هافبک هایی که آرسنال به فکر خرید آن هاست

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,611 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هافبک هایی که آرسنال به فکر خرید آن هاست

این جا می خوام در مورد هافبک هایی که شاید به آرسنال بپیوندند، بحث کنم


این چند وقت اسم هافبک های زیادی رو دور و بره آرسنال شندیم

1- یان ام ویا
پست تخصصی : هافبک دفاعی
تیم : رن فرانسه
سن : 21
آمار باشگاهی :
همون جوری که می بینید گویا فقط دفاع کردن بلده ( که البته به نطرم خیلی هم خوبه ) به درد آرسنال می خوره
آرسنال می تونه بخره این بازیکنو و به جاش سانگ رو یا بشونه رو نیمکت یا یه پست ببره جلو تر . فکر کنم همه قانع شده باشیم که سانگ تو کارای تهاجمی بر عکس تدافعی قوی تره، پس می تونیم با این خرید و با توجه به خط دفاعی و دروازبان مون که تازگی با ثبات نشون می دن در کارای دفاعی خیلی قوی بشیم !!!!!

2- ماروین مارتین
پست تخصصی : هافبک تهاجمی
تیم : سوشو فرانسه
سن : 24
آمار باشگاهی :
همون جوری که می بینید فقط فصل قبل خوب بازی کرده! هر چند اون فصل واقعا عالی بازی می کرد. به نظرم بازیکن خوبیه. میشه به عنوان جانشین دیاب بهش نیگا کرد، هرچند به نظرم دیابی بازیکن بهتریه البته اگه مصدومیتش تموم شه. باید در مورد وضعیت دیابی اتمام حجت کنیم. یا بمونه و سالم بتونه بازی کنه (که من یکی از خدامه) یا بره

3- یوان گورکوف
پست تخصصی : هافبک تهاجمی
تیم : لیون فرانسه
سن : 25
آمار باشگاهی :
ههممممم ... از لحاظ ظاهر بیش از حد شبیه به کاکا. زمانی که در میلان بود به عنوان جانشین کاکا ازش یاد می کردن. آنجلوتی کلی ازش تعریف و تمجید می کرد. اما در میلان اصلا موفق نبود. بعدش رفت به بردو و با شاماخ زوج بسیار قوی تشکیل دادن. تو همون اولین فصل حضورش تو این تیم بهترین بازیکن لیگ فرانسه شد. پس از دو سال بودن در بوردو به لیون رفت اما در اون جا هم بسیار بد بازی می کنه.
به نظرم اگه قراره با 10 میلیون بشه خریدش من می خرمش چون بازیکن با پتانسیلی هست و سنش هم هنوز کمه. می تونه زیر نظر ونگر پیشرفت کنه. من به شخصه در مورد توانایی هاش شک ندارم.

4- نوری شاهین
پست تخصصی : هافبک تهاجمی
تیم : رئال مادرید اسپانیا
سن : 23
آمار باشگاهی :
به نظرم عالیه !!!! خوب بازی می کنه. خوب پاس میده. می تونه خیلی خیلی از اینی که هست بهتر بشه. با توجه به اینکه تو رئال رو نیمکت هست میشه مرده خوری کرد و مفت خریدش. به نظرم شبیه ترین بازیکن به اوزیل هست. به شخصه خیلی دوستش دارم. خیلی

5- یونس بلهندا
پست تخصصی : هافبک تهاجمی
تیم : مونپولیه فرانسه
سن : 22
آمار باشگاهی :

خیلی خوب پاس میده. دلیل اصلی این که جیرود امسال انقدر خوب بازی کرده بلهندا هست. در موردش اینو می تونم بگم که پاس هاش خیلی خیلی خیلی دقیق هست. در هر شرایطی پاسش رو خوب به هم تیمی اش می رسونه. اما بزرگترین مشکل اش اینه که مراکشی هست و وسط فصل تیم رو به خاطر جام ملت های آفریقا ترک می کنه.


من اگه بخوام از بین این بازیکن ها انتخاب کنم، این جوری انتخاب می کنم :
1- ام ویا
2- نوری شاهین
3- گورکوف
4- بلهندا
5- ماروین مارتین
شما کیا رو معرفی می کنید و چه جوری انتخاب می کنید ؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 18/1/1391 | 16:51 گفت:

اول تشکر میکنم از این پست خوب و فنی که گذاشتی سروش جان.

