هنرنمایی های آرسنال در خرید و فروش بازیکن+امویا

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,334 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هنرنمایی های آرسنال در خرید و فروش بازیکن+امویا

سلام به همه دوستان
یه متن جالب از سابت http://www.transferleague.co.uk خوندم، گفتم دیدن این مطالب برا شما هم می تونه جالب باشهتو این پست هدفم مقایسه تیم های لیگ برتر از نظر خرید و فروش بازیکن و در مجموع قیمتی که واسه خرید بازیکن، هر سال پرداخت می کنن هست :)
توی جدول زیر که آمار تیم های لیگ برتری رو از سال 2003 تا سال 2011 (فصل قبل) نشون میده، نکات تامل برانگیزی وجود داره :(
قبل از هر چیز توضیحاتی درباره جدول

Purchases = پولی که واسه خرید بازیکن هر تیم خرج کرده

Sold = پولی که از فروش بازیکن هر تیم بدست آورده. 

 پولی که کلا خرج شده = Net = Purchased - Sold


آمار گویای همه چیز هست!!!!!!!!!!! حتی از ولوز، کیو پی آر و استوک هم پایین تریم !!!!!!!!!!
تازه این آمار مربوط به سال 2003 تا 2011 هست.
 
یه بحث ناراحت کننده اینه که هزینه تقریبی ساخت ورزشگاه جدید برای آرسنال حول و هوش 200 میلیون پوند
واسه تیم خرج ور داشت.
این پول رو تقسیم بر تعداد سالی که از 2003 تا 2011 بوده بکنید به عدد تقریبی 20 میلیون پوند تو هر سال میرسیم
متاسفانه واضحه که پول فروش بازیکن ها کجا میره و چیزی که معلوم نیس اینه که
پول فروش آپارتمان های ساخته شده تو ورزشگاه قدیمی الان کجا هست؟

یه چیز دیگه...فرض کنید تو ورزشگاه جدید افزایش تعداد تماشاچی نداشته باشیم
هر سال 20 میلیون میره واسه ورزشگاه و حدود 3 میلیون سود بابته فروش بازیکن ها عاید تیم میشه
اکه اینو اضافه کنیم به هم میشه سالی 17 میلیون خرج کردن
این جاس که آدم قشنگ عصبی میشه
چرا که تیم هم آپارتمان داره، هم تعداد تماشاچی زیاد شده، هم قیمت بلیط ها بالا رفته

*****************************************

طبق اخباری که از خبرگذاری تایمز اومده که نسبتا هم معتبر هست گفته میشه که مقامات آرسنالی قیمت امویا رو خیلی بالا دونستن !!!!
الان هم دنبال کاپو هافبک دفاعی تولوز فرانسه هست :((((((((

خدا لعنت کنه این مقامات باشگاه رو :((
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 4/3/1391 | 00:15 گفت:

تکراری بود.نمیدونم کجا ولی یک از بچه ها چند روز پیش همینو گذاشته بود

soroosh در 3/3/1391 | 23:33 گفت:

بابا مگه چلسی بدون مورینیو نابود شد؟؟؟؟؟؟
یا بارسا بدون گواردیولا میترکه؟؟؟؟؟؟
اگه مشکل ونگر هست بهتره که راحت کنه مارو...خسته شدم به خدا یه بازیکن درس نمیاد آرسنال...اااااااااااااااهههههه

رضا در 3/3/1391 | 22:37 گفت:

اقا ما جام میخوایم سبک بازی را کجای دلم بزارم!
سبک بازی بخوره تو سر ونگر وقتی نمیتونه جام بگیره!

شایان در 3/3/1391 | 22:35 گفت:

ما جام میخوایم...این اراجیف سیخی چند؟؟
البته آقا سروش من منظورم بلاگ شما نیست!! بلکه سیاست های لاک پشت وار ونگره!!

ehs در 3/3/1391 | 22:16 گفت:

همش زير نظر گازيديس و كرونكه است!! اما مسئله مهم اينه كه اگه عثمانف كه مي خواد ستاره بخره بياد جاي اون ، ونگر از تيم ميره!يعني دو تا انتخاب داريم:1_خريد ستاره و شايد قهرماني و خروج ونگر 2_وجود ونگر و سيستم بازيكن سازي و از اون مهم تر سبك بازي ارسنال كه قطعا با خروج ونگر عوض مي شه!!

