پیش بازی آرسنال- دورتموند؛ گل ها و گلوله ها!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,170 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش بازی آرسنال- دورتموند؛ گل ها و گلوله ها!

دو تیم بعد از آغاز ضعیفی که در رقابت های این فصل داشتند، به روزهای خوب شان برگشته اند؛ دیدار رفت دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسید


آرسنالی ها می دانند که یک پیروزی می تواند صعود آنها به مرحله بعید رقابت ها را قطعی کند و به همین دلیل، احتمالا با بهترین ترکیب شان پای به این دیدار خواهند گذاشت. بعد از یک نمایش نه چندان خوب در مقابل وست بروم، احتمالا پر مرتساکر جای خود را به لورن کوشیلنی خواهد داد و ژروینیو و میکل آرتتا نیز روی نیمکت خواهند نشست تا توماس روسیسکی و مارونه شاماخ در ترکیب اصلی قرار بگیرند.

آرسنالی ها مصدوم جدیدی ندارند و تنها جک ویلشر و آبو دیابی همچنان دور از میادین به سر می برند.

یورگن کلوپ احتمالا تیمش را با همان ترکیبی راهی میدان خواهد کرد که شنبه شب موفق شد در آلیانس آره نا، بایرن مونیخ را 1-0 از پیش رو بردارد. بزرگترین دغدغه دورتموندی مصدومیت نون سوبوتیچ است که به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل وولفسبورگ احتمالا تا آغاز سال جدید از میادین دور خواهد بود

- آرسنال در مرحله گروه لیگ قهرمانان شکست نخورده؛ آنها در 4 دیدار قبلی، دو پیروزی و دو تساوی کسب کردند. سایر تیم های گروه حداقل یک شکست در کارنامه دارند.

- توماس روسیسکی که امشب احتمالا در ترکیب آرسنال بازی خواهد کرد، در فصل 03-2002 با پیراهن دورتموند دروازه آرسنال را باز کرد.

- هر دو تیم آرسنال و دورتموند فصل را ضعیف آغاز کردند اما در هفته های اخیر به روزهای اوج شان برگشته اند. دورتموندی ها در 8 دیدار اخیر شکست نخورده اند در حالی که توپچی ها 5 بازی از 6 دیدار اخیرشان را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

- رابین فن پرسی در سال 2011، 31 گل به ثمر رسانده است؛ 1.07 گل در هر دیدار.

- آرسنال در 8 دیدار اخیرش تنها دو بار دروازه اش را بسته نگه داشته است در حالی که تیم آلمانی در 5 بازی از 8 دیدار اخیر، گل نخورده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 3/9/1390 | 01:13 گفت:

تبریک به همه.......

حمید فرازی در 2/9/1390 | 22:35 گفت:

روسیچکی که اعلام شده قطعا به این بازی نمیرسه.البته بهتره که نرسه چون رویسیچکی دیگه اون قدرت و خلاقیت گذشتشو نداره.

حمید فرازی در 2/9/1390 | 22:32 گفت:

فقط اشبرتون گراو.امنیرتس فقط تا یکی دو سال دیگه رو باشگاه هست.

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:40 گفت:

سید لطفا بگو اشبرتون ما که مجبور نیستیم بگیم امیرتس

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:38 گفت:

ونگر گفته بود روسیچکی مصدومه ولی آبو رسیده

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:36 گفت:

حالا امشب جو امیریتس رو میبینن روحیشون خراب میشه 1-3 میبریمشون

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 21:18 گفت:

میلاد حسینی خیلی مرسی همیشه از این کار های خوب خوب بکن!!!!!!!!!

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 20:54 گفت:

http://www.firstrowsports.tv
اینم لینک اینترنتی ولی تصویر زیاد قطع میشه

sam baygan در 2/9/1390 | 20:42 گفت:

thanx gunner!

Saeed Milani در 2/9/1390 | 20:33 گفت:

روسیچکی رو بعضی از سایت ها اعلام کردن رسوندن به بازی ، حالا باید تا شب منتظر بود و دید کیا بازی می کنن.

Saeed Milani در 2/9/1390 | 20:31 گفت:

اگه بعضی موارد فرق داره یا شبیه ببخشید تقصیر من نیست به خدا :-)

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 20:24 گفت:

سعید, حمید تو پست قبلی نوشته روسیچکی مصدومه!!!!!!
مرسی از امار زیبات سعید میلانی!!!

یاسر بحرینی در 2/9/1390 | 20:06 گفت:

بجه کسی سایتی سراغ نداره که بازی رو بخش میکنه