لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 349,746 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

چه کسی زننده بیست هزارمین گل لیگ برتر جزیره خواهد بود؟ در این قسمت ترجمه مقاله منتشر شده در این باره ، از سایت پریمیر لیگ رو براتون آماده کردم ، به امید رضایت دوستان عزیز.


به نقل از پریمیر لیگ : برایان دین زننده اولین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان در سال 1992 برای شفیلد یونایتد بود.

لیگ برتر انگلستان ( بارکلی پریمیر لیگ ) در انتظار اهداء جایزه ( لقب ) زننده بیست هزارمین گل تاریخ این لیگ می باشد ، و به همین منظور قصد دارد یک چک به مبلغ 000'20 پاوند را با امکان صرف در امور خیریه ، به زننده این گل اهداء نماید.

از زمان راه اندازی لیگ برتر تا به امروز 19964 گل به ثمر رسیده است که سرآغاز آن با گل دقیقه 50 برایان دین در ورزشگاه بارمال لین در 15 آگوست 1992 در بازی مقابل منچستر یونایتد بوده است.

فقط 36 گل تا به ثمر رسیدن 20000امین گل جادویی لیگ برتر باقی مانده است ، اما به راستی چه کسی این افتخار را از آن خود خواهد کرد؟

شایان ذکر است افتخار به ثمر رساندن 10000امین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان از آن لس فردیناند می باشد.

مهاجم اسبق تیم های شفیلد یونایتد ، لیدز یونایتد ، میدلزبرو ، لستر سیتی و وستهام یونایتد ، برایان دین ، به شخصه این احتمال را می دهد ، مهاجم فوق العاده تیم آرسنال ، رابین فان پرسی ، زننده 20000امین گل تاریخ لیگ برتر خواهد بود.

برایان دین در این باره به پریمیر لیگ گفت : من در وستهام یونایتد با جرمین دفوئه همبازی بودم و دوست دارم او زننده این گل تاریخی باشد ، اما چیزی در درونم به من می گوید بی شک رابین فان پرسی این گل را به ثمر خواهد رساند.

وی همچنین افزود : فان پرسی یک فصل رویایی را با آرسنال آغاز نموده است و با بدست آوردن این افتخار می تواند آن را برای خود تکمیل نماید.

با توجه به معدل 2.96 گل در هر بازی این فصل از مسابقات لیگ برتر ، به نظر می آید در هفته جاری باید شاهد به ثمر رسیدن بیست هزارمین گل تاریخ مسابقات باشیم.

باید دید چک بیست هزار پوندی با امکان تقدیم آن به امور خیریه نصیب کدام بازیکن خواهد شد. شایان ذکر است مهاجم اسبق فولهام ، موریتز وولتز ( زننده پانزده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) و لس فردیناند ( زننده ده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) هر دو ، چک های خود را صرف امور خیریه نمودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:02 گفت:

من که دعا میکنم ون پرسی این گل رو بچپونه تو دروازه ی هارت!!!!

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:18 گفت:

بزنه رابین دیگه
مگه غیر از رابین کسی دیگه ای شایستگیشو داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سعید نوری در 26/9/1390 | 13:39 گفت:

من که میگم ون پرسی میزنه.....البته این یه حدسه.....ولی ایشالا که میزنه.....نظر بهترو بعد از بازی های امروز باید داد!!

فرهاد در 26/9/1390 | 11:39 گفت:

خیلی باید شانس داشته باشی که این گل رو بزنی

حمیدرضا در 26/9/1390 | 11:17 گفت:

من میگم فن پرسی هتریک میکنه که یکی از این گل ها هم 20000 گله.

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 02:34 گفت:

منم با شروین موافقم گل رو ولکات و روبین میزنن تازه گل20001 هم ژورو میزنه!!!!!!!!!!!!!1

shervin در 26/9/1390 | 02:01 گفت:

19999 گل رو والکات میزنه و 20000 گل رو رابین

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:50 گفت:

خیلی شانس آرسنالیا کمه چون چندتا تیم قبل ما بازی دارن.ولی هر کی بزنه جاودانه میشه

علی ارشدی در 26/9/1390 | 00:07 گفت:

کاش رابین بزنه حقشه به خدا خیلی مهاجم تیزهوشیه

Saeed Milani در 25/9/1390 | 23:52 گفت:

امیدوارم رابین بزنه یا آرتتا.

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:40 گفت:

جورو میزنه!

حمید فرازی در 25/9/1390 | 23:22 گفت:

ایشالا که رابین میزنه.البته باید دید که نتایج قبل از بازی ما چی میشه

محمد اصغری در 25/9/1390 | 23:19 گفت:

رابین بخواد می تونه.امیدوارم رابین این گل رو بزنه