دوستان گل اینو هم بخوانید جالبه ها

نویسنده: HOOSHANG

وبلاگ من
نویسنده: HOOSHANG
من طرفداره سر سخته آرسنال همیشه همه ی خبر هاشو می خونم و همیشه بازیهاشو نگاه می کنم آرزو دارم یک بارم شده در نزدیک ببینم.
کل بازدید: 20,141 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوستان گل اینو هم بخوانید جالبه ها

بابا نقل انتقال رو بچسب حال میدهدوباره سلام دوستانه آرسنالی بابا یک خرید توپ بکونیم حال میده هااا   بابا یکم باید پول زیاد خرج کنیم یه کم دلشون بیاد دیگه بابا من عاشقه  بازیکنان هلندم  چون مرامشون زیاده برای آرسنال تاریخ بازیکنان هلندی  آرسنال را بخوانید واقعا تا آخر با آرسنال موندن پس نترسید رابین هم میمونه اینو بدونید  همین زندگی باور کنید به فکر بازیکنان هلندی باشیم خوبه واقعا جواب میدن مثلا فرانسه ای ها چی شدن نصری یا کلیشی نبودن زود رفتن از آرسنال یا هانری  یا ... بابا  آلمانی ها هم خوب هستن اون ها هم وفادارن  برای تیم  برزیلی ها مغرورن ولی در کل خوبن  آرژانتینی ها هم عاشقه تیم های بزرگن  پول زیادم می خوان اسپانیا هم بد نیستن فقط  بیشتر به فکر  مادرید و بارسا هستن چون رقیب و  تیم های بزرگی هستن ایتالیا هم  خوب بازی میکن تا سن 40 سالگی انرژی دارن  یکم فکر کنید ایتالیا یی ها واقعا در پیری هم بازی خوبی میکنن هااااااااااا  پرتغالی ها  هم خیل خوب نیستن پول زیاد می خوان   و این سیاه پوستان  هم خیلی خشن و باحالن  مسله سونگ خودمون واقعا  خشن غیرتی ایول سونگ


ایران هم بازکناش فقط به فکر  پولو مقام هستن هههههههههههه


اینو نوشتم تا یکم بدونید از کشور های فوتبال   چه خبره یا هیچ قسده بدی نداشتم دوستانه آرسنالی ما همه رفیق  و برادریم  ایول نظر بدید ببینم چیکار میکنید .ببینم طرفدار کدوم کشور هستید.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 12/3/1391 | 22:01 گفت:

هلند و اسبانيا

nima در 12/3/1391 | 13:13 گفت:

بازیکنان ایرانی که فقط پول،حالا مهم نیست که تو دسته 3 ایران بازیکنن یا تو لیگ برتر!
از بازیکنای ایرانی متنفرم...

روح الله نظری در 12/3/1391 | 11:43 گفت:

هه فوتبالیستای ایرانی اول دنبال پووووول بعد شهرت بعد دنبال دختراو پارتیای شبانه هستن غیرت کیلو چند!!!

sepehr najafian در 12/3/1391 | 11:08 گفت:

درآمد يه هفته ي يه بازيکن اروپايي به اندازه ي يه سال يه ايرانيه چي توقع داشتي

♥Arsenal♥ در 12/3/1391 | 05:59 گفت:

این فصل تنها مانع سر راهمون چلسی با اون هازارد و مارین أهــــــــه چقدر بازیکن داشتن چقدرهم خریدن........

یه نفر گفته بود آفلای خوبه؟؟من باهاش موافقم.......!!

آرسنال باید بازیکن بخره این ام ویلا داره میپره ها..............البته بازیکن با قهرمانی توی تیم میمونه.......

رضا توپچی در 12/3/1391 | 02:30 گفت:

تشکر...
جالبه این آخر شبیه چه انرژی داری کاکه گیان؟؟؟؟؟
گشتیان خاک پای منال کرد نیون...