من ام ویا رو میپسندم چون تیم به یه هافبک دفاعی خوب نیاز داره که خوب دفاع و تخریب تاکتیکی بلد باشه و ام ویا اینکاره است

ناصر در 18/1/1391 | 15:46 گفت:

کارت عالی بود-به نظر من بلهاندا از همه به آرسنال نزدیکتره.

حاکم 26 در 18/1/1391 | 12:33 گفت:

گورکوف منظورم بود. ولی ساهین درسته

حاکم 26 در 18/1/1391 | 12:31 گفت:

کورکوف واقعا عالیه فقط خرابش میکنن. 100 در 100 اول گورکوف. بعد ام ویا و بعد نوری ساهین...

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 11:53 گفت:

به قول علیفر گورکف چیزی در چنته نداره؛حالا جزئیات کار رو بررسی میکنیم

ایمان بهادران در 18/1/1391 | 09:48 گفت:

hamina ke khodet gofti khobe vali chesham ab nemikhore kesiyo bekhare

mohsen abbasi در 18/1/1391 | 01:56 گفت:

فرانسویا نسل تهش میشن نصری کلیشی باید بازیکن از جاهایه دیگه بگیریم همین ورمالن نگا کنین ادم عشق میکنه می بینتش

سید امین هاشمی در 18/1/1391 | 01:00 گفت:

مرسی سروش جان عالی بود

مرتضی در 18/1/1391 | 00:30 گفت:

آقا قضیه هازارد چی شد . یه زمانی همه عاشقش بودن و روزی صد بار در موردش پست میزاشتن و قربون صدقش میرفتن .

HOSSEIN در 18/1/1391 | 00:22 گفت:

1-ام ویلا
2-مارتینز(اتلتیک بیلبائو)ندیدین منچسترو چه جوری له کرد.

علی ارشدی در 17/1/1391 | 22:07 گفت:

Mostafa@ Like & Thanks

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 22:01 گفت:

در ضمن رضا جان بازیه کدوم اینا رو دیدی که میگی مفت نمی ارزن؟مطمئن باش ونگر الکی رو کسی دست نمیزاره.

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 21:52 گفت:

من در مورد نتایج گفتم نه نیمکت و بازیکن و این حرفا،فعلا ما که هر سال تو نقل و انتقالات سود میکنیم با اونا که صد ها میلیون ضرر میکنن تو نتیجه گرفتن فرقی نداریم،حتی اگه رونالدو هم بیاد قهرمان نمیشن چون که تیمشون اعتماد به نفس کامل واسه قهرمانی نداره،چیزی که چند سالی تو آرسنال گم شده،اونا ژکو رو گرفتن ما الکس رو گرفتیم،فرقشون 40 میلیونه،ولی امسال من تفاوتی توشون ندیدم.

soroosh در 17/1/1391 | 21:27 گفت:

فرق که می کنه ... فرقش اینه که نصری اونجا نشسته رو نیمکت واسه ما رمسی. مطمئننا من سیتی یهترین تیم امسال انگلیس هست اما مربی بی شعوری داره :دی ( باز جای شکرش باقیه)
فرگسون هم شورشو در اورده ... به تیم اش نیگا کنید. وضعش از نظر بازیکن بهتر از ما نیست ولی خیلی خوب نتیجه گرفته. دلیلش دفاع خیلی خوبش هست. به خاطر همین می گم ام ویا. دفاعمون بیمه میشه اگه بیاد

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 21:19 گفت:

بزار بیارن ببینیم آخرش می خوان چی بشن!!منسیتی امسال با n میلیون خرج دومه ما سوم،ما مستقیم میریم جام باشگاه ها اونام مستقیم،چه فرقی میکنه بین ما با اونا؟

reza در 17/1/1391 | 20:50 گفت:

اینا مفت نمی ارزن
سیتی پیشنهاد 170 میلیونی به کریس میده اون وقت ونگر با ذره بین افتاده رو لیگ فرانسه
باب حداقل یکی باشه اسمشو بتونیم هجی کنیم اخه اینا کین دیگه . این جوری باشه علی کرمی از همه ی اینا بهتره . اونو بیارن

علی ارشدی در 17/1/1391 | 20:24 گفت:

ببخشید ام ویا درسته نه ام ویل =))

علی ارشدی در 17/1/1391 | 20:24 گفت:

چون از بحث عقب افتادم و حس خوندن این همه کامنت هم نیست نظر خاصی نمی دم جز اینکه ام ویل + یه بازیساز بزرگ + یه مهاجم = جدال برای قهرمانی

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 20:18 گفت:

راستی مرسی سروش.

