احترام به شعور مخاطب

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 391,697 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

احترام به شعور مخاطب

متاسفانه به جای بازی زیبای چلسی و آرسنال شاهد صحنه های شرم آور بازی پرسپولیس و داماش بودیم!


در حالیکه همیشه دم از فوتبال پاک میزنیم ، خودمون رو صاحب بهترین تماشاگران دنیا میدونیم بازیکنانمون رو مبرا از هر خطایی میدونیم و میایم توی اخبار تلویزیون کانتر میذاریم برای تعداد فحش هایی که وین رونی در عرض 20 ثانیه به داور بازی میده و داور با خونسردی با اون برخورد میکنه یا جان تری رو میکوبیم یا بازی آرسنال رو تحریم میکنیم بخاطر داشتن بازیکن اسرائیلی که نکنه خدای نکرده بیاد تو بازی و گزارشگر مجبور بشه اسم کثیفش رو صدا کنه ( به نظر من همه انسان هستند از هر قوم و ملیت و مذهبی ) و بازی آرسنال و چلسی رو فدای پخش بازی پرسپولیس و داماشی میکنیم که دیدن لحظات چندش آور خوشحالی بعد از گل محمد نصرتی و شیث رضایی ( مشابه فیلم های پورنو ) حال هر بیننده ای رو از دیدن فوتبال بهم میزنه چطور میتونیم دم از بیننده سالاری بزنیم؟ چطور میتونیم احترام به شعور مخاطب رو توی بوق و کرنا بکنیم؟ واقعا به کجا میخوایم بریم؟ چرا نباید یه کانال ورزشی ، یه دونه نه چندتا داشته باشیم که تو اینجور مواقع مستاسل نشیم و کانال برای پخش فوتبال نداشته باشیم؟

واقعا من به عنوان یه بیننده دلم به حال جوونهای این مملکت سوخت دیروز که نتونستن بازی قشنگ تیم محبوبشون رو تماشا کنن و شاهد اون افتضاح بودن. در آخر عذر میخوام از همه دوستان آرسنالی شاید این مساله مثل یه بغض توی گلوی من نه تنها ، بلکه توی گلوی هزاران طرفدار آرسنال یا هرتیم خارجی که دوست دارن بازیهاش رو مستقیما تماشا کنن گیر کرده باشه که خواستم یه جوری بیانش کنم. به امید روزی که همه چیز درست بشه. بازم معذرت میخوام.

مرسی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 9/8/1390 | 11:15 گفت:

اگه به رد شدن از روی آدم باشه ایران هم کشور نیست!

Saeed Milani در 9/8/1390 | 00:11 گفت:

بی خیال سیاست به قول محمد رستگار ، هرکسی خواست جای دیگه باهاش بحث میکنم . نرود میخ آهنین در سنگ . زنده باد آرسنال و طرفدارای خوبش

reza najm در 8/8/1390 | 23:55 گفت:

هر موقع فکر کردید اسراییل کشور هستش برید تو اینترنت و فیلم رد شدن با بلدوزر از روی زن حامله رو ببینید البته اینا دخلی به فوتبال نداره ولی من با بازی نکردن مقابل اسراییل موافقم.

reza در 8/8/1390 | 23:42 گفت:

نه اقا رضا یک بار اخبار ساعت هفت گفت ولی 50 درصد هم حق با توست . برای بازی بارسا که تونسته یک تیم در پیت ببره گزارش میزارن ولی برای دربی لندن چی ؟ بعدش اقا سعید جنگ 33 روزه که یادتون با بمب های فسفری صحیونیستها

حمید فرازی در 8/8/1390 | 22:17 گفت:

لطفا ول کنید این اسرائیلو فلسطینو.الان از همه مظلوم تر خودمونیم که حتی تو خبر ورزشی نتیجه تیممونو نمیگه.من که دیگه تا زنده ام تلویزیون ایرانو نمیبینم.همون ماهواره خیلی بهتره

Saeed Milani در 8/8/1390 | 22:11 گفت:

منم بیخیال سیاستم و الا حرف برای زدن زیاد بود که جاش اینجا نیست . به امید یه آرسنال قوی و یه دنیای پر از صلح و صفا

محمد رستگار در 8/8/1390 | 22:10 گفت:

بی خیال سیاست!

محمد رستگار در 8/8/1390 | 21:59 گفت:

HAMED toopchi: ميگم ميخواين بي خيال فوتبال شيم بشينيم در مورد تحولات خاور ميانه بحث كنيم، يا مثلا در مورد نقش بيداري اسلامي در شكل گيري جنبش وال استريت!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کامنت هات عالیه و بجا حامد توپچی!

