هـــــــــــــو یعنی با احترام برو!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 435,557 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

هـــــــــــــو یعنی با احترام برو!

اصلا مهم نیست که ونگر پرست ها چی فکر می کنن یا چه طرز تفکری دارند مهم اعتلای نام آرسناله ، چه با ونگر ، چه بی ونگر.متاسفانه در مقابل منچستر یونایتد ، رقیب اصلی و جاودانه آرسنال ، دابل شدیم! خیلی دلم میخواست بازم میتونستم خودم رو نگه دارم واز اشتباهات پیرمرد چیزی ننویسم اما وقتی 68 هزار نفر تماشاچی ورزشگاه امارات هم ونگر رو هــــــــــــــــــــــــــو می کنن دیگه چاره ای باقی نمی مونه!


اما در باره این بازی ، اشتباه مسلم ونگر در بازی دادن به یوهان جورو ، به اصطلاح استعداد سوئیسی کشف شده توسط ونگر ، از ابتدا باعث شد در روزی که اصلا در حد و اندازه های نام آرسنال نبودیم بازیه افتضاحی رو در مقابل تماشاگران ورزشگاه امارات به نمایش بذاریم. گل اولی رو که دریافت کردیم روی اشتباه مسلم یوهان جورو در سمت راست خط دفاعی بود ، به طوریکه ونگر مجبور شد قبل از شروع بازی در نیمه دوم این بازیکن رو تعویض کنه. اما یک استثنا در این بازی وجود داشت ، و اون کسی نبود جز آلکس اوکسلاد چمبرلین ، جوان 18 ساله ای که با بازیه خیره کننده خودش ، امشب ، پایه گذار گل تساوی آرسنال بود و با پاس زیباش رابین رو که یک گل خالی رو نزده بود در موقعیت گلزنی قرار داد و اونهم از تنگ ترین زاویه ممکن گل تساوی رو به ثمر رسوند. اما تاریکترین لحظه بازی زمانی فرارسید که مغز ونگر نا توان از تجزیه وتحلیل درست بازی فرمان جایگزینی آرشاوین به جای چمبرلین رو صادر کرد! برای اولین بار در تاریخ 17 ساله طرفداریم از آرسنال دیدم وشنیدم که کل 68 هزار تماشاچی حاضر در استادیوم امارات پیرمرد بیچاره رو هــــــــــــــــــــــــــــو کردن! دلم براش سوخت اما امیدوارم درس عبرتی بشه براش و زودتر ، حالا یا در پایان فصل یا اگه جایگزین مناسبش پیدا بشه هرچه زودتر این تیم رو ترک کنه. وقتی چمبرلین رو تعویض کرد حتی رابین فان پرسی هم تعجب کرد و دوربین های تلویزیونی کلمه : NO رو که با حسرت در مورد این تعویض به زبون آوورد رو به تصویر کشیدن. آرشاوینی که توانایی دویدن در زمین رو نداره به بازی میاد و بلافاصله از همون نقطه ضد حمله ای روی دروازه شکل می گیره و گل دوم منچستر به ثمر میرسه. این یعنی تیر خلاص ونگر به پیکره نحیف آرسنال! و پس از پایان بازی بازهم صدای هــــــــــــــــــــــو و ســـــــــــوت های ممتد تماشاگران همینطور به گوش می رسه!


از این بازی که بگذریم ونگر کارنامه قابل دفاعی از خودش باقی نگذاشته تا بخوایم در بارش بحث کنیم. شکست در دوران اوج آرسنال در فینال های اروپایی نشون دهنده ضعف این مربی در بازی خونی و تصمیم گیری در مواقع حساس هست. درسته که ونگر برای باشگاه موفقیت هم کسب کرده اما با ستاره ها نا با کشفیاتش. شاید عدم موفقیت تیم به مسائل مالی و مصدومیت هم برگرده که صد البته اینطور هست اما دلیل قبول شکست نیست به هیچ وجه ، ونگر نشون داده دچار ضعف مفرط شخصیتی و خودبزرگ بینی حاد هست. برای حفظ جایگاه در آرسنال تبدیل به بله قربان گوی مدیران باشگاه شده و در این هفت سال آرسنال رو از قدرت های درجه یک اروپایی تبدیل به تیمی دست و پا بسته حتی در زمین خودش کرده. به وضوح روشنه که تاریخ فعالیت ونگر با آرسنال منقضی شده و باید به دنبال جایگزین مناسبی براش بود. مربی های موفقی که با تیم های بی ادعایی مثل تاتنهام ، این فصل غوغا به پا کردن و داعیه قهرمانی در لیگ رو دارن.امیدوارم ونگر لااقل این بار صدای اعتراض تماشاگران رو شنیده باشه و خودش با احترامی که تا حالا بین اونها داره تصمیم به ترک این تیم بگیره. این تیم نیاز به طرز تفکر جدید و روح و هوای تازه داره. امیدوارم این بار از خودخواهی و غرور بی جایی که تمام وجودش رو فرا گرفته کوتاه بیاد و با احترام بره.