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 20:17 گفت:

کلا با گرفتن هافبک دفاعی موافقم نیستم،به قول حمید یه هافبک نفوذی بیشتر به کارمون میاد،یعنی پستی که الآن توماسه که خیلی نوسان داره،آرتتا هم خیلی کنده میمونه رمسی که اونم دیگه این چند وقت حرفی واسه گفتن نذاشته،اگه بوراک یا جیرود یا یه نوک خوب بگیریم شاید رابین بتونه اونجا بازی کنه،در مورد این بازیکنا هم بگم که امویلا رو قبلا دربارش زیاد گفتم،نوری شاهینم که رئال از دست نمیده اونم بعد از یه سال،بلهندا و مارتین رو زیاد نمیشناسم،میمونه گورکوف،بازیای بوردوش فوق العاده بود مخصوصا فصل اولش که بهش میگفتن زیدان جدید ولی اونم دیگه تموم شد سنشم واسه ساختن یه بازیکن جدید ازش بالاست،در کل واسه این فصل ترجیح میدم ریو برگرده تا لوکاس بره نوک و رابین یه خط بیاد عقب،خیلی وقتا بیش از حد شلوغ کردن تیم هم ممکنه تاثیر عکس داشته باشه،در ضمن میتونه ونگر اولسن رو بیاره تو اصلیا واسه فصلای بعدش.

vahid در 17/1/1391 | 19:46 گفت:

به نطر من نباید از مونتولیوو قافل شد بازیکن طراح ای و تو این تابستان قراردادش تموم می شه مفته می تونیم بیاریمش

vahid در 17/1/1391 | 19:45 گفت:

به نطر من نباید از مونتولیوو قافل شد بازیکن طراح ای و تو این تابستان قراردادش تموم می شه مفته می تونیم بیاریمش

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 19:42 گفت:

اره حمید جان درسته اما اگه ام ویلا بیاد با قدرتی که سانگ تو بازیسازی داره احتمالش زیاده که ام ویلا هافبک دفاعیه مطلق بشه و سانگ یه خط بره جلو تر . ظاهرش از نظر هیکلی خیلی شبیه گلبرتو میمونه . فقط گیلبرتو مچ بند میبست و پیراهنشو تو شرت ورزشیش میکرد . ولی کاملا حرفت درسته قدرت بازیسازیه ام ویلا خیلی بیشتر از گیله . خیلی دوس دارم بدونم پولدی چه شماره ای رو برمیداره . احتمالا 18ئه اسکیلاچی . یا 12 که خالیه . 13ئه شزنی هم که از فصل بعد 1 میپوشه احتمالا خالیه .

محمودرضا معینی در 17/1/1391 | 19:35 گفت:

من از خرید یک هافبک بازیساز بیشتر استقبال می کنم،و می تونیم سانگ رو به همون هافبک دفاعی تبدیل کنیم ،به نظرم یک بازیکن چند پسته بیشتر به دردمون می خوره مثل هازارد ،
من بازی گورکف توی بوردو رو دوست داشتم ولی نمی دونم فک کنم یک مصدومیت گریبان گیرش شد که انقدر افت کرد ،سبک بازیش بیشتر به همون آرتتای خودمون می خوره به نظرم ،
نوری شاهین هم فک کنم توی رئال بمونه چون زمزمه هایی از جدایی دی ماریا به گوش می رسه و شاهین می تونه جانشین مناسبی برای دی ماریا باشه!!!!
ماروین هم یکی مث رمزی خودمونه که بازیش بگیر نگیر داره که نگیرش بیشتره!!!!!
باز هم در آخر به نظرم خرید یک هافبک چند پسته و یک مهاجم کلاسیک بیشتر به دردمون می خوره به اضافه پودولسکی

حمید فرازی در 17/1/1391 | 19:20 گفت:

مرسی واقعا جالب درست شده و محتوای خوبی هم داشت و این یکی از بهترین نمونه های بحث در مورد بازیکنای مدنظرمون هست.متاسفانه زیاد وقت ندارم که در این بحث شرکت کنم ولی منم خرید یه هافبک تهاجمی رو ترجیح میدم اما فعلا گزینه مناسبی مدنظرمون نیست که با این شرایط ترجیح میدم ام ویلا رو بخریم.باریکنی که میتونه سال ها وسط زمین رو برامون بیمه کنه و کمک زیادی به قدرت خط دفاعیمون کنه.

