انتقاد سرمربيان ليگ برتر از اتحاديه فوتبال انگليس

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,175 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقاد سرمربيان ليگ برتر از اتحاديه فوتبال انگليس

سرمربي تيم استوک هم در انتقاد از اتحاديه فوتبال انگليس به هري ردنپ سرمربي تاتنهام و کني دالگليش سرمربي ليورپول پيوست.


ردنپ اتحادیه فوتبال انگلیس را به در پیش گرفتن '' استاندارد دو گانه'' متهم کرد و گفت: واقعیت این است که رونی به خاطر رفتار خشن باید سه جلسه محرومیت را تحمل کند ولی وقتی اتحادیه فوتبال انگلیس برای او درخواست تجدیدنظر می کند باید پاسخگو تقاضاهای مشابه درآینده نیز باشد.

سرمربی تاتنهام که به عنوان گزینه احتمالی جانشینی فابیو کاپلو مطرح است ، افزود: این در حالی است که درخواست بسیاری از باشگاه ها برای موارد مشابه در اتحادیه فوتبال انگلیس بایگانی شده است.

طبق حکم یوفا، رونی از حضور در سه دیدار تیم ملی انگلیس در مرحله گروهی جام ملت های اروپا محروم بود ولی با درخواست تجدید نظر اتحادیه فوتبال انگلیس این محرومیت به دو جلسه کاهش یافت.

به این ترتیب رونی می تواند در آخرین دیدار تیم ملی انگلیس در مرحله گروهی که برابر دانمارک خواهد بود به میدان برود.

دالگلیش هم معتقد است درخواست اتحادیه فوتبال انگلیس برای کاهش محرومیت رونی ''یک نمونه بد'' برای همه تیم ها و بازیکنان است.

''تونی پالیس'' سرمربی استوک سیتی نیز گفت: من کاملا با صحبت های دالگلیش موافقم. مسلم است که رونی از پشت به بازیکن تیم حریف تکلی خشن زده است که کاری جوانمردانه نبود.

وی خاطرنشان کرد که هدف از انتقادهای دالگلیش نشان دادن تبعیض هایی است که در موارد مشابه در فوتبال انگلیس صورت می گیرد.

اتحادیه فوتبال انگلیس در پاسخ به این انتقادها گفته است که مقررات کمیته انضباطی یوفا متفاوت با مقررات ملی و بازی های کشورها است ولی برخی از سر مربیان مطرح فوتبال در انگلیس چنین عقیده ای ندارند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 21/9/1390 | 10:11 گفت:

بابا درس میشه مگه میشه درس نشه؟من درس کردمش.
بیشتر تلاش کن سعید!

Saeed Milani در 21/9/1390 | 01:10 گفت:

به خدا صد بار نوشتم ، فارسی ، انگلیسی ، ارمنی ، آذری ، ژاپنی ، نستعلیق اما نشون نمیده که نمیده!

sam baygan در 20/9/1390 | 23:04 گفت:

سعید چرا درباره منتو درس نمیکنی؟
سلام!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:43 گفت:

بله سعید جون حتما شنیدی که میگن کار کار انگلیسی هاست :))

sepehr najafian در 20/9/1390 | 20:06 گفت:

جناب سرمربی استوک حالا که به ردنپ پیوستی لطفا بی زحمت امشب ببرش

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:05 گفت:

بالاخره لابی انگلیسیا تو یوفا خیلی قویه باور کن من که میگم دو تا اعتراض دیگه میکنن اصلا محرومیتشو کنسل میکنن.....والا!!!!نه علی جون؟!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 20:00 گفت:

این جوری خیلی به نفع انگلیسیا شد اگه محرومیتش سه جلسه بود یعنی دور گروهی رو کامل از دست میداد و اصلا احتمال داشت با خودشون نبرنش

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:00 گفت:

گل متیو اترینگتون در دقیقه 13 تاتنهامو فعلا عقب انداخته(در تکمیل خبر محمد آقا)

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:58 گفت:

کلا اتحادیه فوتبال انگلیس از بیخ مشکل داره.............یعنی کشور انگلیس کلا با بقیه مشکل داره..............مسئولان رده بالای این کشور خودشونو تافته جدا بافته از بقیه کشورای اروپایی میدونن............دیگه وضع فوتبالشونم که روشنه.....خدا بخیر کنه...........مرسی سعید

محمد رستگار در 20/9/1390 | 19:58 گفت:

بچه ها تا دقیقه 30 تاتنهام 1-0 عقبه