این خواسته همه هوادارایی بود که توی استادیوم نشسته بودن ، هـــــــــــــو یعنی با احترام برو!لطفا کسایی که از تاریخچه آرسنال اطلاع درستی ندارند و کسانی که دچار بیماری مضمن ونگر پرستی هستن یا اونهایی که می خوان احساسی نظر بدن یا دوستانی که بازی رو ندیدند به خودشون زحمت خوندن این پست رو ندن. 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 3/11/1390 | 14:23 گفت:

چرا چمبرلین تعویض شد مگه یکی باید چقدر خوب باشه که تو زمین بمونه......امیدوارم ولکات تمدید نکه یه بازیکن کاملا معمولیه یه نفوذ نکرد این بشر

♥Arsenal♥ در 3/11/1390 | 14:15 گفت:

ببین آقا سعید حرف شما درست ونگر بد کار کرده تو این چند سال!!
ولی کم زحمت نکشیده که به خاطر چند روز نتیجه نگرفتن بخوان بیرونش کنن!!!منکه تا وقتی مربی تیممونه ازش تعریف و تمجید میکنم و با بی احترامی نسبت بهش کاملا مخالفم میخواد هوووووووباشه یا هر بد و بیراه دیگه!!هروقت یکی دیگه جای ونگر اومد از مربی جدید حمایت میکنم ولی ونگر هم فراموش نمیکنم!!!من تا زمانی آرسن ونگر رو دوست دارم که مربی تیممون باشه!!!

Saeed Milani در 3/11/1390 | 13:13 گفت:

دوستان نه مدیریت عوض می شه نه کسانی که اومدن سهام باشگاه رو خریدن به همین راحتی دیگه اونو از دست می دن. تنها راهی که باقی می مونه عوض کردن مربیه و تزریق یه طرز فکر جدیدتر و جوانتر به تیمه. ونگر دیگه عمرش در آرسنال به پایان رسیده. تیم باید به یه مربی جسور و شجاع سپرده بشه. اینجا ارث پدری ونگر نیست. همین فلسفه باعث شده کسی توی این 15 سال نتونه حتی به آرسنال نزدیک خم بشه. در حالیکه باید به همه اجازه ابراز وجود رو داد. همه مربی های دنیا می تونن در آرسنال موفق بشن. چون نام آرسنال ابدی و جاودانه و بزرگه.

سجاد در 3/11/1390 | 10:51 گفت:

دوستان مديريتي كه دلش نمياد يه پودولسكي برا تيم بخره بره يه مربي بزرگ استخدام كنه؟
ونگر بايد فلسفشو عوض كنه .مديريت بايد بفهمه كه اگه خرج كنه به خدا بيشتر از اينكه بازيكن بفروشه سود ميبره مثلا اگه نصري با فابرگاس نميرفتن تيم 1 قهرماني ميوورد 10 برابر پولي كه از فروش اون دوتا درآورد سود ميبره..

amir mohebbi در 3/11/1390 | 10:42 گفت:

سلام من دیشب واقعا اعصابم خورد شد دیگه تا آخر شب نتونستم درس بخونم
بچه ها این قدر از ونگر انتقاد نکنید مشکل از ونگر نیست
تنها کسی که میتونه آرسنال را بهبود ببخشه خور ونگره به شرط اینکه کمی تفکراتشو اصلاح کنه و برا خرید بازیکن های خوب پول خرج کنه
با رفتن ونگر چیزی درست نمیشه
باید تیم رو تقویت کرد
نمیدونم این سیاست های باشگاه هست که بازیکن گران قیمت نخریم یا سیاست ونگره؟؟
به هر حال اگه می خواهیم وضعیت عوض شه این سیاست باید تغییر کنه

امیدوارم که آخر فصل جزو چهار تیم اول باشیم

اگه نشیم که آینده ونگر تو آرسنال میره رو هوا؟؟؟

به امید روزهای بهتر و بازگشت به اوج

علیرضا فراهانی در 3/11/1390 | 10:36 گفت:

من ونگرو خیلی دوست دارم هنوزم! اما چند یاله که تموم شده و دیگه مثل قدیما روحیه جاه طلبی نداره. حتی تصورشم نمی کردم که یه روز هو شه. جدا باید یره.

یه زمانی اگه به من یو می باختیم خوابم نمی برد. دیشب واقعا ناراحت نشدم.

محمودرضا معینی در 3/11/1390 | 10:30 گفت:

آقا من هنوز یه چیزی رو نفهمیدم چرا باید بازیکنی مث کارلوس ولا رو قرض بدیم بره بعد دل خوش کنیم به پارکی که حتی قدرت کنترل توپ رو هم نداره!!!!!!!!!!اینها همش برای بستن دهان هوادارا که به اصطلاح خرید کردیم!!!!

hamed در 3/11/1390 | 10:25 گفت:

مدیریت باید عوض بشه...........

رضا در 3/11/1390 | 09:27 گفت:

البته اگه همین طرز فکر را داشته باشه!

رضا در 3/11/1390 | 09:26 گفت:

WENGER OUT!!!!!!

saeed asghary در 3/11/1390 | 03:20 گفت:

امشب بدترین تعویض عمره ونگر بود !!!!!!!!!
از ونگر دلخورم چون هر سال بازیکنارو راحت اجازه میده برن !!!
شاید وقت رفتن رسیده باشه !!!