ناصر در 3/3/1391 | 20:53 گفت:

آمار خوبیه بزای کسانی که میخوان دکترای اقتصاد بگیرن
ناراحت نشو دوست عزیز
همش تقصیره این گازیدیس.کرونکه و هیلوود بخیل و خسیس هست -یکی باید رمان A Christmas Carol بده بهشون بخونن

رضا در 3/3/1391 | 18:51 گفت:

IN ARSENE WE RUST!!!!!!!!!!!!

Morteza Bauer در 3/3/1391 | 18:49 گفت:

هرسال میگیم انشالله سال بعد.انشالله بریم اروپا.با این وضعیت به هیچ جا نمیرسیم.با این خرجایی که هم سیتی میکنه عمرا.
هرسال:روز از نو روزی از نو.
همش امیدوارم.انشالله که بشه.ولی چشم اب نمیخوره بازیکن خوب دیگه بگیریم.تا برن بخرن میگن قیمتش بالاست منصرف شدیم از خریدش.مثل گری کیهیل که به خاطر2یا3میلیون از دستش دادیم.

علی قاسمی در 3/3/1391 | 18:46 گفت:

فکر کنم ونگر هم لیسانس اقتصادشو از دانشگاه پیام نور سمنان گرفته

رضا در 3/3/1391 | 18:46 گفت:

اقا رضا حقیقت تلخه !!!!!
ونگر کسیه که بخاطر خودخواهیهاش هشت ساله که جام نگرفتیم و فقط کار خودش را میکنه بدون اینکه حتی کوچکترین توجهی به خواست هوادارا بکنه هوداراهی که ارسنال زنده است بخاطر اونها حالا تو بگو میشه به چنین ادمی اعتماد داشت !
من بهت قول میدم که سال بعد هیچی نمیگیرم و مطمنم که تو هم روزی از ونگر نفرت پیدا میکنی !

علی قاسمی در 3/3/1391 | 18:43 گفت:

آمار خیلی خوبی بود و دقیقا از زمالنی بود که افت ما شروع شد

تفاوت ما با باشگاه های دیگه میدونی در چیه ؟؟

ما مثه نجاری میمونیم و تیم های دیگه مثه املاکی

ما بازیکن میخریم و روش کار میکنیم و معمولا با قیمتی بالا تر میفروشیم اما تیم های دیگه مثلا منچستر یونایتد با بردن جام و سودی که از این راه بدست میارن جبران خرید ها رو میکنند

یجا خونده بودم که منچستر سیتی با قهرمانی در لیگ حدود 120 میلیارد سود کرد
خب ما هیچ وقت این سود رو ندیدیم و چشممون به اینه که بازیکن بخریم و کار کنیم روش و بفروشیم و...
یکی نیست بگه اگه بازیکن بخرین و تیم قوی بشه و قهرمان شیم بدون شک حتی اسپانسر های تیم هم پول بیشتری به تیم میدن و با قهرمانی سود های زیادی میبریم
باشگاه میخود ریسک خودشو پایین ببره و ونگر هم سیاست باشگاه رو دوست داره چون میدونه اگه بازیکن بخرره و موفق نشه فشار زیادی بهش میاد و توقعات بالا میره

کم میخرن و هستن یه سودی میبرن
هم ونگر سر جاش نشسته هم پول در میارن گور پدر هوادارا

Morteza Bauer در 3/3/1391 | 18:35 گفت:

اخه واسه چی؟واسه چی؟چرا ما نباید خرج کنیم.شاید شماها ندونین.من میمیرم باری آرسنال.واقعا عشقمه.ولی تاکی؟تاکی؟تا کی بی جامی؟تاکی باید به ستاره هامون التماس کنیم نرن؟تاکی باید ستاره هاونو بفروشیم؟تاکی یاید یه جوون بیاریم آخرشم قوی بشه بره یه تیم دیگه.

رضا توپچی در 3/3/1391 | 18:12 گفت:

برادر من ما هم اگه این خبر صحت داشته باشه ناراحت میشیم ولی از من به تو نصیحت خط قرمز رو رد نکن (توهین به آرسن کبیر رو میگم) وگرنه با واکنش های بدی از سوی اعضای کانون مواجه میشی...

