لیست Top5 ، ماه مارس 2012

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 349,830 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیست Top5 ، ماه مارس 2012

لیست ارزشمندترین بازیکن های لیگ برتر تا انتهای ماه مارس ، از نگاه کارشناسان لیگ برتر ( EA SPORTS ) از قرار زیر می باشد :

با ارزشترین بازیکن :


1- رابین فان پرسی ، آرسنال ، 699 امتیاز


2- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 683 امتیاز


3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 537 امتیاز


4- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 526 امتیاز


5- گرت بیل ، تاتنهام هاتسپر ، 487 امتیازبهترین مهاجمان :


1- رابین فان پرسی ، آرسنال ، 699 امتیاز


2- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 683 امتیاز


3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 537 امتیاز


4- سرخیو آگوئرو ، منچستر سیتی ، 486 امتیاز


5- دمبابا ، نیوکاسل یونایتد ، 444 امتیازبهترین هافبک ها :


1- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 526 امتیاز


2- گرت بیل ، تاتنهام هاتسپر ، 487 امتیاز


3- میکل آرتتا ، آرسنال ، 465 امتیاز


4- تئو والکات ، آرسنال ، 459 امتیاز


5- لوئیز نانی ، منچستر یونایتد ، 451 امتیازبهترین مدافعین :


1- پاتریس اورا ، منچستر یونایتد ، 459 امتیاز


2- آسو اکوتو ، تاتنهام هاتسپر ، 426 امتیاز


3- اشلی کول ، چلسی ، 416 امتیاز


4- جولین لسکات ، منچستر سیتی ، 406 امتیاز


5- دنی سیمپسون ، نیوکاسل یونایتد ، 394 امتیازبهترین دروازه بان ها :


1- جو هارت ، منچستر سیتی ، 419 امتیاز


2- برد فریدل ، تاتنهام هاتسپر ، 376 امتیاز


3- ووسیچ شسنی ، آرسنال ، 375 امتیاز


4- تیم کرول ، نیوکاسل یونایتد ، 367 امتیاز


5- میشل وورم ، سوانسی سیتی ، 332 امتیاز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 11/1/1391 | 21:07 گفت:

به به آقا سعید.خوش اومدی بسر.جات خالی بود

Vishka در 11/1/1391 | 19:34 گفت:

سلام سعید خان جای شما اینجا خالی بود.حیف رابین اگه بره.میخواید من یه نامه برا رابین بنویسم یکی زحمت بکشه ترجمه کنه شاید براش بفرستیم تاثیرگذار باشه.مثل دلنوشتم برا آرسنال:دی
آرسنال گل کاشت این ماه

محسن در 11/1/1391 | 18:49 گفت:

چرا دفاع های خودمون نیستند

علی ارشدی در 11/1/1391 | 14:50 گفت:

بهله سعید رو دیدیم ما بالاخره !!! هوراااااا


رده بندی خوبیه کلا :) فقط به قول حمید این ریچاردس بدبخت کجاست خدا می دونه؟؟؟؟ من از 3 فصل پیش عاشق این مدافع بودم

Saeed Milani در 11/1/1391 | 14:44 گفت:

سلام به همه دوستان عزیز ، سانگم میرسه فکر کنم ششم ، هفتم بود سعیدجان.
منم همینطور حمیدجان ، دقیقا :-) اعتراضات تو باعث شد کتگوریه این بیل و عوض کنن :-) میکا ریچاردزم روش کار کنی میاد تو لیست حتما :-) نشون دادی که میتونی

دانیال در 11/1/1391 | 13:59 گفت:

رده بندی معقولانه ای بود بر عکس قبلی ها

حمید فرازی در 11/1/1391 | 13:16 گفت:

به به سعید از این برا دلمون برات تنگ شده بود رئیس :)

جالبه اینبار بیل رو بالاخره جزو هافبک حساب کردن و فکر کنم اعتراضات من جواب داد ولی نمیدونم این ریچاردس دیگه باید چیکار کنه که جزو بهترین مدافعین باشه.پیشرفت ژسنی هم فوق العاده بوده که اگه اشتباه نکنم دفعه پیش پنجم بود و قرار نگرفتن کوشیلنی هم که دیگه چی بگم

سعيد توپچي در 11/1/1391 | 12:46 گفت:

به به آقا سعيد! ديشب ذکر خيرتون بود.
پس چرا سانگ نيست؟

abolfazl در 11/1/1391 | 12:34 گفت:

the best

Keivan در 11/1/1391 | 11:39 گفت:

عــــــــــــــــالــــــــــــــــی

amir reza در 11/1/1391 | 11:25 گفت:

مرسی

مجتبی هانری در 11/1/1391 | 10:42 گفت:

خیلی ممنون!!!فان پرسی که همه جا سروره !!زسنی باید حداقل دوم باشه پیشرفت خوبی داشته!!

JUGGLER 98 در 11/1/1391 | 10:18 گفت:

آره ولی به نظر من همین الانم از بابا بزرگ که بهتره اون باید بره با عصاش راه بره

Saeed Milani در 11/1/1391 | 10:02 گفت:

میاد بالا ماه آینده اگه همینطوری فرم خوبش رو حفظ کنه.

JUGGLER 98 در 11/1/1391 | 09:54 گفت:

تشکر ولی ژسنی در حقش نامردی شد