محسن آزاده در 3/11/1390 | 02:41 گفت:

:)
نه علی ، من فقط گفتم عوض کرنه ونگر یه راهکاره ، اونم نه بهترین راهکار ، شاید بهترین کار خرید بازیکن باشه ، البته به قول بعضی از دوستامون اگه واقعا ونگر مانع خرید بازیکنه !!!!!!!!!! بهتره که بره ، ولی به شرطی که واقعا اون مانع خرید باشه !

ali در 3/11/1390 | 02:33 گفت:

یعنی محسن آزاده توهم دیگه مخالف شدی.خوشم اومد.توهم کارد به استخونت رسید؟؟؟

ali در 3/11/1390 | 02:32 گفت:

مشکل تنها و تنها ونگر نه هیچ کس دیگه

محسن آزاده در 3/11/1390 | 02:28 گفت:

شاید عوض کردن ونگر یه راهکار باشه !!!! اما نمیشه گفت که این کار الزاما باعث موفقیت تیم میشه ، شاید بشیم مثل لیورپول بعد از عوض کردن رافا ، شاید هم مثل بارسا بعد از کنار گذاشتن رایکارد !!!!
همه چیز خیلی بد و پیچیده است ، فقط باید دعا کنیم اون اتفاقی بیفته که به نفع تیمه و باعث موفقیتمون میشه ، حالا اون اتفاق هر چی که می خواد باشه . . .

Arsenalito در 3/11/1390 | 00:31 گفت:

خواهشن دوستان ، آرسنال رو با سیتی و تاتنهام و حتی چلسی مقایسه نکنید.اینها تیمهایی هستند که تازه به دوران رسیدن.چند سال پیش رو یادتون باشه که همیشه آرسنال اونها رو حتی توی زمینشون به راحتی مغلوب می کرد و حالا به جایی رسیدن که ما از اونها ضعیف تر شدیم. باید از خواب بیدار شیم .اگه مقایسه ای باشه باید با منچستر کرد . چون که نگاه کنید با چه بازیکنایی چه نیجه می گیره واقعا" خودتون مقاسه کنید.این شان یک مربی که همیشه با بازیکنان به مراتب از لحاظ فنی پایین تر چی کار می کنه.آرسن ونگر مربی ای هستش که اصلا" هیچ برنامه ای نداره و فقط بازیکنان هستن که اگه روزشون باشه یا نباشه ، نتیجه بازی رو رقم می زنند.توی این بازی واقعا" نیمه اول هیچچی نداشتیم.ولی در نیمه دوم منچستر دفاع با ضد حمله رو کرد و گل دوم رو زد.ولی من توی این چند سال از آرسن ونگر یه تاکتیک ضدحمله ندیدم که اثر کنه.دوستان خودتون قضاوت کنید منچستر اگه اون سه یا چهار بازیکن اصلیش هم نباشن ، باز منچستره و اسم باشگاه رو یدک می کشه ، البته با فکر مربی.

علی ارشدی در 3/11/1390 | 00:21 گفت:

البته فردا

علی ارشدی در 3/11/1390 | 00:20 گفت:

سعید بیا تو پست خودم با هم بحث می کنیم

علی ارشدی در 3/11/1390 | 00:06 گفت:

سعید این که گفتم تو این بحث شرکت نمی کنم ربطی به دیدگاهم نداره ولی وقتی بعضیا به جای بحث توهین می کنن....

میلاد کشوری در 3/11/1390 | 00:02 گفت:

البته منظورم باشگاه بود که نیاز به تغییر روحیه و تعویض داره، نه ونگر، که نشون داده 10 سال دیگه هم بگذره هیچ تغییری نخواهد کرد.!

میلاد کشوری در 2/11/1390 | 23:59 گفت:

واقعا مگه انتظاری غیر از شکست داشتین؟ برین خدا رو شکر کنین که آبرومندانه باختیم.
مهم نیست منچستر چقدر مصدوم داره و ما چندتا. حتی دیگه بی کیفیتی بازیکنامون هم مساله نیست. مساله اینه که ما بازنده وارد زمین میشیم،از قبل از بازی، یه مربی که آرزوش اینه که مساوی بگیره، بازیکنایی که هدفشون اینه که تیم کمتر گل بخوره و خود شخصشون بازی قابل قبولی ارائه بدن، هوادارایی که ته دلشون حتی به مساوی هم قرص نیست، ....
فرگوسن با خودش فکر نمیکنه که من چند تا مصدوم دارم، بازی تو زمین اوناست، تساوی تو زمین حریف ارزشمنده و امثال این تفکرات؛ اون میخواد قهرمان بشه و سه امتیاز بازی رو می خواد؛ ما چی؟ تفکر تیم چی بوده که به اینجا رسیدیم؟ به نظرتون ونگر هم همینطوری فکر می کنه؟
الان بزرگترین مشکل اینه که دیگه حتی ونگر هم به پیروزی اطمینان نداره! به یه روح تازه نیازه، کسی که فضای متعفن ترسوی از پیش بازنده ی باشگاه رو عوض کنه!

