تیم منچستر تو چمپیونز نبودن..البته اخبار کانالای دیگه مثل شبکه 5 میگه

Saeed Milani در 17/9/1390 | 16:45 گفت:

نود به فوتبال خارجی کاری نداره ، تصمیمی هم که گرفته شده دیگه گرفته شده! به نظر من هیچ کاری نمی شه کرد!

فرزاد عسکری در 17/9/1390 | 16:42 گفت:

آقا به نظر شما چه کار میشه کرد ؟ من میگم یه گروهی چیزی توی گوگل اینا درست کنیم و همه رو به این مطلب لینک بدیم... یا اینکه به همه اهالی فوتبال در اینترنت خبر بدیم که مثلا به نود نظر ارسال کنن و غیره !

میلاد حسینی در 17/9/1390 | 16:38 گفت:

صدا سیما لیگ انگلیسو تحریم نکرده در واقع خودشو از دیدن این بازی ها محروم کرده .

چون احمقن