درخواست ونگر از مديران

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 436,218 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

درخواست ونگر از مديران

دیلی میل عنوان کرد باشگاه آرسنال آماده واگذاري قرضي دو دروازه‌بان خود به تيم‌هاي ديگر است.


ه نقل از روزنامه دیلی‌میل، آرسنالی‌ها که زمانی با کمبود سنگربان مواجه بودند، اکنون مانوئل آلمونیا و ویتو مانونه را پشت خط می‌بینند.

با توجه به درخشش و آمادگی خوب این روزهای وسیچ شسنی و لوکاش فابیانسکی فضا برای کار دو دروازه‌بان دیگر توپچی‌ها باقی نمی‌ماند. از این رو شنیده می‌شود آرسن ونگر سرمربی فرانسوی تیم از مدیران باشگاه خواسته در صورتی که ماه ژانویه با درخواستی در مورد واگذاری سنگربان مواجه شدند، این دو را به طور موقت به تیم‌های دیگر منتقل کنند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 24/8/1390 | 10:23 گفت:

almoniya az vaghti jame bashghaharo azemon robero barca geref dige to delam naraf

hamidtopchi در 24/8/1390 | 01:16 گفت:

خدایشش هیچ وقت از آلمونیا و فابیانسکی خوشم نیومد!!!
ولی تا بگیی حال میکنم با ژسنی!
یادتون باشه همون 2تا دروازبان جام لیگ رو ازمون گرفتن تقدیم کردن به تیمای دیگه
همون بهتر که آرسن ونگر بفرسته برن!!
دنیا و ژسنی
فینال اتحادیه هم مقصر مدافع بود نه ژسنی البته بی تقصیرم نبود ولی کم تجربه هستش در کل گلر خوبیه بازی رفت با بارسا و بازی با من یوتد که 1بر0 بردیم نقش مهمی داست!تا ابد آرسنال

HAMED toopchi در 23/8/1390 | 23:41 گفت:

ولي من عاشق اون آلماني اخلاق سگي بودم! نميدونم چرا از سبيل خوشگله هم بيشتر دوسش داشتم؟!

sam baygan در 23/8/1390 | 23:23 گفت:

منوئل یه زمانی عشق من بود!