saeed در 2/11/1390 | 23:59 گفت:

لعنت بر ونگر فقط همینو دارم بگم

Saeed Milani در 2/11/1390 | 23:34 گفت:

خوشحالم که اومدی و نظر دادی علی جان. منم اگر دیدگاه تو رو داشتم خودم رو کنار می کشیدم حتما :-)

Saeed Milani در 2/11/1390 | 23:31 گفت:

من دارم دیوونه می شم سام جان.
به خدا اون اسم ها کجا این اسم ها کجا!
اون تیم و ابهتش کجا این تیم و بازیهای مسخره اش کجا!
فقط اونهایی که اون بازی ها رو دیدن حس منو درک می کنن به خدا

علی ارشدی در 2/11/1390 | 23:30 گفت:

گفتم تو بحث رفتن و موندن ونگر شرکت نمی کنم و سر حرفم می مونم
ولی متاسفام برای بعضیا کلا(منظورم کسانیه که توهین می کنن انتقاد با توهین فرق داره)

Saeed Milani در 2/11/1390 | 23:29 گفت:

هر تیمی وضعیت خودش رو داره ، اصلا قیاس درستی نیست ما با چلسی و اینکه این مربی بیاد مثلا چی میشه. مثلا ویلاس بواس پورتو رو قهرمان کرد اما تا حالا تو چلسی موفق نبوده باید کلا قیدش رو زد؟! یا مثلا ونگال بارسا رو قهرمان کرد ، بایرن رو هم قهرمان کرد اما اخراجش کردن یعنی مربیه بدرد نخوریه؟!
نه دوست عزیز مساله دقیقا همینه این بدبختی که ما دچارش شدیم به خاطر همین پرستش بی علت ونگره که اجازه نداده ما بقی مربی های بزرگ دنیا بیان اینجا هم شانسشونو امتحان کنن.
ونگر باید بره ، باید ، باید ، باید
بقیه هم آدمن و توانایی های خودشون رو دارن باید فرصت ارائه رو بهشون داد.
تیم نیاز به روح تازه ، فکر تازه ، و آدم تازه داره والسلام.

sam baygan در 2/11/1390 | 23:26 گفت:

همیشه بزرگترین افسوسم این بود که اون دوران طلایی و حکومت توپچیها تو انگلستانو ندیدم و از شاهکارای ستاره های دنیا تو آرسنال لذت نبردم ولی تو این روزا و تو این لحظه های فلاکت بار خوشحالم که اون روزا رو ندیدم،خوشحالم تحقیر اینتر و رئال و چلسی و حتی یونایتد بزرگ رو هم ندیدم،د اگه میدیدم الان باید زار زار به حال خودم گریه میکردم.والا نمیدونم الان سعید و حامد و دگر دوستانم که اون سالها رو دیدن چه حسی دارن...

sam baygan در 2/11/1390 | 23:23 گفت:

سعیدجان خیلی خودمو کنترل کردم ولی دیگه به اینجام رسیده،چقد تحقیر،چقد افسوس،خسته شدیم به مولا...

hesam در 2/11/1390 | 23:22 گفت:

قبول,ونگر بره کي بياد?انجلوتي,بنيتز,هيدينگ,...؟يه ذره عبرت بگيريم,چلسي بد از رفتن مورينيو کم بازيکن خريد؟کم مربي عوض کرد؟به چي رسيد؟همه منصف باشيد,ما سال پيش واقعن بد بازي ميکرديم؟بازيکنامون بد بودن؟الان فرق ما با يونايتد اينه که پول به موندن بازيکن ارجحيت داره,ونگر اگه نصريو نگه ميداشت ضرر ميکرد؟(مالي)الان فروخته پورسانت گرفته؟ماسال پيش بازي برگشت که 1-0برديم فابرگاس ونصريمون مصدوم بودن,ورما مصدوم بود ساکر هم نبود و... فقط جکي رو داشتيم تازه همين رمزي هم گل پيروزي رو زد(تازه اونا ويديچ و فرديناندو فن در سار و... داشتن).به نظر شما چرا ما اون بازي رو با اون شرايط مدذکور برديم ولي امروز نه؟(البته باک و کليشي بودن)

احسان در 2/11/1390 | 23:20 گفت:

منکه میگم اگرم ونگر بره این مدیرای بی لیاقت پول پرست مربی اوردنشون هم میشه مث بازیکن خریدنشونه ...

بخدا دیگه اینقد تیم بد نتیجه گرفته که پیشونی ما هم که جوونیم شده مث ونگر پر از چروک !!!