Saeed Milani در 8/8/1390 | 21:39 گفت:

علی جان من هم این حرف ها رو قبول دارم من رد نکردم من هم خوندم حفظم اصلا ، اما آشوویتس رو هم قبول دارم چیزی که به راحتی ازش میگذرن خیلی ها . به هر حال باید به همه مردم دنیا احترام گذاشت و آرزوی جهانی پر از صلح وصفا و بدون خون و خونریزی رو داشت.

علی ارشدی در 8/8/1390 | 21:12 گفت:

دیر یاسین و جنین یادت نره سعید جان توحش اینه برو ببین

علی ارشدی در 8/8/1390 | 21:06 گفت:

من کاری به مدال طلا و این صحبتا ندارم با اسرائیلی بودن بنایون هم مشکلی ندارم ولی به قول خودت آقا سعید من با توحش مشکل دارم فرقی نمیکنه اسرائیل باشه علیه فلسطین شوروی سابق علیه افغانستان یا هر جنگ دیگه ای منم مثل خودت با مردم عادی مشکلی ندارم ولی این مردم عادی کاملا بیتقصیر نیستن در ضمن من از 90% عربا بدم میاد ولی چون صدام یا عمر با ایرانیا چه کارایی که نکردن دلیل نمیشه حالا از کشته شدن ((مردم عادی)) فلسطینی خوشحال بشم یا چیزی شبیه این راستی حامد جون فوتبال فقط یک برد و باخت سادست ولی این مربوط به جون آدماست حتی اگر این جا جاش نباشه که راجع به این موضوعات حرف بزنیم ولی اگر کسی یک ذره انسانیت داشته باشه طاقت نمیاره که چنین جنایاتی رو ببینه و سکوت کنه

Saeed Milani در 8/8/1390 | 20:20 گفت:

ما هم همین رو نوشتیم توی پست اگه خونده باشین و گفتیم برای همه مردم دنیا هم احترام قائلیم اما بعضی ها...

Ali&MT در 8/8/1390 | 20:18 گفت:

الان دعوا سر اسرائيل بود يا بنايون؟ ... بازيكناي مسلمون ما كه ديروز شاهكار كردن .... گير داديد به خارجيا؟ ما اول بايد خودمونو درست كنيم بعد راجع به بقيه هر چي دلمون خواست بگيم ...

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 20:14 گفت:

ميگم ميخواين بي خيال فوتبال شيم بشينيم در مورد تحولات خاور ميانه بحث كنيم، يا مثلا در مورد نقش بيداري اسلامي در شكل گيري جنبش وال استريت!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجتبی در 8/8/1390 | 20:08 گفت:

کاملا با سعید موافقم
حرفت درست بود

Saeed Milani در 8/8/1390 | 19:55 گفت:

واقعا نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر ساده لوح هستند ، البته میدونم اگه اینقدر عوام بین مردم نبودن الآن کسی سوارمون نبود. این واقعیت های تاریخیه بهتره مطالعتون رو بیشتر کنین تا اینکه از روی عصبیت قومی و قبیله ای بیاین یه حرفی زده باشین . علی جان منم نظرم همینه مگه بنایون خودش از خدا خواسته تو اسرائیل به دنیا بیاد یا ملیت اسرائیلی داشته باشه؟! چرا تو قرن 21 هنوز این توحش تو بعضی ها از بین نرفته که بفهمن بابا وقت شعار مرگ بر دادن دیگه گذشته من نمیخوام بحث رو سیاسی کنم اما کدوم کشور ساده لوحی مدال طلای یه رویداد بزرگ و ول میکنه که نیاد جلوی یه اسرائیلی بازی کنه؟! واقعا برات متاسفم آقای هومن سام ، من مثل تو بی ادب و بی شخصیت نیستم که بخوام جوابت رو بدم ، امیدوارم همه یه روزی از این خواب بیان بیرون و دنیا رو با واقعیت هاش ببینن ، همه آدمن همه حق زندگی و آزادی بیان دارن ، ما با دولت اون کشور مشکل داریم نه با مردم عادی بنایونم مثل من و شما یک انسانه و از همه حق هایی که ما داریم اونم برخورداره. حالا اگه منطق بعضی ها حکم میکنه چون ملیتش مال اسرائیلیه پس بگیم مرگ بر بنایون! واقعا براشون متاسفم واقعا

(Hooman sam (Dark metal در 8/8/1390 | 19:25 گفت:

واقعا از اعماق وجود واسه اونایی که خودشون رو روشن فکر میدونن و حرف مفت بلغور میکنن متاسفام!!! آخه تو چرا اینقد تو باغ نیستی آقای سعید میلانی و غیره... همون خارجیاشم دارن با زبون بی زبونی میگن اسرائیل کشور نیست آقای تاریخ دان واقعا که... دهنت رو آب بکشی بهتره!!!

