بازار مکاره

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 396,316 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازار مکاره

حداقل نام 10 بازیکن برای فصل نقل و انتقالات زمستانی در این بازار مکاره که گاها هدفی جز بالابردن قیمت یک بازیکن بی کیفیت ندارد ،اعلام شده است.


امروز که سایت های مختلف رو نگاه میکردیم با این عنوان تکراری مواجه میشدیم که آرسنال قصد دارد در فصل نقل و انتقالات زمستانی ........ را به خدمت بگیرد.

بازیکن هایی از قبیل : هازارد ، گرانرو ، جووتیچ ، گوتزه ، پودولسکی و ...

ما که نفهمیدیم آخرش ما کی رو میخوایم بگیریم ، اصلا کسی رو میخوایم بگیریم یا این حرف ها هم از جمله اقدامات پوپولیستیه باشگاهه؟ اگه میخوایم این بازیکن ها رو ، اعلام اسامی شون از الآن یه کار غیر حرفه ایه و بیشتر به بالا رفتن قیمتشون کمک میکنه تا نزدیک شدنشون به تیم.

باید تا ژانویه صبر کرد و دید که چی میشه ، نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 11/8/1390 | 10:19 گفت:

خوب دوست عزیز آقا شهرام پس شما تا اینجای کار رو قبول کردید که ونگر مخالف عثمانوف هست و این یعنی مخالف پول خرج کردن ، دقیقا همین معنی رو میده.نه معنی بچه گانه ای که بخوایم بگه چون عثمانوف مدیر خوبی نیست بالاخره هر چی باشه بهتر از این مدیران فعلی هستن.پس میبینیم که ونگر خودش مخالف خرج کردن و خودش نمیخواد خرج کنه و پول جای بازیکن خوب بده.واینکه قضیه دوم که از سوی شما مطرح میشه و میگید که ونگر در هر حال به تیم وفادار رد میشه ، چون دیدی در هر حال حاضر به همکاری با تیم نیست و اگر علیشر عثمانوف بیاد میره پس اینکه بگیم ونگر ایستاد و مونده تا با این مدیران بی لیاقت بسازه و کار کنه و نذار ارسنال نابود بشه ، کاملا این قضیه رد میشه. یه خورده بچه بازی هم هست که ما بیایم بگیم که ونگر 7 سال مونده تا گند کاری های مدیران رو درست کنه ، آخ با عقل جور در نمیاد.پس تا کی میاد میخواد سکوت کنه ، بالاخره یه روز باید این سکوت شکست بشه یا نه ؟چه بهتر که این سکوت بعد از 7 و در همین اول فصل شکست میشد که ارسنال در بدترین وضعیت چند سال اخیرش به سر میبرد؟واین یعنی اینکه این نوع سیاست ها جواب نمیده؟وباید لب به سخن میگوشود!!! اما!!!!!
پس تنها یک حالت بیشتر نمی مونه اینکه ونگر همه موافق مدیران هست و میخواد این سیاست های اشتباه رو ادمه بده.

Ali&MT در 11/8/1390 | 02:54 گفت:

جوجه رو اخر پاييز ميشمورن ... چلسي هم اول با پول داشت حال ميكرد الان 5تا خورده باز داره حال ميكنه. ...

توپچی جنوب در 11/8/1390 | 01:38 گفت:

اما دلیل رفتن نصری مثل دلیل رفتن هانری نبود دلیل رفتن هانری:

با این حال پس از ناآرامیهای پایان فصل در اردوی توپچی ها،هانری در جون 2007 به کاتالانها پیوست .مبلغ این قرارداد16.5 میلیون یورو و هزینه ی فسخ قرارداد او با آرسنال است.تی تی در نامه ای سرگشاده به روزنامه ی سان علت رفتن از آرسنال را نامعین بودن وضعیت ونگر در این تیم بیان کرد!!!!!!!!!!!
اما نصری به دلیل نخریدن بازیکن بزرگ و پول وپول و پول رفت!!!!!!!!

Saeed Milani در 11/8/1390 | 01:36 گفت:

صاحبان سیتی ثابت کردند که جایی که پول باشه همه کار میشه کرد!

توپچی جنوب در 11/8/1390 | 01:31 گفت:

علی تو این مورد حق با تو بود اما............


ونگر از آرسنال مي رودآرسن ونگر گفت در صورتي كه علي شير عثمانوف مالك باشگاه آرسنال شود، اين تيم لندني را ترك خواهد كرد. از مدت ها پيش جنگ دونفره يي بر سر خريد باشگاه آرسنال آغاز شده است. به نوشته رسانه ها ونگر در صورتي كه اين ثروتمند ازبكستاني در راس باشگاه قرار بگيرد، از كار در اين تيم كناره گيري خواهد كرد. اوضاع آرسنال در فصل جاري رقابت ها دوباره روبه راه شده است. آنها در ليگ برتر در مكان دوم حضور دارند و در ليگ قهرمانان اروپا هم از جايگاه خوبي برخوردار هستند. با آنكه اوضاع ورزشي باشگاه رضايت بخش است اما در پشت صحنه نزاعي دونفره بر سر رسيدن به مالكيت باشگاه وجود دارد. استن كروئنكوي امريكايي و علي شير عثمانوف ازبك كه سهامداران عمده باشگاه هستند، خواستار مالكيت تمام سهام باشگاه و در اختيار گرفتن آن هستند. در حالي كه طرف امريكايي سهام بيشتري را در اختيار دارد اما عثمانوف هم همچون او هدف مشتركي را پيگيري مي كند. از كروئنكو به عنوان حامي و پشتيبان ونگر و برنامه هايش ياد مي شود. در صورتي كه عثمانوف پس از حذف توپچي هاي لندن در رقابت هاي فصل گذشته ليگ قهرمانان اروپا خواستار سرمايه گذاري 110 ميليون يورويي در آرسنال شد تا اين تيم بتواند در جمع بزرگان اروپا جاي داشته باشد. يكي از منابع نزديك به باشگاه آرسنال در اين باره به روزنامه انگليسي News of the World گفت: ونگر دوست ندارد كسي برنامه هايش را به هم بريزد: برنامه هايي كه بر اساس آن تيم كنوني اش را شكل مي دهد. او برنامه يي دارد كه رفته رفته به ثمر مي نشيند اما به اين معنا نيست كه او بازيكن تازه يي را خريداري نمي كند. اما اگر او اين كار را انجام دهد اين كار بر اساس برداشت هايش خواهد بود نه تصورات مالك باشگاه. آرسن با علاقه فراوان با «استان كروئنكو» كار مي كند. چنين چيزي را در مورد او و عثمانوف نمي توان تصور كرد.روزنامه اعتماد، شماره 2100 به تاريخ 20/8/88، صفحه 9 (ورزش)

علی ارشدی در 11/8/1390 | 01:17 گفت:

علی آقا 50 میلیون دوم کی به دست ونگر رسید؟ در مورد سسک باید خیلی زودتر از اینا کارو تموم میکرد و انقدر معطل نمیکرد ولی در مورد نصری این طور نیست در مورد اون مثال نون و شلوار و اینا کلا مقایسه غلطیه حرف من چیز دیگه ای هستش من میگم واقع چرا باید بازیکنی رو بخریم که اونقدر نمیارزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر بناست خرج کنیم باید بازیکنای خودمونو حفظ کنیم راستی نصری چرا رفت؟ ببخشید می پرسم چون من از مسائل پشت پرده آگاهی ندارم شما من رو روشن کن و بگو چرا نصری رفت

Saeed Milani در 11/8/1390 | 01:10 گفت:

این نیمه ام مثل اونیکی نیمه حروم شد. بد بودیم بد بازی کردیم بد نتیجه گرفتیم . افکار غلط ونگر باز کار دستمون داد و تو خونه مساوی کردیم . من نفهمیدم چرا جای آرتتا رو با سانگ عوض کرده بود؟! آرتتا رو به کلی از جریان بازی محو کرد دودستی!

aziz joon در 11/8/1390 | 01:05 گفت:

واویلا وا مصیبتا وا مساویا

Saeed Milani در 11/8/1390 | 00:15 گفت:

این چه کار بچه گانه ای بود ونگر کرد ، پارک و جای فان پرسی گذاشت یه نیمه حروم شد؟!

Ali&MT در 11/8/1390 | 00:08 گفت:

خدا منه من هميشه تو فيفا اين بازيكن رو واس ارسنال ميخرم جواب ميده بازيكن خوبيه ... البته مسئله مهم الان اينكه والكات رو نفروشيم به بارسلونا .... واقعا رو مخ منه اين بارسا ...

ali در 10/8/1390 | 23:46 گفت:

آقای عمویی میدونم بحث رو اینطور میشه ادامه داد ، من میخوام خواننده از اول در متن قضیه قرار بگیره که دو دقیقه بعد یهو وسط بحث نیاد بگه تو که پول خرج کردن دوس داری برو طرفدار منسیتی شو.ok
خبر عثمانوف رو هم بنده نمی تونم برای شما منبع ردیف کنم ،فقط در همین حد به شما میگم که چنین چیزی بوده و هست و شما میتونید از اهل فن سراغ این قضیه رو بگیرید و کاملا قضیه اختلاف ونگر و عثمانوف چیزی ملموسی هست این رو میتونی از توی حرف های این دو شخصیت به وضوح بفهمی و چون باشگاه ارسنال نمی خواست جنجال به پا بشه وسعی کرد قضیه رو در همون نطفه خفه کن و اجازه نده که قضیه کش پیدا کن.
نصری به همون دلیل رفت که تیری انری رفت.من نمیدونم شما چرا سعی دارید خودتون رو فریب بدید.نصری به خاطر پول رفت؟؟
این ها یکسری توجیه هستن که از طرف مدیران باشگاه برای فروش نصری راه اندختن ، خواهشا شما اینقدر زود باور نکنین.حتی اگه خود نصری هم بگه که من بخاطر پول رفتم من نمی تونم قبول کنم.پول فقط یه بهانه بود ((البته اگه نصری گفته باش)).
دوست عزیز شما میگی که ونگر لیسانس اقتصاد داره پس بهتر از ما میدون.من این حرفتو نادیده میگرم ، نمیدونم شاید شما خودتون رو دست کم حساب کردید ولی بنده در مورد خودم چنین نظری ندارم.
بذار یه مثال بزنم یه بار داشتم با یک از استادام در مورد یارانه ها بحث میکردم ، اون به من گفت که بابا من وتو نمی تونیم حساب جیب خودمون رو بکنیم و حال شما میخوای اثبات کنی که اجرای طرح یارانه ها اشتباه هست ومن در جواب بهش گفتم من شما رو نمیدونم شاید شما سوادت قد نده ، اما با شناختی که بنده از خودم دارم این توانایی رو در خودم میبینم که نه تنها میتونم برای شما این قضیه رو نقد کنم بلکه میتونم اثبات کنم که اجرای این طرح بلکل اشتباه است.و بهش گفتم شما اگه یه روزی اومدن در خونتون و قالی زیر پاتون رو کشیدن بردن احتمالا شما اونجا حرفی نمیزنی و میگی که اینا یه چیزی میدونن که دارن قالی رو میبرن ، احتمالا به سود ما هستم و ما این رو نمیتونیم بفهمیم.آقا شهرام این حرف رو دارم کلی میگم قصد جسارت ندارم چون دیدم بعضا از این حرفها وجود داره که یه عده میان میگن هر چی ونگر بگه ، ما به انداره ونگر بلد نیستیم.
واین که آقای علی ارشدی شما میگید که ونگر دو دلیل برای خرید نکردنش داره 1. بودجه اش اندازه سیتی نیست 2. نمیخواد پول الکی بالای یک بازیکن بده .
در مورد دلیل اولت این رو بگم که این رو بارها و بارها در تابستان شنیدیم که میگفتن 50 میلیون پونده در اختیار داره و حتی این رو خود باشگاه و کرونکه تایید کردن ، اینا رو بذار کنار 50 میلیون پوندی که بازیکنانم رو فروختیم.آیا بودجه ما در تابستان نداشتیم؟اسم این پول از نظر شما چیه؟!!!!
در مورد دلیل دومتون آقا علی شما الان که نون گرون شده ، احتمالا نون نمیخری دیگه ، چون قیمت واقعی نون اینقدر نیست.یا مثلا وقتی میرید شلوار بخرید میگید که قیمت واقعیش این نیست ، پس من همون زیر شلواری میپوشم وشلوار نمی خرم ، چون قیمت واقعیش این نیست؟!!!!اینجا دیگه شما مجبورید خرید کنید.بذار یه بیت شعر هم برات بگم
گر نتوان بر دست افلاک آختن************ضروری است با گردشش ساختن
حالا که کاری از دست ما بر نمیاد و قیمت بازیکن اینقدر نجومی شده ، پس راهی نمی مونه جز اینکه ما هم وارد این بازار شیم

Saeed Milani در 10/8/1390 | 23:12 گفت:

ترکیب آرسنال برای امشب :

شزنی

آندره سانتوس فرمالن ( کاپیتان ) مرته ساکر

سانگ

آرتتا رمزی جنکینسون

ژروینهو والکات

پارک


با کمال تعجب عدم حضور رابین فان پرسی!