ونگر برو جـــــون مادرت برو ... میترسم همین چند تا ستاره ای که از تیممون هم مونده بخاطر این ادم برن .. یه مربی جدید مث

یواخیم لوو میتونه تیمو متحول کنه ولی من به شدت با اوردن کارلتو مخالفم

محمودرضا معینی در 2/11/1390 | 23:04 گفت:

باید دید معیار انتخاب فیفا چیه؟
اگه بخایم به این آمار فیفا توجه کنیم باید قبول کنیم سه ساله پیاپی یه کوتوله هورمونی بهترین بازیکنه جهان بوده!!!
بدترین نتیجه های ممکن برای آرسنال توی زمان ونگر رخ داده؟؟؟چرا اینقدر زود اول فصل رو فراموش میکنید و 10 سال رو به یاد میارید!!!!خوب هر مربی در هر تیمی یه دوره داره اصلا فک کنیم ونگر بالاترین افتخارات را برای ما کسب کرد ولی دیگه به آخرش نزدیک شده!!!!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:59 گفت:

خوشحالم سام جان که اومدی و نظر دادی. مثل همیشه با منطق و عالی بود.

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:57 گفت:

سینا جان حرف من نیست اگه مربی بزرگی بود میتونست جلوی بارسا بایسته ، اما وقتی برای بردن بارسا به بازیکنات دستور میدی از هر حیوونی وحشی تر باشن نشون می دی که هیچی برای ارائه کردن نداری! درست نمی گم؟!

سینا سالک در 2/11/1390 | 22:54 گفت:

آقا سعید شما چجوری میگی کسی مورینیو رو آدم حساب نمی کنه ؟؟؟ تنها مربی که با دو تا تیم مختلف در دو لیگ مختلف جام باشگاهها رو برده . مربی که در سه لیگ برتر دنیا جامهای حذفی رو گرفته . مربی که تو 2 تا لیگ تیمهاشو 3 جامه کرده . واقعا از این حرفتون تعجب کردم

nima در 2/11/1390 | 22:54 گفت:

bye dostan manteqi tar fk konid
wenger ba in ke 7-8 sale jam nagerefte vali kasae ke 20-30 sale ke football ro az hame jash negah mikonan nazar dadan ke behtarin morabi 10 sale akhire

sam baygan در 2/11/1390 | 22:53 گفت:

باختیم و انتظار همچین روزی رو داشتم؛تو صحبتای چن روز اخیرمون گفتم که داره یه حرکتایی بین تماشاگرا دیده میشه و چقد دیر فهمیدن این موضوعو...خوشحالم از بابت اینکه امروز هواداری تیم بالاخره به خودشون اومدن و یه حرکتی انجام دادن.امیدوارم اون دسته از هوادارای ونگرو همچون بت می پرستن به خودشون بیان و دست از این حمایتای کورکورانشون بردارن.هوادارایی که نسخه ایرانیشون بعد همچین باختی میان میگن:
" اونایی که باید برن رفتن آرسن ونگر که دیگه نباید بره!!!همونجا باش حرف مدیرا رو گوش بده!!فدای سرت بزار ببازیم!!! "
از بابت باخت تیم ناراحت نیستم،چون من قبلا سنگامو با این تیم پر از آت و آشغال به اصطلاح دارای "Quality" تو تیمن،وا کندم..امروز مثلا قرار بود روز انتقــــام ما باشه،مثلا قرار بود اون هشتای شاهکار ونگرو تا یه حدی جبران کنیم ولی چیکار کردیم؟چیکار میتونستیم بکنیم با این بی مصرفا؟
دیگه غرور ایم برامون باقی نمونده یعنی ونگر حتی اونم از ما گرفت.
امروز داشتم تیکه هایی از بازیه سال 2000 مونو با گالاتاسرای میدیدم.چه بازیکنایی:سیمن،آدامز،کیون،لی دیکسون،پتیت و و و ... واقعا اون بازیکنا رو با این آشغالا مقایسه میکنم به عقلانیت ونگر شک میکنم.مرد حساب آخه چی تو سرته؟دیگه چی مونده که بخوای از از ما بگیری؟مقصر نیستی؟؟مدیرایمون مقصرن؟؟؟باشه قبول . ولی چرا حرفی نمیزنی؟تا کی میخوای به این سکوت مضحکت ادامه بدی؟تا کی میخوای جلوی چن تا شغال پول پرست دم تکون بدی؟بابا ولمون کن تو رو خدا. ما رو ولمون کن و بــــــــرو...فقط بـــــــــــــــــــرو و پشتتم نگاه نکن...میترسم ازون روزی که هوادارا با اردنگی بندازنت بیرون...

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:53 گفت:

هدف سربلندی آرسناله ، اما وقتی یه مغرور و خودخواهی مثل ونگر در برابرت باشه مثل اینکه تا هــــــــــــــــــــو نکشن براش متوجه نمیشه چه بلایی داره سر آرسنال میاره و باید بره!

ali در 2/11/1390 | 22:52 گفت:

Ebi : به بازيكناي تاتنهام نگاه كردي؟كجا ضعيفترن؟به خاطر باخت توهمات خودتو نوشتي‏!‏
اگه بد بود مربي دهه انتخابش نميكردن‏!
-********************************************
با اجازه داداش سعید من جواب ایشون رو میدم.
دوست عزیز چطور موقعی که میگید برای ونگر جانشین بگید ، ما میایم میگیم که رافا بنیتز یا لیپی یا آنجلوتی یا هیدینگ
میاید میگید اینا مربی نیستن.وهم رو عینهو اب خوردن میکوبید.
شما برو همون جایی که بهترین مربی های ده زده نگاه کن ، ببین این آقایون رتبشون چنده؟!
در ضمن مگه ملاک شما این نیست ، پس اسکولاری هم مربی خیلی توپیه چون اونجا رتبه خوبی گرفت یا اریکسون!!!1