علی ارشدی در 8/8/1390 | 19:23 گفت:

سعید جان با کمال احترامی که واست قائلم شما هم بد نیست اطلاعاتت رو به روز کنی چون الان صهیونیست ها خیلی بیشتر از زمین هایی که خریدن جلو اومدن من به بنایون کاری ندارم چون نمیدونم چجوری فکر میکنه شاید مثل رهبرای کشورش فکر نکنه به هر حال هیچ انسانی نمیتونه تعیین کنه که کجا به دنیا بیاد اما درباره اسرائیل تا جایی که زمینا رو خریدن هیچی ولی بعدش دیگه کاملا معلومه که حرکتشون غیر انسانیه کاری به قوم و نژاد و مذهب هم نداره اگه اطلاع نداری محض نمونه برو راجع به جنایات دیر یاسن و جنین تحقیق کن تا با همه وجود از اسرائیل متنفر بشی

Saeed Milani در 8/8/1390 | 18:41 گفت:

به حرف من و شما نیست دوست عزیز عرب های کم عقل زمینهاشونو فروختن سالها قبل ( قسمتی که اسمش رو اشغالی گذاشتن ) که اگه اون رو هم در نظر نگیریم بازم اسرائیل کشور هست و پایتختش تلاویوه ، بد نیست اطلاعات تاریخی تو بروز کنی و از روی احساس نظر ندی.

ناصر در 8/8/1390 | 18:22 گفت:

مخالفم:
1.بنایون قبلا توی لیورپول بازی میکرد و شبکه سه خیلی از بازی های این تیم رو نشون میداد-گزارشگرها هم در موردش صحبت میکردن
2.پسر خوب محض اطلاعت اسرائیل کشور نیست و صهونیزم هم مذهب نیست!!!!!!!!

ناصر در 8/8/1390 | 18:22 گفت:

مخالفم:
1.بنایون قبلا توی لیورپول بازی میکرد و شبکه سه خیلی از بازی های این تیم رو نشون میداد-گزارشگرها هم در موردش صحبت میکردن
2.پسر خوب محض اطلاعت اسرائیل کشور نیست و صهونیزم هم مذهب نیست!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 8/8/1390 | 18:18 گفت:

منم مجبور بودم از سایتهای مختلف زنده دنبال کنم که خیلی سخت بود.سعید جان اینجا ایرانه ما دیگه به این کاراشون عادت کردیم.. باید لال باشیم و حرف نزنیم

ناصر در 8/8/1390 | 18:13 گفت:

موافقم:
1.شبکه ایی که فقط مخصوص پخش مستقیم ورزش باشه-اونم مسابقات برون مرزی
2.به شعور و رآی مخاطب احترام گذاشته نمیشه,تقریبا نزدیک صفر

علی ارشدی در 8/8/1390 | 17:01 گفت:

ابراز همدردی

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 16:56 گفت:

اي بابا، پيروزي داماش هم يه جورايي آرسنال چلسي بود ديگه! آبي قرمز بودن اونام، چه فرقي ميكنه

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 16:52 گفت:

سي يا سي ترين تلويزيون دنيا رو داريم شوربختانه!

محمد رستگار در 8/8/1390 | 16:25 گفت:

واقعا من به عنوان یه بیننده دلم به حال جوونهای این مملکت سوخت دیروز که نتونستن بازی قشنگ تیم محبوبشون رو تماشا کنن و شاهد اون افتضاح بودن. در آخر عذر میخوام از همه دوستان آرسنالی شاید این مساله مثل یه بغض توی گلوی من نه تنها ، بلکه توی گلوی هزاران طرفدار آرسنال یا هرتیم خارجی که دوست دارن بازیهاش رو مستقیما تماشا کنن گیر کرده باشه که خواستم یه جوری بیانش کنم.
این سه تا خط فوق العاده بود!

مجتبی در 8/8/1390 | 16:21 گفت:

بهار ما مرده دلت چقدر خوشه
ای آقا اینا که دیگه عادی شده برای ما