کنسرت Cold Play در ایمیریتس

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,050 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کنسرت Cold Play در ایمیریتس

سایت رسمی باشگاه تعدادی عکس از کنسرت گروه معظم Cold Play رو که در ایمیریتس اجرا شد رو منتشر کرده که دیدنش خالی از لطف نیست ، امیدوارم بپسندیدتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 18/3/1391 | 23:27 گفت:

جای همه ی ما خالی بوده واقعا
حیف

Saeed Milani در 18/3/1391 | 21:07 گفت:

مر سی رضا و ناصر عزیز

reza در 18/3/1391 | 19:19 گفت:

راستی برات ارزوی سلامتی دارم

reza در 18/3/1391 | 19:01 گفت:

داش سعید اناتما هم از اینا بهترن

ناصر در 18/3/1391 | 14:24 گفت:

خدا بد نده
امیدوارم ایشالا هر چه زودتر بهبودی و سلامتی تون حاصل بشه و شما رو باز هم ملاقات کنیم.

Saeed Milani در 18/3/1391 | 13:53 گفت:

سلام ناصرجان ، ما همیشه به یاد دوستان خوب هستیم. مدتی بیمارستان بستری بودم نتونستم سر بزنم اصلا. ایشالا حالم بهتر بشه بیشتر میام مثل قبل.

(Hooman sam (Dark metal در 18/3/1391 | 09:41 گفت:

من که کفیدم رفت...!!
مرررررررررررررررسی پسر....
like like

ناصر در 18/3/1391 | 08:59 گفت:

سلام آقا سعید-چه عجب یادی از رفقا کردی!
ممنون از پستت-همیشه متفاوت-خیلی زیبا بود
Coldplay معروف به Britain New Pop Boys -خیلی معرکه ن

ehs در 18/3/1391 | 02:07 گفت:

اقا دمش گرم!چه حالي مي كنن!!
سينا جان tiesto مگه دي جي نبود!!
راستي بازيهاي المپيك تو امارات هم برگزار ميشه ؟

سينا در 17/3/1391 | 23:04 گفت:

حيف شد كاشtiesto اونجا ميخوند

مصطفی کاظمی در 17/3/1391 | 22:45 گفت:

چرا مرد و زن مختلطن!؟!؟ مگه قرار نبود تو امیراتس تفکیک جنسی شه؟؟؟؟

soroosh در 17/3/1391 | 21:00 گفت:

کمیل هیچ بازیکنی ضمن اینکه نزدیک نیس تازه به اونایی هم که نزدیک بودیم دور داریم میشیم

کمیل رحیمی در 17/3/1391 | 20:15 گفت:

سلام دوستان، من حدود 2 هفته نبودم، اگه میشه لطف کنید بگید تو این 2 هفته چه خبر بوده، چه بازیکنی به آرسنال نزدیکه چه بازیکنی قراره بره و ...

کمیل رحیمی در 17/3/1391 | 20:15 گفت:

سلام دوستان، من حدود 2 هفته نبودم، اگه میشه لطف کنید بگید تو این 2 هفته چه خبر بوده، چه بازیکنی به آرسنال نزدیکه چه بازیکنی قراره بره و ...

کمیل رحیمی در 17/3/1391 | 20:15 گفت:

سلام دوستان، من حدود 2 هفته نبودم، اگه میشه لطف کنید بگید تو این 2 هفته چه خبر بوده، چه بازیکنی به آرسنال نزدیکه چه بازیکنی قراره بره و ...

nima در 17/3/1391 | 19:45 گفت:

مرسی قشنگ بود!
ولی به فرهنگ کشورا هم دقت کنید،اگه ایران بود مطمئن باشید بعد کنسرت یه دونه چمنم رو زمین نمیموند(البته بلا نسبت شما ها که با فرهنگین همتون) ولی اونجا بازم فرهنگشو دارن،که چمنارو درو نکنن!!!

M o o r I در 17/3/1391 | 17:51 گفت:

ممنون

ولی من نمیشناسمشون

Saeed Milani در 17/3/1391 | 17:25 گفت:

به به حمیدخان دلگادو ، کجایی برادر تحویل نمی گیری

حمید فرازی در 17/3/1391 | 17:21 گفت:

چمن وزشگاه در حال تعویضه و نیازی نیست از این بابت نگرن باشید.

ویدیوی این کنسرت رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

http://www.youtube.com/watch?v=_H7qdvg9xWM&feature=youtu.be

Saeed Milani در 17/3/1391 | 17:17 گفت:

جواد؟! به Coldplay میگی جواد اونوقت لینکین پارک و اوانسنسو باهاشون مقایسه می کنی؟! اصلا قابل قیاس نیستن این ضعیف ها با بهترین و پرطرفدارترین گروه موسیقی حال حاضر در دنیا یعنی Coldplay

reza در 17/3/1391 | 16:29 گفت:

این جوادا کین امدن تو استادیوم . امارات شایسته ی گروهایی مپل لینکین پارک و اوانسسه نه اینا

محمد حسینی در 17/3/1391 | 15:27 گفت:

کنسرتای ایرانم همینجوریه بابر کنید

masoud mahmudpur در 17/3/1391 | 14:57 گفت:

یا ابوافضل!اینا طرفدارشون از ارسنالم بیشتره!!

روح الله نظری در 17/3/1391 | 14:48 گفت:

عزیزم چمنش خراب نمیشه آخه با فیبر روشو پوشوندن ایران که نیس ملت برن رو چمن!!!اگه کسی فیلمشو گیر اورد لینک بده واسه دانلود.

علی ارشدی در 17/3/1391 | 14:33 گفت:

احسنت!

واقعا استادیومو پوکوندن برا کنسرت!

Ashkan در 17/3/1391 | 14:07 گفت:

Just COLDPLAY

مسعود ارسنالی در 17/3/1391 | 13:45 گفت:

ایشالا قسمت بشه کنسرت لینکین پارک با دوستان.

parsa در 17/3/1391 | 13:12 گفت:

سپهر راست میگه الان چمناش خراب میشه بازیکنا همه مصدوم میشن

محمد على(اباى) در 17/3/1391 | 12:53 گفت:

ﻋﺠﺐ ﭼﻴﺰﯼ ﺑﻮﺩ ﺩﻣﺶ ﮔﺮﻡ

sepehr najafian در 17/3/1391 | 12:50 گفت:

الان چمناش خراب ميشه بازيکنامون مصدوم ميشن

محمدرضا در 17/3/1391 | 12:31 گفت:

مرسی ولی انصافا عجب ورزشگاهی داریم ولی حیف که فقط توش جام نبردیم ولی امیدوارم امسال خوب خرید کنیم !!! تو اخبار سایت دیدین که گازیدیس گفته میخوایم سال دیگه رو با جام تموم کنیم !! از ته قلبم آرزو میکنم که همین اتفاق بیفته !