لیست ورودی و خروجی ژانویه

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,747 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیست ورودی و خروجی ژانویه

لیست بازیکن هایی که در ژانویه به آرسنال پیوستند یا از این تیم جدا شده اند در ذیل آمده است :به ترتیب نام بازیکن ، تیم فعلی و نوع قرارداد مشخص شده است:

ورودی ها :

1- تیریی آنری ، نیویورک ردبولز ، قرضی

2- توماس آیسفلد ، دورتموند ، نامشخص


خروجی ها :

1- امانوئل فریمپونگ ، وولوز ، قرضی

2- ویتو مانونه ، هال سیتی ، قرضی

3- سئاد هایروویچ ، بارنت ، قرضی

4- لوک فریمن ، استیون ایج ، نا مشخص

5- دانیل بواتنگ ، سویندن ، قرضی

6- سانچز وات ، کراولی ، قرضی

7- گون هویت ، ویمبلدون ، قرضی

8- ریو میاچی ، بولتون ، قرضی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 13/11/1390 | 13:23 گفت:

خیلی عالیه-با این وضع حتما به Championship سقوط میکنیم!!

hamed در 13/11/1390 | 01:24 گفت:

باز هم یک مساوی دیگه تا نشون بدیم علنا این فصل هیج حرفی برای گفتن نداریم....

ramin kazemi در 12/11/1390 | 18:45 گفت:

توماس قرار دادش 3سال و نیم هست و با تیم رزرو رفته برای بازی با سوانسی!

حمید فرازی در 12/11/1390 | 18:01 گفت:

در ضمن لوک فریمن وضعیتش نا مشخص نیست و چند هفته پیش قراردادشو دائمی کرد.بازیکن شماره 3 هم اسمش سائید هست

حمید فرازی در 12/11/1390 | 18:00 گفت:

مرسی سعید جان حالا خودتو اینقدر ناراحت نکن واسه قلبت ضرر داره:))))
البته لیست خروجی همه قرضین و قطعا بازیکنای آینده داری میتونن باشن.در مورد آیزفیلد(درستش آیزفیلده) بیشتر برای جایگزنی ویلشر خریداری شده که نمیشه به همین زودی در موردش قضاوت کرد و دیگه ژانویه تموم شده و شاید شاید تایستون با خروج چند بازیکن بشه یه خرید خوب کرد.

HAMED toopchi در 12/11/1390 | 16:54 گفت:

واااااااااااااااي، رئيس تيمو واسه قهرماني بست، بريم كه حله

احسان در 12/11/1390 | 16:47 گفت:

اخه یکی نیست بگه تیمی که همیشه 8 تا مصدوم داره چرا ریسک میکنین و خرید نمیکنین؟ خوب گیریم بازیکنای مصدوممنون هم برگردن از کجا معلوم دوباره مصدوم نمیدیم؟؟

hamidarsenal در 12/11/1390 | 16:14 گفت:

چرا هیچ وقت لیست خریدمون بیشتر ازلیست فروشمون نیست؟

علی ارشدی در 12/11/1390 | 16:14 گفت:

آیسفلد از این خریدهاییه که صرفا برای سرمایه گذاری و فروش در آینده با قیمت بالاتر (مثلا 3-4 میلیون) خریداری شده

احتمالا همین طوره

میلاد کشوری در 12/11/1390 | 15:57 گفت:

تکلیف این آیسفلد هم معلومه، کسی که با وجود 19 سال سن قیمتش 750 هزار تا باشه، خیلی بشه میشه یکی مثل بنتنر. اگه دیدین چمبرلین توی خریدا استثنا شده به خاطر اینه که قبل از ورود به آرسنال بازیکن خوبی بود و آینده دار،نیاز به دیدن بازیای قبلیش نیست، قیمتش اینو میگه، اما آیسفلد از این خریدهاییه که صرفا برای سرمایه گذاری و فروش در آینده با قیمت بالاتر (مثلا 3-4 میلیون) خریداری شده و نه برای کمک به تیم.

Saeed Milani در 12/11/1390 | 15:42 گفت:

کارنامه قابل قبولیه! نظر شما چیه؟

این روزها همه در رادار آرسنال هستند ، شما چطور؟!

:-) آنری که میره ماه بعدی ، فقط یک بازیکن گرفتیم ، اونم در پستی که اصلا فورس ماژور نبود. از اول گفتیم دنبال مدافع کناری قرضی هستیم و حتما یه نفر رو خواهیم گرفت :-) آخرو عاقبتمون شد 8 تا خروجی و 1 ورودی! اونم بدون اون چیزی که بهش واقعا احتیاج داشتیم.