Saeed Milani در 10/8/1390 | 22:36 گفت:

ساعت بازی از 22:30 به 23:15 تغییر کرد ، ابتدا قرار بود 22:30 باشه اما ساعاتی قبل اعلام کردن بازی همزمان با بازیهای دیگه همون ساعت 23:15 به وقت ما برگذار خواهد شد.

morteza در 10/8/1390 | 22:31 گفت:

مرسی

farhad bj در 10/8/1390 | 22:29 گفت:

23:15

morteza در 10/8/1390 | 22:26 گفت:

بابا ای بازی ساعت چنده

sepehr najafian در 10/8/1390 | 22:13 گفت:

wenger dar sadre jadvale behtarin morabie mah

حمید فرازی در 10/8/1390 | 21:58 گفت:

الان راحتترین گزینه جووتیچ هست که خیلی بازیکن خوبیه قیمتش هم واقعا مناسبه و فعلا تیمی دنبالش نیست.خیلی شبیه رابین بازی میکنه.

aziz joon در 10/8/1390 | 21:57 گفت:

ونگر کارم را در ارسنال تمام میکنم و میروم

محمد رستگار در 10/8/1390 | 21:57 گفت:

من نفهمیدم بازی 22:15 یا 23:15؟
تلویزیون زیرنویس کرد 23:15
شما نوشتین 22:15

aziz joon در 10/8/1390 | 21:46 گفت:

امشب فرانسوی ها را اتش میزنیم
ونگر : اگر بیشتر از 3 گل نزدیم بدانید فقط بخواطر هم وطنانم است

سید امین هاشمی در 10/8/1390 | 21:28 گفت:

من که میدونم آخرشم هیچکدومشون نمیان سعید جان،آخرشم با 40-50 میلیون میرن تیمای پولدار

توپچی جنوب در 10/8/1390 | 21:25 گفت:

بابا من این سعید رو خیلی قبول دادم پسر این اطلا عات رو از کجا میاری!!!!!!!!!!!!!!!1
ای ول به اطلاعات عمومیت خیلی گلی پسر...........

(Hooman sam (Dark metal در 10/8/1390 | 21:15 گفت:

اگه قول هایی که سهام دارا دادن عملی بشه این دفعه از نقل و انتقالات دست پر بیرون میایم...ایشالا...

محمد رستگار در 10/8/1390 | 21:02 گفت:

یه خبر تکان دهنده:ویدئوی حرکت بازیکنان پرسپولیس در صفحه اول yahoo.com
انگشت نگاری شیث و نصرتی جهانی شد!

Saeed Milani در 10/8/1390 | 21:02 گفت:

دوستان خوبم این رو اینجا مینویسم که پست رای به ونگر نره تو هیستوری

شبکه الجزیره اسپورت به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس ، عضویت در سایت رو برای یک ماه رایگان اعلام کرده و شما با یه ثبت نام ساده میتونین تمام فوتبال های دنیارو و مخصوصا امشب بازی آرسنال رو از طریق سایت اینترنتیه این شبکه به صورت آنلاین تماشا کنین . لااقل توی این یک ماه آینده آرسنال هر بازی داشته باشه که شبکه 3 نخواد پخشش کنه میتونین اونجا تماشا کنین.

این هم لینکش : http://www.en.aljazeerasport.tv

علی ارشدی در 10/8/1390 | 20:55 گفت:

هیچ کدوم از این بازیکنا بدرد ما نمیخورن باهات موافقم سعید در مورد بازار مکاره

جعفر ملكي در 10/8/1390 | 20:45 گفت:

موافقم

جعفر ملكي در 10/8/1390 | 20:45 گفت:

موافقم

aziz joon در 10/8/1390 | 20:23 گفت:

ارسناله واقعی را از امشب ببینید اروپا اماده باش که توپ چی ها با توپ پور امدند

محمد رستگار در 10/8/1390 | 20:19 گفت:

اختلاف خیلی نزدیکه بین مانچو و رییس

Saeed Milani در 10/8/1390 | 20:17 گفت:

آقا ما به سهم خودمون رایمون رو دادیم هرکسی رای نداده بره رای بده : premierleague.com خوب شد علی آقای گل :-)

محمد رستگار در 10/8/1390 | 20:06 گفت:

بچه ها یه شاهکار جدید از رسانه میلی:این متن خبر کوتاهه اخبار 19:15:
اسامی نامزدهای بهترین مربی سال 2011 اعلام شد که در این لیت نام گواردیولا،مورینیو و دل بوسکه به چشم می خورد.

انگار داره در مورد ایرانی های نامزد جایزه حرف می زنه.مثلا نام بنا در نامزدهای بهترین مربی کشتی فرنگی به چشم می خورد.فقط اسم مربی های اسپانیا رو اعلام کرد.یعنی بقیه...حمید رضا قزوینیان در 10/8/1390 | 20:05 گفت:

http://www.premierleague.com
دوستان گلم جان هرچی مرده برین تو سایته بالا به رئیس رأی بدین،بده مانچو بالاتر از ونگر باشه!

سید امین هاشمی در 10/8/1390 | 20:04 گفت:

بازیکن خوبیه.1چپ پای کلاسیکه،حتما به دردمون میخوره

محمد رستگار در 10/8/1390 | 19:59 گفت:

بازیکن فوق العاده ایه