محمودرضا معینی در 2/11/1390 | 22:51 گفت:

اگه بحث گزینه باشه فک کنم بهترین گزینه یواخیم لووه!
باز هم می گم هیچ کس از باشگاه بزرگتر نیست حتی ونگر
گواردیولا که فقط با بهترینها نتیجه می گیره ومورینیو هم که هرجا میره کهکشان جم می کنه!
لطفا اسم کسایی رو ببرین که در حد آرسنال باشن!
اگه بخوایم وسط فصل مربی عوض کنیم بهترین گزینه هیدینگه و اگه قرار فصل بعد یواخیم لو
ولی باید ونگر با احترام بره نه اینکه بندازنش بیرون

nima در 2/11/1390 | 22:51 گفت:

ali vaqean neshon dadi ke to faqat be fekr takhrib wangeri na natijeye arsenal

aso در 2/11/1390 | 22:50 گفت:

nima عزیز :
من اصلا ضد ونگر نیستم، اما شرایط الانو ببین من به شخصه امسال به شدت از ونگر دلخورم، حالا فرض کن چه لذتی داره آخر فصل با ونگر 4بشیم!
امسال ونگر تمام اعتبارشو حداقل پیش منی که عاشقش بودم از دست داده،الان تنها امیدی که دارم اینه که ونگر بره.

ali در 2/11/1390 | 22:47 گفت:

خدا رو شکر دارم زنده ام و دارم این روزها رو می بینم.دارم به زیر پا افتادن ظالم و دروغگویان که باشگاه رو غصب کردن بودن رو می بینم.خدایا شکر.این بهترین خبر برای من بوده ،(( ونگر را هو کردن))
این از یه برد 10-0 مقابل منچستر برای من جذاب تر بود.احسنت به سر الکس که یکبار دیگه پوزه این شیطان صفت رو زد.
داریم آزاد میشیم.
ارسنال داره آزاد میشه ، کم کم هوادارها دارن یه تکونی به خودشون میدن.
ونگر برو دیگه و پشت سرت رو نگاه نکن.برو با اون تاریخچه درخشانت
یادت نره تاریخچتم با خودت ببر آقای پرفسور
زدی ارسنال رو نابود کردی ، حال داری نابود میشی.ای کاش زودتر از اینا میرفتی تا برای بازگشت ما بر عرصه رقابتها نیاط نباشه ما یه کار 10 ساله انجام میدادیم.ولی همین که تو رفتی برای من به اندازه 10 تا جام اوردن بود.
چون بهم ثابت شد که دروغ همیشه شکست خورده هست.اینم از عاقبت دروغگویان که حامیان دیروزشون ، دشمنان امروزشون هست.
الان باز میاد یه دوتا دورغ دیگه تحویل هوادارها میده.
من نمیدونم این کی میخواد درست بشه ، کی مخواد بفهمه که با دروغ گفتن به مهم تری پشتوانه خودت هیچی درست نمیشه بلکه آخرش اینی میشه که می بینید

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:41 گفت:

مورینیو که یه مترجمه ساده است فقط که روی یک اتفاق مربی شد! کسی تو دنیا آدم حسابش نمی کنه.

حمید فرازی در 2/11/1390 | 22:41 گفت:

قطعا ونگر باید جوابگوی ایم باخت باشه.بله انصافا ابزاری نداشت ولی چرا از تک ابزارش درست اسفاده نکرد؟ تعویض چمبرلین و ورود آرشاوین سه نکته منفی داشت: عدم تحرک خط حمله آرسنال.کم شدن فشار رو دفاع منچستر که با خیال راحت نفوذ کنه و سوم اشتباه آرشاوین که به همراه ورما مقصرین اصلی گل دوم بودن.البته نکته چهارمم اینکه آرشاوین فقط یه مهره سوخته یا بهتر بگم یه سیاهی لشکر بود که هیچ کمکی به حملات آرسنال نکرد.واقعا ونگر باید جوابگوی این تعویض باشه.حتی در بازی رفت با مارسی هم همین نکته واسه ولکات که خوب بازی میکرد وجود داشت.آرشاوین که اصلا تو بازی نبودشو تعویض نکرد و ولکاتو نشوند که به نظرم اون بازیو با خوش شانسی و رو اتفاق بردیم.با این وضعیت ونگر یا باید نفکراتشو اصلاح کنه یا ...(خواهشا اگه میخواین انتقاد یا طرفداری کنید به شخصی توهین نکنید و خیلی منطقی و بدون احساسات شخصی نظرتونو بگید)

nima در 2/11/1390 | 22:41 گفت:

man nagoftam goardiola behtare
sabk bazi arsenal az hame tima behtarealbate emsal kamtar in sabk ro to arsenal didam

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:40 گفت:

کسایی که از روی عصبیت و کورکورانه از ونگر حمایت می کنن آرسنالی نیستن ، ونگری هستند.

