تبانی در سطح اول فوتبال اروپا!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 422,988 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تبانی در سطح اول فوتبال اروپا!

نتایج و اتفاقات دیشب بازی های آژاکس و رئال مادرید ، لیون و دینامو زاگرب ، حضور پلاتینی در راس یوفا احتمال تبانی در سطح اول فوتبال قاره سبز را قوت بخشید.


دنیس برگ کمپ اسطوره باشگاه آرسنال و مربی کنونی آژاکس خواستار بررسی اتفاقات روی داده در بازی های دیشب جام قهرمانان اروپا شد. وی که در کنار دی بوئر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حاضر شده بود به تایید صحبت های دی بوئر پرداخت.

در حالیکه در بازی آژاکس و رئال مادرید گل اول رئال که در موقعیت آفساید به ثمر رسید از سوی داوران بازی مورد قبول واقع شد بلافاصله 2 گل صحیح تیم آژاکس در کمال تعجب از سوی کمک داور این بازی آفساید اعلام شد!

این درحالی بود که لیون برای صعود نیاز به یک پیروزی پرگل در خانه دینامو راگرب داشت که آن بازی هم حاوی اتفاقات عجیب و غریبی بود ، اخراج بازیکن دیناموزاگرب در دقایق اولیه بازی و راه رفتن بازیکنان این تیم در میدان از جمله نکاتی بود که تعجب همه کارشناسان را برانگیخته ، بطوری که خوردن 7 گل در این سطح از فوتبال اروپا آن هم در خانه از تیم نه چندان مطرح لیون جای تعجب دارد.

نکته جالب توج دیگر چشمک مدافع دیناموزاگرب به گومیس ، مهاجم لیون بعد از به ثمر رسیدن گل 5ام این تیم است که به عکس خبری امروز سایت های مختلف بدل گشته است.

حضور پلاتینی در راس یوفا و صعود بودار لیون تیم فرانسوی حاضر در این جام شاعبه دخالت پلاتینی در نتایج را بیش از پیش قوت بخشیده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 18/9/1390 | 21:26 گفت:

صددرصد ، منم آژاکس و دوست دارم.

Aylad در 18/9/1390 | 17:36 گفت:

این پلاتینی بی ارزش نمیدونم اونجا چه غلتی میکونه
آخه میدونید تیمه دوم آرسنالیها آژاکسه
خیلی نامردیه

(Hooman sam (Dark metal در 18/9/1390 | 11:31 گفت:

خیلی تابلو بود...

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 01:31 گفت:

صد رحمت به ايران

علی ارشدی در 18/9/1390 | 00:23 گفت:

حمید جون کثیف شده خیلی وقته کثیف شده... فقط الان داره بوش هوا میشه

حمید فرازی در 17/9/1390 | 22:03 گفت:

دیگه فوتبالم داره مثل سیاست کثیف میشه

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 22:02 گفت:

قربونت رضا جون.من اصلا خبر نداشتم.الآن متوجه شدم که چی رخ داده...

حسین عسگریان در 17/9/1390 | 21:24 گفت:

صددرصد تبانی بود من دیشب به خاطر برکمپ بیدارموندمو بازی رو دیدم به خدا گلایی که اژاکس زد اگه یه ذره افساید بود دیشب داشت گریم میگرفت واسه اژاکس توقوطی کرده بودن رئالو

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 21:19 گفت:

سیدبایدجای پلاتینی روبگیره

علی ارشدی در 17/9/1390 | 20:59 گفت:

گلای آژاکس که اصلا آفساید نبود

علی ارشدی در 17/9/1390 | 20:57 گفت:

ای بابا گاوبندی از این تابلو تر نمیشد نمیخواستم چیزی بگم ولی حالا که بحث باز شده میگم: مافیای فوتبال اروپا خیلی خفن تر از این حرفاست

Saeed Milani در 17/9/1390 | 19:26 گفت:

این هم عکس هاش : http://www.goal.com/iran/news/2675/%DA%86%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C%DA%AF/2011/12/08/2793621/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B4%D8%B4%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D9%84%DA%86%D8%B3%D8%A8-%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A2%DA%98%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86

ramin kazemi در 17/9/1390 | 19:21 گفت:

خیلی تابلو بود من نتیجه رو که فهمیدم به جدول گروه نگاه کردم لیون و اژاکس هم امتیازن(8)لیون با این همه گل تونست با تفاضل +2 صعود کنه تفاضل -4 رو +2 کرد با توجه به اینکه بازی رفتشون توی زمین لیون و دیناموزاگرب 2-0 باخته بود

فرهاد در 17/9/1390 | 17:54 گفت:

پلاتینی دو سال بارسا رو با داوری قهرمان اروپا کرده این کار که دیگه واسش مثل اب خوردنه

Hossein mo در 17/9/1390 | 17:40 گفت:

خوب عکسشم میذاشتی دیگههههههههههههه

امیررضا در 17/9/1390 | 17:05 گفت:

منم برام عجیب بود چی جوری اژاکس تو زمینش از رئال 3-0 باخت...اون سمتم لیون 7-1 برد!!!

Saeed Milani در 17/9/1390 | 16:48 گفت:

به وضوح حق آژاکس و خوردن نامردا! حیف واقعا ، دنیس چه تیمی درست کرده ، دمش گرم.