آرسنال - چلسی به روایت تصویر

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 364,856 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال - چلسی به روایت تصویر

عکس های بازی رو براتون آماده کردم امیدوارم لذت ببرین. هرچند بد بازی کردیم واقعا ، مثل اول فصل!تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 3/2/1391 | 13:26 گفت:

نباختیم به خدا مهناز خانم :-) مساوی شد ، البته از باخت کمتر نبود برامون

مهناز پرتوی در 3/2/1391 | 11:48 گفت:

خوب شد که یه عکس از این تورس بیچاره گذاشتی این چلسی تخصص داره تو گند زدن به ستاره ها...بد بخت چی بود چی شد!!!در مورد بازی خودمونم بگم مصدومیت ها رو فرم نبودن فنپرسی و تیرک دروازه عامل باختمون بود....

محمد على(اباى) در 3/2/1391 | 10:27 گفت:

un sahne cahil ro robin khataaaa kaaaaaaaard

hamed در 3/2/1391 | 09:23 گفت:

به نظر من ما یک کم زیادی بد شانس بودیم وگرنه برنده ی بازی بودیم...

ehs در 3/2/1391 | 01:04 گفت:

صحنه ضربه رابين به توب(كه بعدش مي خوره به تير)خيلي جالب بود!!!(خيلي هم حيف شد!!)
واقعا به نظرتون حيفه كه تئو نمي تونه بازي كنه!!!(من تئو رو دوست داشتم ودارم انصافا مونده تا بازيكن بشه!!به نظرم قراردادنش تو تركيب ثابت مثل رمزي اشتباه!!!)
مرسي سعيد جان لذت برديم

arash در 2/2/1391 | 23:36 گفت:

حيف شد ديگه تا آخر فصل والكاتو نداريم..........................................

محمدرضا در 2/2/1391 | 22:14 گفت:

خدا رو شکر که فعلا تاتی باخته !!!!!!!

کمیل رحیمی در 2/2/1391 | 21:59 گفت:

پایان نیمه اول، کوئینزپارک1 0 تاتنهام

علی ارشدی در 2/2/1391 | 21:54 گفت:

تف تو ذات مایک دین

پنالتی 100×100 بود :(((

مجتبی عابدی در 2/2/1391 | 21:43 گفت:

با این مساوی کارمون خیلی سخته تو هر شرایطی . تساویه امروزمون کم از باخت نبود . جلو استوک هم اکثران سخت بردیم . به امید سومی . شب همتون به خیر .

مجتبی عابدی در 2/2/1391 | 21:38 گفت:

فصل 2008 2009 رابین عالی کار کرد 20 گل زد تو همه ی بازی ها و اگه اشتباه نکنم 11 یا 13 پاس گل داد که یووه و بایرن و میلان هر سه پیشنهاد های نجومی به رابین دادن ولی موند تو باشگاه . با این خون اشام های کثیف مثل کرونیکه و عثمانف رفتن رابین و امثالش جای تعجب نداره . اگه دو نفر اون بالاها واقعا عاشق ارسنال بودن و هستن اولیش ونگره دومیش دیوید دین . زمان دیوید دین چلسی واسه تساوی حتی تو زمین خودش جلو ارسنال وا میساد اما از 2005 2006 به بعد ... .

سید امین هاشمی در 2/2/1391 | 21:25 گفت:

مرسی سعید جان. ای کاش این تصاویر با برد همراه بود

مجتبی عابدی در 2/2/1391 | 21:22 گفت:

ممنون از پست . رابین به هم ریخته . تو کالکشن افتخاراتش فقط یه طلای خیریه و حذفی دیده میشه . دودل شده بین عشقش به ارسنال و خالی بودن کالکشن افتخاراتش . به رابین خرده نگیریم من در حدی نیستم که جلوی دوستای خوبم پست بدم اما دیدم تو بعضی پست ها و تالار گفتگو از رابین ناراحتید و حقم دارید اما یه لحظه ادم خودشو جای رابین بذاره به هم میریزه . تنها بازیکنیه که اگه بره من یکی ازش ناراحت نمیشم . البته مطمئنم نمیره و امیدوارم به خاطر رابینم هست بتونیم فصل بعد یکی دوتا جام ببریم .

توپچی جنوب در 2/2/1391 | 21:14 گفت:

مرسی سعید خان علی بود و زیبا این داور دیوانه من نمیدونم چرا پنالتی رو رابین به این واضحی رو نگرفت که اگه اسم تیمون شانچستر بود الان پنالتی رو تو هوا میگرفت....
سعید ولی خودمونیما این روزها کلا زدی تو کار روایت تصویر ................

میثم در 2/2/1391 | 20:45 گفت:

مرسی ولی چه حیف شد وگرنه دیگه راحت میشدیم

فرزین سلامي در 2/2/1391 | 20:33 گفت:

ممنون

milad foadiyan در 2/2/1391 | 20:33 گفت:

Rassi babate aksa mamnun

milad foadiyan در 2/2/1391 | 20:32 گفت:

Fek konam yeki 2ta bazi Dge az bi bazikoni skilachio bezarim hafbak tahajomi poshte robin.

Saeed Milani در 2/2/1391 | 20:29 گفت:

پنالتی روی رابین واضح بود اما مایک دین نگرفت و وولکات هم بقیه فصل رو از دست داد طبق آخرین خبرها