لیورپول-آرسنال ... بررسی بازی

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,625 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیورپول-آرسنال ... بررسی بازی

بازی سوم آرسنال در برابر تیم لیورپول بود ... تیمی که منچستر سیتی رو خیلی اذیت کرد و اگه اشتباه مدافع هاش نبود، من سیتی رو شکست داده بود


بازی بسیار مهیج و استثنایی بود و خیلی حال داد بهم. عملکرد کلی تیم بسیار خوب بود اونم جلو تیم برند راجرز ! راجرز نشون داد تاثیر خودش رو تو بازی لیورپول گذاشته و کلا از نظر پاسکاری عملکرد خیلی خوبی داشتن. لیورپول کلا حریفی چغری واسمون بود ولی بازی منطقی تیم خیلی خوب بود.
به هر حال بازی انجام شد و نتیجه بازی 2-0 به نفع آرسنال تمام شد
ذکر این نکته مهم است که تمامی آمارهای زیر از سایت معتبر http://www.whoscored.com استخراج شده است.
قبل از هر چیز نگاهی کلی به عملکرد تیم ها داشته باشیم.
توپ بیشتر دست لیورپول بود و این خصوصیت تیمای راجرز هست. دقت شوت های در چهار چوبمون خیلی خیلی بهتر از قبل شده و این دلیلی واسه گل زنی مون شد.
تو دوئل های هوایی بر خلاف بازی های قبل برنده بودیم و یه کردیت باید واسه مرته بزاریم کنار که واقعا فوق العاده بود تو هد زنی. سه چهار بار فوق العاده هد  زد. پاس هامون یه کم بی دقت بود دلیلش هم این بود که لیور زیاد فشار آورد. یه نکته خیلی مهم تعداد تکل هامون بود که خوشبختانه خیلی هاش هم سالم بود. دریبل های خوبی هم داشتیم به خصوص از جانب دیابی.
پس از بررسی کلی بازی به بررسی بهترین عمکردهای بازیکنان دو تیم می پردازیم
کازورلا بدون شک عالی بود. یه گل و یه پاس گل و کاملا شبیه به عملکرد پولدی.
تو کارای دفاعی ورما فوق العاده با دقت و متمرکز بود و دهن واسه سوارز نذاشت. مانونه هم یه شوت خیلی خوب رو گرفت و در کل دروازبان با اعتماد به نفسی نشون داد. اما حضور دیابی خیلی خیلی پر رنگ و خوب بود. واقعا عالی بازی کرد.
 حال به بررسی ترکیب و نمراتی که به هر بازیکن سایت whoscore داده می پردازیم.
تنها بازیکن هایی که میشه بهشون گیر داد ژیرو و چمبرلین هستن. چمبرلین زیاد خوب نبود. ژیرو هم یه تک به تک از دست داد. امیدوارم به زودی پاش به گل زنی وا شه.
برای این که عملکرد بازیکنان بهتر بررسی بشه، وضعیت کلی، دفاعی، تهاجمی و پاس دهی بازیکن ها رو مورد بررسی قرار میدیم
عملکرد کلی بازیکنان به صورت زیر هست :
به ترتیب
 P=Pass , S=Shot, SOT=Shot on Target, KP=Key Pas, PA%=Pass Accuracy
AD=Arial Duel Won, T=Touches, Rt=Rating
آرتتا باز هم قابل اطمینان بود و با دادن 95 درصد پاس سالم فوق العاده کار کرد ! دیابی همم با 91% و کازورلا با 90% پاس سالم فوق العاده بودن ! نکته خیلی مهم تعداد لمس توپ بالای آرتتا هست. تنها ایراد وارد بهش توپی بود که بد جا لو داد ولی کلا مثله همیشه قابله اطمینان ترین بازیکن آرسناله
عملکردِ هجومی هم به صورت زیر هست :
به ترتیب
 S=Shot, SoT=Shot on Target, KP=Key Pas, Drb= Dribble, WF=Was Fouled
Dis=Dispossesed, TO=Turnover, off=offside, Rt=Rating
کازورلا خیلی خوب شوت میزنه لامصب. پولدی هم خیلی خوب بود. ژیرو اگه اون توپش تو چهار چوب بود قطعا گل می شد :(
کاش زودتر از این فشار لعنتی که روش هست خلاص شه. واقعا حقش خیلی بیشتر از ایناس
عملکرد دفاعی تیم به صورت زیر است :
به ترتیب :
Intc=Interception, C=Clearance, EC=Effective Clearance, SB=Shot Blocked, OW=Offside Won, F=Fouls
گیبز ودیابی، آرتتا و ورما در درگیری و تکل و به طور کلی عمکرد دفاعی فوق العاده خوب داشتن. جنکینسون تکل های سالم خیلی خوبی زد. مرته و ورما خیلی خوب وسط رو پوشش دادن. واقعا دمشون گرم.
اینم اضافه کنم که بهترین خرید ونگر کسی نبود جز بولد ! این بشز خیلی تیم رو تو کارای دفاعی منظم کرده. دمش گرم
در بررسی آخر بازیکنان را از لحاظ پاس دهی مورد بررسی قرار می دهیم :
به ترتیب :
KP=Key Pass, C=Cross, AC=Accurate Cross, LB=Long Balls, ALB=Accurate Long Balls, TB=Through Balls, ATB=Accurate Through Balls
بیشترین تعداد پاس واسه اسپانیایی های تیم هست. سانتی و پولدی با دادن سه پاس کلیدی و دیابی با دادنه دو پاس کلیدی خلاق ترین بازیکن های آرسنال بودن
گیبس تو این بازی خیلی تو حمله بهتر شرکت می کرد ولی مشکلش اینه که سانتر های دقیقی انجام نداد.
____________________________________
نتیجه گیری :
1- حضور پر رنگ دیابی واقعا ستودنی بود. آرتتا تو کارای دفاعی خوب بود. کازورلا هم که هیچی دربارش نگم بهتره
2- چمبو یه مقداری خسته می زد و زیاد خوب نبود، هرچند عملکرد کلی قابل قبولی داشت
3- امیدوارم ژیرو زودتر گل بزنه تا این استرسش باعث نشه تمرکزش کم شه
4- جنکینسون تو کارای دفاعی خوب بود ولی یه کوچولو توپ لو می داد. مرته هم خیلی خوب بود تو کارای هوایی و تنها ایرادی که میشه ازش گرفت توپهایی بود که تو نیم اول لو داد. ورما هم که عالی. گیبس هم واقعا داره امیدوارم می کنه. مانونه هم قابی اعتماد نشون داد
5- از اینکه بعد از زدن گل اول یا حتی دوم باز هم خطرناک ظاهر می شدیم خوشحالم