رضا در 3/3/1391 | 16:38 گفت:

ببخشید اره منظورم پیتر هیلوود عوضی اشغال هست

رضا در 3/3/1391 | 16:33 گفت:

دقیقا مدیر ها دارن تجارت میکنن با باشگاه که با خون دل اینجا رسیده با باشگاهی که هواداراش با هر باختش نمیتونن بخوابن با باشگاهی که هواداراش براش میمیرن و این پیر خرفت (ونگر) داره از اب گل الود ماهی میگیره!

soroosh در 3/3/1391 | 16:29 گفت:

رضا جان دیوید دین که خیلی وقته رفته
اتفاقا از زمانی که دیوید دین رفت ما بدبخت شدیم
منظورت احتمالا هیلوود عوضی هست

رضا در 3/3/1391 | 16:26 گفت:

خدا لعنت کنه این کرونکه و ونگر مدیر عامل ارسنال منظورم دیوید دین است
تا وقتی این سه تا بخصوص ونگر تو ارسنال باشن رنگ جام رو هم نمیبینیم به امید روزی که ونگر رو رو نیمکت ارسنال نبینم این مردک پیر خرفت خیانت کار

soroosh در 3/3/1391 | 16:12 گفت:

قربونت مهران ولی توز رو هم ارزون نفروختنا :دی

مهران کاظمی در 3/3/1391 | 16:03 گفت:

تازه منچستر یه 80 90 میلیون پوندی سر رونالدو گیرش اومده وگرنه از لیورپول بالاتر بود، راستی مرسی شدید

ناصر در 3/3/1391 | 15:52 گفت:

آمار خوبیه بزای کسانی که میخوان دکترای اقتصاد بگیرن
ناراحت نشو دوست عزیز
همش تقصیره این گازیدیس.کرونکه و هیلوود بخیل و خسیس هست -یکی باید رمان A Christmas Carol بده بهشون بخونن

soroosh در 3/3/1391 | 15:14 گفت:

کاپو تو تولز بازی می کنه و امسال تو تیم منتخب فصل فرانسه قرار گرفت !!!!!!!!!!!
23 سالش هست ولی خداییش امویا خیلی شاخ تر از اونه

سید سجاد حسینی در 3/3/1391 | 14:37 گفت:

این کاپوچینو دیگه کدوم خریه!؟!؟

hamed در 3/3/1391 | 14:30 گفت:

دیگه کم کم داره اعصابم خورد میشه........

آرمان الهیاری در 3/3/1391 | 14:24 گفت:

تف به قبر مدیرای باشگاه
خاک تو سرتون
خاک عالم تو سرتون
بازیکن 21 ساله؛آینده دار؛ داره میپره
آهای پول پرست ها هوادارا رو دارین میسوزونین؛ما رو کشتین؛
مردیم از بس فرار ستاره های تیم رو دیدیم‏

مهدی افسرده در 3/3/1391 | 14:24 گفت:

یعنی امویا رو از دست دادیم,نــــــــــــــــــــــــــــه!!!

علی اسحاقی گرجی در 3/3/1391 | 14:12 گفت:

دمت گرم.مطمئنم اين فصل هم مثل فصلهاي ديگست.10 سال ديگه هم جام نميبريم

soroosh در 3/3/1391 | 13:18 گفت:

من اون پستت رو اصلا ندیده بودم(هر چند میشه کفت هر روز به سایت سر میزنم) .
از اینکه تکراریه ببخشید

حامد مبينى در 3/3/1391 | 13:10 گفت:

اینجا کامل تر گفتم و نمیدونم چرا تو جدولی که من گذاشتم 16 هستیم !!!!

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=254&PostID=4020

سعيد غلامي در 3/3/1391 | 13:05 گفت:

عثمانوف پول ارسنال رو ميخواد چي كار ان قد پول داره كه ميتونه كل لندن رو بخره. همه زيره سر كرونكه و گازيديس اشغاله

nima در 3/3/1391 | 13:02 گفت:

این خبر دومیه اعصبامو خورد کرد،اگه بخوای تیم خوب ببندی باید یکم ولخرجی کنی دیگه...اه
امیدوارم که حالا زیاد معتبر نباشه خبرت...

محمد على(اباى) در 3/3/1391 | 13:01 گفت:

واى جون مادرتون اين امويارو ديه.از.دس نديم ((((((

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 13:00 گفت:

مرسی...
خیلی آمار باحالی بود...
اون عثمانف با اون یارو فرهاد دارن پول میخورن اساسی !!!

Farhad Rahbari در 3/3/1391 | 12:57 گفت:

Well done man

Arsenal forever

soroosh در 3/3/1391 | 12:41 گفت:

نکته ناراحت کننده اینه که در بسیاری از سایت ها هزینه ساخت ورزشگاه 150 میلیون پوند گفته شده

soroosh در 3/3/1391 | 12:38 گفت:

دقیقا آرمان

آرمان امیراحمدی در 3/3/1391 | 12:32 گفت:

آمار خوبی برای ماملات ملکی است باشگاه فوتبال باید جام ببره تا بگن چه باشگاه خوبی است !

Keivan در 3/3/1391 | 12:11 گفت: