تمايل شالکه براي مبادله بازيکن با آرسنال

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 349,764 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تمايل شالکه براي مبادله بازيکن با آرسنال

باشگاه شالکه خواهان نقل و انتقال دو طرفه بازيکن با آرسنال انگليس است.


در شرایطی که اواخر هفته گذشته از سوی برخی رسانه‌های بریتانیایی و آلمانی عنوان شد که شالکه از بوندس لیگا علاقه وافری به جذب آندری آرشاوین بازیکن روسی و ناراضی آرسنال دارد، روز گذشته اخبار جدیدی در این ارتباط شنیده شد. اخباری که حکایت از تمایل ژرمن‌ها برای مبادله و دریافت بازیکن دارد.

براین اساس مدیران شالکه که بر سر جذب بازیکن ۳۰ ساله لندنی‌ها رقیبی بزرگ همچون آنژی ماخاچکالا را در کنار خود می‌بینند، امید زیادی دارند تا در ژانویه که پنجره یک ماهه زمستانی برای انتقالات میان فصل باز می‌شود، بتوانند آرشاوین را استخدام کنند و در مقابل جفرسون فارفان، گلزن اهل پرو که او نیز از نیمکت نشینی در تیم آلمانی ناراحت است،‌ به نزد یاران آرسن ونگر بفرستند.
در ارتباط با این خبر هیچ‌یک از مقام‌های توپچی‌ها هنوز واکنشی نشان نداده‌اند.


من میگم هونتلار رو بدن قبوله :-)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 22/8/1390 | 00:25 گفت:

ونگر عمرا آرشا رو ول نمیکنه.

سید امین هاشمی در 21/8/1390 | 21:22 گفت:

هونتلار بازیکن خوبیه و 100%نمیاد

Ali&MT در 21/8/1390 | 17:42 گفت:

ريس و باپتيستا رو يادمه ... اخه قرار بود فابرگاس رو هم بدن و دوتا بازيكن از بارسا بگيرن اما نشد

محمد رستگار در 21/8/1390 | 17:25 گفت:

یه سال ریس و باپتیستا و قرضی مبادله کردیم با رئال.که هم ریس توی رئال خوب موفق بود و هم باپتیستا توی آرسنال

Saeed Milani در 21/8/1390 | 17:22 گفت:

با فرانسوی ها چرا قبلا اونم بازیکن های تیم دوم بیشتر ،اما در سال های اخیر نه

Ali&MT در 21/8/1390 | 17:20 گفت:

اصلا تا حالا باشگاه بازيكن مبادله كرده؟؟؟

Saeed Milani در 21/8/1390 | 17:09 گفت:

آرسنال هم یه ورژن ضعیفتری از توتال فوتبالی رو بازی میکنه که هلند بازی میکنه ، 4مدافع : مرتساکر.فرمالن.جنکینسون.سانتوس. 2تا هافبک دفاعی : سانگ و رمزی که گاها رمزی جاش رو با آرتتا تو خط جلویی عوض می کنه. 3تا هافبک و بال هجومی : ولکات و آرتتا و جروینهو. و یک مهاجم صرف نوک که فان پرسی هست.
الآن همه تیم ها با هافبک دفاعی بازی میکننو 4-3-3 و 4-4-2 به اون معنای قدیمی دیگه بازی نمی شه.

علی ارشدی در 21/8/1390 | 16:52 گفت:

4-2-3-1???????

محمد در 21/8/1390 | 16:09 گفت:

منم با یان هنتلار موافقم. ولی فارفان رو نمی خوایم.

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:48 گفت:

سایت زرد گل بدترین بازیکن دیشب هلند و سوئیس رو رابین فانپرسی اعلام کرده! با نمره 5! اصلا نمره هاش ارزش نداره.

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:02 گفت:

کنار منظورم همراهه ، نه بیاد دو مهاجمه بازی کنه ، هرچند که اصلا این سیستم زرد 4-2-3-1 رو قبول ندارم ، منم منظورم آلترناتیو برای رابین بود.

علی ارشدی در 21/8/1390 | 13:53 گفت:

سعید جان هونتلار کنار رابین؟ ما دنبال کسی هستیم که به جای رابین بازی کنه تا رابین استراحت کنه تازه سیستم ما 4 3 3 هست و دو تا مهاجم وسط نداره

farhad bj در 21/8/1390 | 13:50 گفت:

جفرسون فارفان kho0b biad inja nimkat neshin mishe vali be dardemo0n mikho0re!!!

Saeed Milani در 21/8/1390 | 13:50 گفت:

اگه بیاد کنار رابین میترکونن ها! نه؟

علی ارشدی در 21/8/1390 | 13:45 گفت:

سعید جان درسته که منم مثل خودت عشق هلندم ولی فکر نمیکنم هونتلار به درد ما بخوره!