به امید بازی های هر چه بهتر و برگشته جکی، توماس و سانیا از مصدومیت
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 13/6/1391 | 15:37 گفت:

روبین هتریک کرد یه پنالتی هم خراب کرد

محمد على(اباى) در 13/6/1391 | 15:33 گفت:

ممنون داش

سروش در 13/6/1391 | 11:53 گفت:

تاریخ سیستمتو درست کن... !
ثانیه شمار با تاریخ سیستمت کار میکنه,حسین جان !

HOSSEIN در 13/6/1391 | 02:09 گفت:

ثانیه شمار تا بازی بعد سایت رو ببینین زده 25 هفته تا بازی بعد آرسنال.یعنی حدود 6 ماه دیگه

شایان در 12/6/1391 | 23:34 گفت:

مهم نیس شانچستر چطور برد!‏ اونا شانچستر هستند!‏ مهم آرسناله!که تونست بایک بازی دراماتیک‏(خیلی شلوغ کردم؟‏)لیورپول رو برد!‏3بازی بسته بودن دروازه یک امتیاز بسیار مثبته،اونم جلو تیم هایی که خط حمله بدی ندارند!کراوچ،والترز،سسگنو و..به امید قهرمانی

Morteza Bauer در 12/6/1391 | 22:01 گفت:

به فکر تیم خودمون باشیم.اون که رفته دیگه رفته برنمیگردهههههههههه.با حالت شعر بخونین.