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:39 گفت:

مثل اینکه ابی و حسام جان 7 سال گذشته رو خواب تشریف داشتین شما دوستان!

nima در 2/11/1390 | 22:38 گفت:

aso age arsenali hasti o z wanger nisti pas rade 4om behtareha

Ebi در 2/11/1390 | 22:36 گفت:

به بازيكناي تاتنهام نگاه كردي؟كجا ضعيفترن؟به خاطر باخت توهمات خودتو نوشتي‏!‏
اگه بد بود مربي دهه انتخابش نميكردن‏!‏
آره اين بازي اشتباه كرد و لي كه چي بايد اخراج شه‏!‏
مورينيو رو نميبيني چه جور ميبازه به بارسا‏!با اون همه ستاره‏!‏
يادت رفته بارسا رو جه طوري له كرد،با اون همه ستارش؟

hesam در 2/11/1390 | 22:36 گفت:

ونگر اشتبا تعويض کرد ولي واقعن يه سري فوتبال نفهمين!سال پيش جولو بارسا دو تا تعويض کرد بازي باخته رو برديم!متاسفم براي هر کي ميگه گوارديولا از ونگر بهتره!

nima در 2/11/1390 | 22:36 گفت:

alan ma 5 omim?

aso در 2/11/1390 | 22:35 گفت:

من خودم به شخصه تا پارسال به قول شما دوست عزیز یه نوع ونگر پرست بودم!
اما این تابستون همه چیز واسه من معلوم شد، زمانی که با وجود اینکه فابرگاسو نصری گفتن میرن و اما به خاطر به کار احمقانه ونگر، تیم تا روز آخر بازیکنی نخرید و روز آخرم یه آرتتا که حدش همون اورتون بود رو به عنوان جانشین فابرگاس خرید و بعدش بازیکنایی در حد تیم هشتم لیگ انگلیس که الان ما مستحقشیم خرید!
الان تیم به یه جایی رسیده که به یه شک شدید نیاز داره که این شک میتونه تغییر مالکان تیم یا تغییر مربی تیم باشه، با شناختی که همه ما از مالکان تیم داریم امکان تغییر مالکان وجود ندارد و الان تنها راهی که پیش روی ماست تغییر ونگره ، امیدوارم ونگرم مثل آنری شرایط تیم رو درک کنه و بره!
ونگر خواهش میکنیم برو!!
باور کنید اگه تیم بدون ونگر هشتم بشه بهتر از اینه که با ونگر جزئ 4تیم بشیم!

nima در 2/11/1390 | 22:34 گفت:

bavar konid age hamin tim dase goardiola ham bod natije nemigereft

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:30 گفت:

صدبار گفتم هزار بار دیگه ام می گم ، آرسنال تیم بزرگی بود ، ونگر آرسنال رو بزرگ نکرد ، این نام آرسنال بود که ونگر رو مطرح کرد.

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:29 گفت:

حرفش درسته نیما جان اگه ونگر پرستی شما هم ، این مشکله خودته

سجاد در 2/11/1390 | 22:28 گفت:

مديريت بازيكنا طرفدارا مربي ها همه مشكل دارن ما با عوض كردن مربي به تنهايي مشكلمون حل نميشه بايد متل سيتي همه تيم عوض شه

محمودرضا معینی در 2/11/1390 | 22:28 گفت:

هیچ کس حتی ونگر از باشگاه بزرگتر نیست!!!!!

nima در 2/11/1390 | 22:27 گفت:

ba arz mazerat vali bi manteq harf mizani ali aqa

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:24 گفت:

دقیقا آقای فرهاد بی جی ، من آرسنالی هستم نه ونگری! بعضی ها رو نمی دونم!

farhad bj در 2/11/1390 | 22:22 گفت:

هر تیمی دورانی داره....ولی ما پشت تیم هستیم

محمودرضا معینی در 2/11/1390 | 22:21 گفت:

نه دیگه تانهام بازیکناش از ما بهترن،ما کجا مث بیل داریم که با اینکه تیمش باخته بشه بهترین بازیکنه زمین؟ما کجا لوکا مودریچ داریم که وسط زمین رو بهش بسپاریم،ما کجا وندرفارت داریم،الان ستاره تیم ما بازیکنیه که از 10 موقعیت گل 2 تاشو گل می کنه!توی این دو بازی خدایی اگه ون پرسی اون توپایی رو که باید گل می کرد گل میکرد شاید ما نباخته بودیم!!!!!!!!!!اما با همه این تفاسیر واقعا از ونگر فعلا چیزی در نمی آد!!!!بوی رفتن دیگه توی ورزشگاه پیچیده بود!!!!!!!!!!

سجاد در 2/11/1390 | 22:20 گفت:

منم با مربي جديد مخالف نيستم ولي تيم به بازيكن احتياج داره تا مربي
مسووليني كه نمياين بازيكن با قيمي 1 ميليون پوند بخرن برن مربي جديد استخدام كنن اونا كه نميرن مورينيو يا گوارديولا رو بخرن ميرن يكي در حد مظلومي!!!! رو ميارن آرسنال.

