اسامی داوران 2 هفته آینده اعلام شد.

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 436,187 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اسامی داوران 2 هفته آینده اعلام شد.

به نقل از سایت رسمی پریمیر لیگ اسامی داوران بازیهای آرسنال به شرح زیر می باشد :


31 دسامبر : آرسنال - کیو پی آر

1- داور : مارتین اتکینسون
2- کمک داور اول و دوم : بک ، چیلد
3- داور چهارم : میسون
4- نماینده پریمیر لیگ : شریوس

2 ژانویه : فولهام - آرسنال

1- داور : پروبرت
2- کمک اول و دوم : بارت ، واتس
3- داور چهارم : فریند
4- نماینده پریمیر لیگ : پایک

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 29/9/1390 | 18:48 گفت:

در ضمن نام هاوارد وب هم به عنوان یکی از 12 داور انتخابی برای مسابقات یورو 2012 در تابستان آینده اعلام شد.

علی ارشدی در 29/9/1390 | 14:37 گفت:

آره سعید حق با توئه
من کلی گفتم ضمنا می خوام یک کم براتون انبساط خاطر ایجاد کنم :))

Saeed Milani در 29/9/1390 | 13:45 گفت:

نه دیگه علی جان نمیشه اینجوریم به داور حمله کرد و ضعف تیممون رو بندازیم گردن داور ، توپ داشت می رفت تو دروازه تو بازیه پرسپولیس ، پنالتی نگرفت داور! حالا اینجا که فقط یه توپ به دست ساده بود ، با هوچی گری که جام نمیدن بهمون!

علی ارشدی در 29/9/1390 | 13:11 گفت:

ببخشید عذر می خوام ولی سر تیم ما رو بریدن( با احترام به دوستداران علی دایی لطفا با لحن ایشان بخوانید )

حمید فرازی در 29/9/1390 | 11:42 گفت:

من یه تصمیم جدی گرفتم.از حالا به بعد هروقت داور بازی آرسنال فیل داود بود میخوام تو مسابقات شرط بندی شرکت کنم.به خدا نمیدونم کی اینو کرده داور.فقط به ضرر آرسنال سوت میزنه.

Saeed Milani در 29/9/1390 | 02:15 گفت:

فکر کنم مارتین اتکینسون خوب باشه برامون ، اونیکی رو نمیشناسم زیاد.