ولش کنین.اعصاب خوردی یکم داره درست.ولی دیگه بهش فکرنکنین.خیلیا ازین تیم رفتن.انشالله مهاجم های ماهم گل های فراوان میزنن.

مهدی افسرده در 12/6/1391 | 22:00 گفت:

http://video.varzesh3.com/england/%d9%84%d9%8a%d9%88%d8%b1%d9%be%d9%88%d9%84-0-2-%d8%a2%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%a7%d9%84/
گلهای بازی با لیورپول

امین در 12/6/1391 | 21:57 گفت:

3 تااااا گل زد 1 پنالتی هم خراب کرد

حمید pires در 12/6/1391 | 21:57 گفت:

کم کم منچستر داره به تازه واردش تکیه میکنه و با مهار اون میشه مثل تیم پارسال ما.
بازی رفت با میلان یادتون نره که با مهار اون سردر گم شده بودیم .بهتره رو تیم خودمون تمرکز کنیم .

مهدی افسرده در 12/6/1391 | 21:34 گفت:

فقط حسرت

مهرداد در 12/6/1391 | 21:32 گفت:

گور پدرش تورو خدا بیاین اسمه انو دیگه نیاریم حواسمون به تیم خودمون باشه

خواهش میکنم


مهران کاظمی در 12/6/1391 | 21:26 گفت:

هتریک کرد نامرد

Morteza Bauer در 12/6/1391 | 21:24 گفت:

وااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییی.هتریک کرد.اههههههههههههههههههههههههههههه

Morteza Bauer در 12/6/1391 | 21:23 گفت:

اااااااااااااااهههههههههههههههههههه.ان پرسی دوباره گل زد
وای اخه چرا رفتی.لگه امروز جای جیرود بود اون توپارو گل میکرد

Arian در 12/6/1391 | 21:21 گفت:

هتریک کرد

Arian در 12/6/1391 | 21:21 گفت:

هتریک کرد

مهران کاظمی در 12/6/1391 | 21:19 گفت:

یه گل دیگه هم زد

مهران کاظمی در 12/6/1391 | 21:19 گفت:

واااااااااااااااااااااای، پسر این ون پرسی فوق العاده است

Arian در 12/6/1391 | 21:05 گفت:

قبل از اونم از تو محوطه جریمه یه موقعیت خوب رو خراب رد. هفته چندم با منچستر بازی داریم؟

مهران کاظمی در 12/6/1391 | 21:03 گفت:

مرسی زیاد، من کم کم دارم برای ولکات نگران می شم، نکنه یه وقت می خوان ردش کنن؟؟؟
راستی این ون پرسی کثافت بازم گل زد، نامرد فوق العاده است، حیـــــــــــــــــــــــــف

soroosh در 12/6/1391 | 21:03 گفت:

مخلصیم محمد

Arian در 12/6/1391 | 21:02 گفت:

اومد چیپ بزنه که خراب کرد. ولی لباس دوم منچستر بهش میاد.

soroosh در 12/6/1391 | 21:02 گفت:

وای فن پرسی پنالتی خراب کرد

محمد حسینی در 12/6/1391 | 21:01 گفت:

عالی بود سروش جان
بولد
ونگر

بهنود بهروز وزیری در 12/6/1391 | 21:01 گفت:

فن پرسی نتونست پنالتی رو گل کنه ((=

Arian در 12/6/1391 | 21:00 گفت:

are daghune
rvp ye penalti kharab kard.

soroosh در 12/6/1391 | 20:57 گفت:

منچستر اوضاع دفاعش داغونه ها

علی قاسمی در 12/6/1391 | 20:48 گفت:

منچستر عقبه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masoud mahmudpur در 12/6/1391 | 20:47 گفت:

ساوتهمتون 2-1منچستر هوراااااااااااااااااا

محمد حسینی در 12/6/1391 | 20:47 گفت:

عالی بود سروش جان
بولد
ونگر

مجتبی هانری در 12/6/1391 | 20:37 گفت:

ممنون،به این برد نیاز داشتیم واقعا برای روحیه ی تیم خوب بود خوبه خریدها هم دارند جواب میدند کازرولا عالیه پولدی هم، فقط مونده ژیرود اونم فقط کافیه پاهاش با گل باز باشه!
ترکیبمون عالیه،فقط خداکنه مصدوم ندیم‎ ‎

Arian در 12/6/1391 | 20:29 گفت:

جیرود باز یه موقعیت خوب رو خراب کرد (پاسی که دیابی داد) بعدشم گیبس سرش داد زد فکر کنم. ولی هنوزم میگم زوده برای قضاوت. ولی تو کرنرهای حریف خوب دفاع میکنه.

masoud mahmudpur در 12/6/1391 | 20:29 گفت:

مرسی.عالی بود.ژیرو بدجور ناامیدم کرد.بقیه خوب بودن.البته مانونه هنوز قابل اعتماد نیست

حامد نوری در 12/6/1391 | 20:25 گفت:

واقعا ایول الله داره پسر...

محمد جویبار در 12/6/1391 | 20:25 گفت:

یه لینک برای دانلود هایت لایت برای ما بزارین که بازی رو ندیدیم.

Arian در 12/6/1391 | 20:25 گفت:

مانونه خروجای زیا جالبی نداشت.

soroosh در 12/6/1391 | 20:22 گفت:

نوری شاهین ... والا زیاد تو جریان بازی نبودش
کسی هم که جاش اومد خیلی بهتر از شاهین بازی کرد

امین در 12/6/1391 | 20:08 گفت:

کی ؟ نوری شاهین؟ :دی

محمد حسین عبادی در 12/6/1391 | 20:05 گفت:

عالي بود عالي

امین در 12/6/1391 | 20:04 گفت:

آقا سروش نوری شاهین چطور بود؟

Keivan در 12/6/1391 | 20:03 گفت:

عالی بود امروز واقعا خوب بودیم...این تیم با ولکات و ویلشر بهترم میشه...:

مصطفي اكرامي در 12/6/1391 | 20:02 گفت:

مرسی

عرفان در 12/6/1391 | 19:58 گفت:

مرسی.عالی بود

امین در 12/6/1391 | 19:58 گفت:

وای ون پرسی گلی زد

آخه چرا رفتییییی

hesam در 12/6/1391 | 19:57 گفت:

امروز کاملن مسلط بودیم.سال پیش هم ما برده بودیم ولی فقط با خلاقیت رابین و سانگ و چسنی که پنالتی رو گرفت و کلی شانس.ولی امسال کاملن حقمون بود.جونم ارتتا عجب چیزیه!خواهسن نگین یارو رو جو گرفته!هر کی بازی امروز رو دید بایدم جوگیر بشه.به سیتی با اون دفاع و دروازه بان 2 تا زدن ولی ما 3 امین کلین شیت رو کردیم.yeeeeeeeeeeesssssssss

soroosh در 12/6/1391 | 19:56 گفت:

:دی
یه کم سری تایپ کردم
امین انقدر ها هم بد نبود
مثلا تو گل اول خیلی حرکت بدمن توپ خوبی داشت
مطمئن باش یه گل بزنه راه میوفته

امین در 12/6/1391 | 19:56 گفت:

هووورا منچستر 1- 0 عقبه

حمید pires در 12/6/1391 | 19:53 گفت:

راستی سروش عجب سرعت عملی داری.

حمید pires در 12/6/1391 | 19:51 گفت:

احسنت . بولد رو خیلی خوب اومدی.

امین در 12/6/1391 | 19:51 گفت:

اونجور که بچه ها گفتن ژیرو اصلا خوب نبوده عصابم خرابه