البته یه نکته رو مجتبی گفت که سبک بازیش شبیه گیلبرتو هست اما درواقع اینطور نیست.گیلبرتو فقط بازی حریف رو خراب میکرد ولی ام ویلا سبک بازیش بیشتر شبیه پتی و ویرا هست به خصوص پتی.یعنی هم میتونه دفاع رو خوب ببنده و هم قدرت بازیسازی خوبی داره یه جورایی ساختنش واسه انگلیس.

فریمپونگ هم غنایی هست ولی در انگلستان متولد شده و برای رده های سنی این کشور بازی کرده که برای بزرگسالان غنا رو انتخاب کرد.

soroosh در 17/1/1391 | 18:43 گفت:

انگلیسیه ولی غنا رو به عنوان تیم ملی انتخاب کرد ( اسین مخشو زد)

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 18:38 گفت:

ما اخر نفهمیدیم فریمپونگ غناییه یا انگلیسی !! هنو انتخاب نکرده !! اره بد تکل میره اول فصل خیلی خوب بازی میکرد تک و توک تو ترکیب بود . تو کل اکادمیه باشگاه من هنوز حسرت رفتن جی امانوئل توماس و میخورم خیلی حیف شد رفت . مطمئنم جای شاماک بود این فصل بیشتر به درد میخورد .

علی شهروز در 17/1/1391 | 18:32 گفت:

امویلا + گوتزه/هازارد

soroosh در 17/1/1391 | 18:10 گفت:

آخه از بس خرکی میره تو پایه بازیکن ها
برو ببین چه جوری مصدوم شد تو وولز
ولی خوشم ماد ازش
از هیچی نمی ترسه

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 18:09 گفت:

فریمپونگ همش مصدومه بدجور هم مصدوم میشه . کل فصل قبل مصدوم بود این فصل هم تا خوب شد زرت باز تا اخر فصل مصدوم شد . اگه اماده باشه که عالیه . اما نمیشه روش حساب کرد واسه ترکیب . خیلی بد مصدوم میشه .

soroosh در 17/1/1391 | 18:03 گفت:

قبول دارم ولی فریمپونگ این شرایط رو نداره
یه تانک خرکی هست واسه خودش

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 18:00 گفت:

کاکو خیلی مستعده و حیفه بچسبه به نیمکت . اما از یه طرف ام ویلا مث گیلبرتوی خودمون یه دیواره نامرئیه واسه تیم . ام ویلا دیگه وقت نمیخواد دوسال گند بزنه تا تجربه کسب کنه . کاملا پخته و کم نوسانه . ما بازیکن شیشه ای زیاد داریم حتی خوده کاکو هم شیشه ایه و زود میره تو باقالیا . اما ام ویلا نه .

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 17:56 گفت:

من ارتتا رو خیلی دوس دارم اما هر چی با خودم کلنجار میرم با بازیش حال نمی کنم . فیزیکش واسه انگلیس ضعیفه پاهای کوتاه قدرت بدنیه پائین ... اما واقعا زحمت کشه . چمبو با اینکه قد متوسطی داره و خیلی سنش کمه اما گردن کلفته . خوشم میاد چمبو کم نیاره اصا تو کورس . برعکس ولکات چمبو خیلی قلدره .

soroosh در 17/1/1391 | 17:55 گفت:

گوتزه به طور کامل منتفی شده ولی هازارد نه هنوز

soroosh در 17/1/1391 | 17:54 گفت:

بابا این مرغ ها رو ردنپ شاخ کرد که اونم احتمال زیاد مربی انگلیس بشه و مرغ ها برن پی کارشون :دی

ehs در 17/1/1391 | 17:53 گفت:

ام ويا با قيمت 22 ميليون اصلا نمي ارزه!
نوري شاهين بازيكن خوبي و از اون مهمتر المانيه!!يعني داد ميزنه من يه استعداد فوق العاده ام!اتفاقا به نظرم تو رئال شرايط خوبي نداره چيزي كه يه بازيكن23 ساله مي خواد فيكس بازي كردنه!
من هم از سبك بازي گوركف خوشم نمي اد ولي ونگر چند بار از بازيش تعريف كرده بود!
مارتين هم كه قطعا نمي خره!ما بازيكن متوسط تو اين پست زياد داريم مثل تانك(فريمپورگ!)
بلهندا رو هم كه اصلا بازيش رو نديدم!
مثل اينكه قضيه گوتزه و هازارد پيچيده ديگه!

soroosh در 17/1/1391 | 17:51 گفت:

علی رضا جان مشکل اینه که با حضور اینا بازی به کوکولین، فریمپونگ، چوک آنکه و حتی رمسی دیگه نمیرسه

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 17:51 گفت:

اما اون مرغا اگه بخرنش ... چمبو که عشقه منه . کاش از چمبو تو هافبک تهاجمی بازی بگیره ونگر . هازارد و لااقل بخریم حرومش کنیم اما نذاریم مرغ سوخاری ها بخرنش .

soroosh در 17/1/1391 | 17:48 گفت:

خدا رو شکر منچستر هم پر وینگ هست تیمش ( نانی، والنسیا و یانگ) و تا حالا هم سراغ خریدش نرفته. در ضمن یادت نره ما چمبو و ریو میاچی رو هم داریم :)

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 17:42 گفت:

ممنون سروش . اما اگه بره اسپرز یا من یو مطمئنم پشیمون میشیم . ارزش این رو داره که جروینیو از تیم بره یوسی هم که میره خود به خود واسش جا باز میشه البته بستگی به نحوه ی استفاده از پولدی هم داره .

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 17:39 گفت:

گورکاف چقدر ضعیف شده و افت کرده . حقشه همون تابستون 2010 باید از بوردو میومد ارسنال . ام ویلا ادمو یاد گیلبرتو میندازه .

soroosh در 17/1/1391 | 17:37 گفت:

هازارد منتفی نشده و راستشو اگه بخوای هازارد بیشتر وینگ هست تا هافبک

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 17:36 گفت:

مارتین چقدر چهرش پیر تر از سنش نشون میده . بازیکنه عالیه اما فیزیکش اصلا واسه لیگ برتر خوب نیست . هازارد منتفی شد ؟؟

عليرضا عمراني در 17/1/1391 | 17:32 گفت:

خيلي مطلب خوبي بود :) مرسي
من نوري شاهين و ام ويا رو ترجيح ميدم به بقيه.
البته مارتين هم اگه قيمتش كمه بياد بد نيست

vahid در 17/1/1391 | 17:26 گفت:

می دونی ماروین مارتین خریدش محتمل تر چون تیمش تو فرانسه داره می ره دسته دو قیمتش هم ارزون تر خودش هم با کله میاد

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 16:59 گفت:

ممنون سروش از پست جالب و کاملت .ام ویلا و بلهاندا . ام ویلا شبیه اشکان د‍‍‍‍ٌژاگه ی خودمونه .

soroosh در 17/1/1391 | 16:55 گفت:

مهدی جان بازی دوستانه فرانسه انگلیس رو برو تو یوتیوب ببین :)

مهدی افسرده در 17/1/1391 | 16:52 گفت:

چرا همه گیر دادین به امویلا

بابا ما یه هافبکه طـــــــــــــــــــــــــــــــــــــراح و بازیســــــــــــــــــــــاز نیاز داریم

سعيد توپچي در 17/1/1391 | 16:43 گفت:

با توضيحي که در مرود ام ويا دادي خيلي بدردمون مي‌خوره، بعد از اونهم نوري شاهين

soroosh در 17/1/1391 | 16:34 گفت:

دمپسی رو دیگه انرژی نداشتن اضافه کنم ولی قبول دارم بازیکن خوبیه
اگه این جوری باشد سسگنون (ساندرلند) و سیگردسون (سوانسی) هم باید میوردم :دی

***********************************************************************
در مورد گوتزه هم دیگه کاری باهاش نداشاه باشید. تمدید کرد با باشگاهش

vahid در 17/1/1391 | 16:24 گفت:

دادا کلین دمپسی رو هم اضافه کن چون رئیس با 10 میلیون پوند دنبالشه

abolfazl در 17/1/1391 | 16:24 گفت:

ام ویا و گوتزه.در کل هرچی رییس تشخیص بده

soroosh در 17/1/1391 | 16:19 گفت:

عزیز جان حالت خوی نیس انگار :دی
گوتزه که با دورتموند تمدید کرد، اونم تا 2016
کی دیگه پول یا مفت داره بده :دی ؟؟؟

mohsen abbasi در 17/1/1391 | 16:04 گفت:

جالبه پس گوتزه چی میشه کلا نمیاد بعد مطمئنن از رمزی بهترن ولی فکر نکنم با اینا فقط دوباره تو 4تا میمونیم
جام فکر نکنم بشه برد

soroosh در 17/1/1391 | 16:00 گفت:

خواهش می کنم. اگه منظورت بازی هایی هست که گورکوف با لباس تیم ملی فرانسه انجام میده، آره قبول دارم. حال آدم به هم می خوره ولی بازم میگم بازیکن خوبیه. مگه نصری قبل اینکه بیاد آرسنال چی کار کرده بود؟

hamid در 17/1/1391 | 15:54 گفت:

اوه ! چرا اینطوری شد ؟!!! ببخشید :(

hamid در 17/1/1391 | 15:47 گفت:

از بازی گورکوف متنفرم :|
امیدوارم هیچ وقت تو لباس آرسنال نبینمش
درضمن اگه هدف قهرمانی هست با خریدی مثل گورکوف به هیچ وجه در حد قهرمانی تقویت نمی شیم

hamid در 17/1/1391 | 15:47 گفت:

از بازی گورکوف متنفرم :|
امیدوارم هیچ وقت تو لباس آرسنال نبینمش
درضمن اگه هدف قهرمانی هست با خریدی مثل گورکوف به هیچ وجه در حد قهرمانی تقویت نمی شیم

hamid در 17/1/1391 | 15:46 گفت:

از بازی گورکوف متنفرم :|
امیدوارم هیچ وقت تو لباس آرسنال نبینمش
درضمن اگه هدف قهرمانی هست با خریدی مثل گورکوف به هیچ وجه در حد قهرمانی تقویت نمی شیم

hamid در 17/1/1391 | 15:46 گفت:

از بازی گورکوف متنفرم :|
امیدوارم هیچ وقت تو لباس آرسنال نبینمش
درضمن اگه هدف قهرمانی هست با خریدی مثل گورکوف به هیچ وجه در حد قهرمانی تقویت نمی شیم

hamid در 17/1/1391 | 15:46 گفت:

از بازی گورکوف متنفرم :|
امیدوارم هیچ وقت تو لباس آرسنال نبینمش
درضمن اگه هدف قهرمانی هست با خریدی مثل گورکوف به هیچ وجه در حد قهرمانی تقویت نمی شیم

HAMED toopchi در 17/1/1391 | 15:46 گفت:

uعاليه پسر، زحمت كشيدي. ممنون

soroosh در 17/1/1391 | 15:40 گفت:

اتفاقا جز ام ویا که یه کم گرونه بقیه رو میشه با یه قیمت معقول خرید

(Hooman sam (Dark metal در 17/1/1391 | 15:32 گفت:

امکانشون خیلی کمه...
like like

♥Arsenal♥ در 17/1/1391 | 15:16 گفت:

اگه بشه چی میشه وایـــــــی

soroosh در 17/1/1391 | 15:14 گفت:

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2012/03/12/2962217/arsenal-boss-wenger-admits-to-younes-belhanda-admiration
لینک بالا را ببین. هافبک هست نه مهاجم یه تیکه از متن هم کپی کردم واست

Arsenal boss Arsene Wenger has confirmed his interest in Montpellier midfielder Younes Belhanda

JUGGLER 98 در 17/1/1391 | 15:11 گفت:

با توجه به نیومدن نوری شاهین
1-امویلا
2-گورکف
3-ماروین
4-بلهندا

JUGGLER 98 در 17/1/1391 | 15:10 گفت:

ممنون
نوری شاهین عالیه ولی رئال نمیدتش و در ضمن دیشبم تو ترکیب فیکس رئال بود اون اوایلم به خاطر مصدومیت بازی نمیکرد اگه بیاد قرضی میاد
و بلهندا هم مهاجم نوک نه هافبک