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:18 گفت:

میشه دوست عزیز ، اگه طرفدارای سیتی و تاتنهام هم مثل شما فرهاد جان فکر می کردن الآن 30 سال بود که تیمشون رو ول کرده بودن.

Benyamin Esmaili در 2/11/1390 | 22:17 گفت:

فرهاد ائنوقت میریم میمیریم

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:17 گفت:

دوستان لطفا به هم توهین نکنید ، با جنبه بحث کنید و الا توهین ها رو حذف می کنم. ونگر هم جزئی از این سیستمه ، یعنی مقصره ، اما بی ارادست و این یعنی مقصر اصلیه.
من تو پست های قبلیم هم گفتم هیپچ بازیکنی جذب نمی کنیم ، این اشک تمساح ها برای بستن دهن مردمه آقا سجاد.

farhad bj در 2/11/1390 | 22:16 گفت:

باشه قبول اگه کلی بازیکن خریدیم....مربی هم عوض اگه باز نشد؟

محمودرضا معینی در 2/11/1390 | 22:15 گفت:

واقعا منم براش سوخت،اما همون طور که گفتی اگه بره بهتره !!!! من نمی دونم مگه شعار ما هیچ کس بزرگتر از باشگاه نیست،نیست پس چرا وقتی به ونگر میرسیم همه چیز عوض میشه و ونگر بزرگتر از باشگاه میشه!!!!! درست مربی خوبیه ولی فک کنم هر مربی در هر تیمی تا چند سال نمی تونه کار کنه !!!!شاید توی این امر فرگوسن استثنا باشه که 25 سال نشسته جنبم نخورده!!! اصلا قصد توهین به کسی رو ندارم ولی واقعا دیگه تفکرات ونگر به بن بست رسیده یا بره یا یه روح تازه به کادرش اضافه کنه!!!! ما واقعا به روح تازه نیاز داریم به هوای تازه!!!! ولی به نظرم نباید وسط فصل مربی رو عوض کرد چون به تیم صدمه می زنه به تیمی که همه ونگر رو به عنوان پدرشون قبول دارند اما این آخرین فصل مربی گری ونگر خواهد شد

mohammad ali در 2/11/1390 | 22:13 گفت:

سجاد مزخرف نگو لطفا ! تاتنهام بازیکناش در مقایسه با ما ضعیف تره. معلوم نیست چطوری تمرین میده همه مصدوم میشن ! چطوری تمرین میده هیچ کی تو زمین نمیتونه بدوه...

سجاد در 2/11/1390 | 22:11 گفت:

البته نبايد از اشتباه امروز ونگر چشم پوشي كرد

mohammad ali در 2/11/1390 | 22:10 گفت:

اون طرفداراش کجان که میگفتن بعد بازی اگه آرسنال برد طرفدارش نشید ؟!
این ونگر الآن 7 سال چه گهی خورد ؟ اون موقع 2 تا جام گرفت باریکلا به لطف استعداد هانری.
الآن کجای دنیاست ؟! فرگوسنو نگاه کنین. بازیکنای ما اگه قویتر نبودن ضعیف تر هم نبودن.
اونا هم اندازه ما مصدوم دارن... ولی میان تو زمین ما با مالکیت 68% مارو له میکنن کا تیم باید ضد حمله کنه... اینه آرسنال ما ؟ اینه ونگر ؟؟ شما ها چرا الکی طرفداریشو میکنید ؟! چه گلی به سرتون زده ؟!
تو این چند سال جزء اعصاب خوردی چیزه دیگه ای هم بود ؟؟؟

Ashkan در 2/11/1390 | 22:10 گفت:

rast migi
nemidoonam chera biroonesh keshid,kheilii ajib bood
arshavinam ke oomad jash rrrrrrrrid

سجاد در 2/11/1390 | 22:10 گفت:

من به قول تو يك ونگر پرست نيستم تيمايي مث سيتي يا تاتنهام از لحاظ بازيكني با ما قابل مقايسه نيستن.
اما آيا اين تقصير ونگره؟ونگر خودشو كشت تا مسوولين محترم رو راضي كنه برا خريد پودولسكي قبلا هم از اين اتفاقات افتاده.

ونگر از لحاظ فني خيلي بالاتر از مانچو و ردنپ هستش ولي دستش بستست
ولي اگه نخريدن بازيكن تقصير ونگره بهتره بره

arash در 2/11/1390 | 22:08 گفت:

به خدا دیگه کلافه شدم ..
1 مساوی هم جلوی این کثافتا نمیتونن بگیرن
بی بخاری هم حدی داره ...

همین تیمو نیوکاسل 3-0 برد ..چمبو که اومد بیرون فرگی با خیال راحت دفاع راستشو اورد بیرون و مهاجم برد تو ..

عملا ونگر واسه فرگی تعویض کرد و شد آنچه نباید میشد ...

تنها و تنها و تنها مقصر باخت ونگر بود با اون تعویضش ...

دیگه قهرمان هم بشیم برای من ارزش نداره ...انتقام گرفتیم ...

ماشالله به این تیم با غیرت