آشنایی با اشنایدرلین

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,622 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آشنایی با اشنایدرلین

با سلام به همه دوستان عزیز


خیلی خوب

این پست رو تقدیم میکنم به اشنایدرلین :S_2::S_32:


یه ویدیو 10 دقیقه ای از نحوه پاس دادن، نحوه توپ ربایی، تکل زدن، پاس بلند دادن، پاس تو عمق دادن بلند (همونایی که عشق سانگ بود :-j)، هد زدن و اینا آپلود براتون کردم.


اینم از لینکش 
در کل بخوام بگم، هنوزم که هنوز به خدیرا ترجیحش میدم. هم ارزون تر هست، هم با فکر تر، هم هافبک دفاعی تر، هم کمتر مصدوم میشه و هم حقوقی هفتگی کمتری هم میگیره. تازه فرانسوی هم هست ::s_91:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد **رنگی** در 25/4/1393 | 04:20 گفت:

مرسی سروش بابت کیلیپ

خدیرا خیلی خوبه هااا ولی فک نکنم بتونه تو لیگ جزیره دووم اونچنانی بیاره همینجوریش تو ریال همش مصدومه چه برسه تو جزیره که از تمام لیگهای دیگه پر تنش ترهه،میشه یکی مثه ابو دیابی که رییس چندبار تا حالا گفته تو به درد جزیره نمیخوری ولی حرف تو کلش نمیره و نمیتونه دل از آرسنال بکنه

در کل من ترجیح میدم همون فلامینی در کنار جکی و رمزی خط هافبکای دفاعیمون رو تشکیل بدن و به امید خدا از دست آرتتا هم خلاص شیم،اسم آرتتا اومد اینم بگم که از این بشر هرکی پاس رو به جلو یا عمق دیده بگه که همین الان یه جایزه مشتی بهش بدم فقط بلده با مرته و کوش بازی کنه

چش و چالی آقا

leo zadoorian در 24/4/1393 | 23:33 گفت:

نقل قول : جان کراس هم که نزدیک به ارسنال گفته متوقف شده واسه دستمزد بالای خدیرا

اما یه سوال؟

به نظر شما حالا که سانچز رو خریدیم رمی هم نیومد بالوتلی با 14 میلیون میرزه بخریمش؟


پاسخ شما : نه بابا 4 میلیون هم زیادشه میاد اینجا رئیس رو میگیره میزنه

حامد در 24/4/1393 | 23:24 گفت:

جان کراس هم که نزدیک به ارسنال گفته متوقف شده واسه دستمزد بالای خدیرا

اما یه سوال؟

به نظر شما حالا که سانچز رو خریدیم رمی هم نیومد بالوتلی با 14 میلیون میرزه بخریمش؟

ناصر در 24/4/1393 | 23:03 گفت:

اگه خریدها انجام بشه،چه شود امسال

soroosh در 24/4/1393 | 19:13 گفت:

چاکرم داش آران

arsenal در 24/4/1393 | 18:42 گفت:

بازیکن خوبیه خدایی هم قیافش هم استایلش ..خوبه حووووب

حامد در 24/4/1393 | 18:28 گفت:

خو من از اول چی دارم میگم خدیرا خوبه ولی دفاعی نیست یکی از دلایل جدا شدنش از دفاعی بودن پستش تو رئال.

منم میگم یا اشنایدرلین یا بندر هر کدوم فیزیکی تره

آریان مبینی در 24/4/1393 | 17:35 گفت:

سروش تو میدونستی جیگر منی؟
کاملا باهات موافقم. خیلی بازیکن خوبیه اگه ونگر رضایت بده

amin در 24/4/1393 | 17:15 گفت:

منم امیدوارم به جای خدیرا اشنایدرلینو بخریم . خیلی خوبه این بشر
مهمتر از همه اینکه تجربه ی بازی توی لیگ جزیره رو داره

ارمان در 24/4/1393 | 16:52 گفت:

اما استراتژى ونگر خوب جواب داده ميلان حاضره با ١٤ ميليون پوند بالوتلى رو بفروشه از قيمت قبلى كه براى بالوتلى ميخاستن ٢١ ميليون پوند ارزون تره كه همين پول براى خريد بندر كافيه

محسن عاشوری در 24/4/1393 | 15:47 گفت:

چند نکته مثبت هست درموردش .. 1 - هرجا توپ هست اشنایدرلین هم اونجاست
2 - کار تیمی یا به اصظلاح Teamwork بسار بالایی داره
3 - تکل ها و درگیری بر سر توپ رو خوب میبره ؛ همون چیزی که هافبک دفاعی های ما ندارن
4 - پاسهای کوتاه و بلندش حرف نداره

درکل قابل قبول بازی میکنه انصافا .. دفاع فردی خوبی داره
از اون بازیکنایی هست که میتونه دفاع وسط هم بکار گرفته بشه (در مواقعی که مدافعامون به هر دلیلی غایب یا مصدومن)

leo zadoorian در 24/4/1393 | 14:41 گفت:

نقل قول : آقا این اگه بازیکن خوبیه چرا پس تو سن 25 سالگی به تیم ملی دعوت نمیشه؟؟!!!

(میدونم 2 تا بازی دوستانه قبل جام جهانی انجام داد، اونم دلیلش مصدومیت هافبکای فرانسه بود، کلا میگم، به نظرم ازون بازیکناییه که فقط خودمون میگیم خوبه، بازیشو جلو خودمون یادمه، در حد ساوتمپتون بدک نبود، ولی در حد آرسنال رو مطمئن نیستم)


پاسخ شما : آقا آرش با فرانسه به جام جهانی رفت و بازی با اکوادور 90 دقیقه بازی کرد

masoud mahmudpur در 24/4/1393 | 14:36 گفت:

مرسی!منم اینو به خدیرا ترجیح میدم.اما خب خدیرا اسمش گنده تره

arash در 24/4/1393 | 14:30 گفت:

آقا این اگه بازیکن خوبیه چرا پس تو سن 25 سالگی به تیم ملی دعوت نمیشه؟؟!!!

(میدونم 2 تا بازی دوستانه قبل جام جهانی انجام داد، اونم دلیلش مصدومیت هافبکای فرانسه بود، کلا میگم، به نظرم ازون بازیکناییه که فقط خودمون میگیم خوبه، بازیشو جلو خودمون یادمه، در حد ساوتمپتون بدک نبود، ولی در حد آرسنال رو مطمئن نیستم)

علیرضا در 24/4/1393 | 14:22 گفت:

نقل قول : علیرضا 24 سالش هست همه اش!

پاسخ شما : سنشم عالیه.نباید بزاریم این بپره
من اگه جا رییس بودم همین الان فلامینیو دک میکردم و اینو میگرفتم

آرین در 24/4/1393 | 14:06 گفت:

بازیکن خوبیه.ولی هرچی از نظر امار نگاه میکنم بندر نسبت به خدیرا و اشنیدر بیشتر اون چیزیه که میخوایم.امار تکل های صحیحش فوق العاده عالیه.خدیرا هم کلا چه تو رئال و چه تو المان هافبک وسط بازی کرده نه دفاعی.بیشتر دوست دارم بندر یا اشنیدر بیاد...سروش جان اگه میشه یه کلیپ از عملکرد بندر و خدیرا هم تو این پست بذار.ممنون

soroosh در 24/4/1393 | 14:00 گفت:

علیرضا 24 سالش هست همه اش!

abolfazl alayi fard در 24/4/1393 | 13:42 گفت:

کلیپ خوبی بود. واقعا گزینه عالی هست، مخصوصا که جذبش راحت تره چون ساوتمپتون رو دور فروش بازیکنه

علی ارشدی در 24/4/1393 | 13:38 گفت:

عالیه این بشر

تکلاش دقیقا همون چیزیه که تو تیم ما گم شده

اصلا خصوصیات تهاجمی و پاسای بلندش رو بی خیال چه خوب جلوی محوطه رو جمع میکنه

بخریمش آقا

علیرضا در 24/4/1393 | 12:55 گفت:

راستی اینم بگم که خدیرا یه هافبک دفاعی صرف نیست و هافبک وسطه که خصوصیات دفاعیشم خوبه یکی تو مایه های آرون خودمون یعنی cm نه dm

علیرضا در 24/4/1393 | 12:53 گفت:

کلیپو دیدم.این دقیقا همون کسیه که ما میخوایمش.جنگنده و بازیساز و خوش فکر
چند سالش هست سروش جان؟