اینم یک نوع خبره خوب برای آرسنالی ها

نویسنده: HOOSHANG

وبلاگ من
نویسنده: HOOSHANG
من طرفداره سر سخته آرسنال همیشه همه ی خبر هاشو می خونم و همیشه بازیهاشو نگاه می کنم آرزو دارم یک بارم شده در نزدیک ببینم.
کل بازدید: 20,136 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اینم یک نوع خبره خوب برای آرسنالی ها


من که میگم صد در صد به آرسنال میاد  باور کنید  میاد چون خودش هم علاقه داره  یک کم صبر کنید تا بخرینش؟به به بهش میاد  این از همین حالا به بعد آرسنالی خیالتون تخت تخت باشه ماله خدمون هر دشون ماله خدمونه باید حداقل یکیشیون بیاد به آرسنال 


اگه عکس ها باز نشد لینک هاشو گذاشتم


Free celebrity, entertainment and fashion photos!http://imageupper.com/i/?S0200010050341C13379786012445543


http://imageupper.com/gi/?galID=S0200010051C13379786012445543&n=35&m=36

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 14/3/1391 | 11:34 گفت:

انشالله

آرمان الهیاری در 14/3/1391 | 08:22 گفت:

به قول دبیر ریاضی مون:
ای بوق

♥Arsenal♥ در 14/3/1391 | 07:25 گفت:

ورتونگن بست با تاتنهام...........

فقط یاامویلا مونده همین......

سينا در 14/3/1391 | 01:51 گفت:

ورتگون كه رفت ام ويا هم نمياد شك نكيد ولي باز ممنون

احسان در 14/3/1391 | 00:33 گفت:

عکسای فتوشاپی جالبی بودن

ولی خدا کنه ام ویلا بیاد

ehs در 14/3/1391 | 00:25 گفت:

يه كدومشون هم بيان كافيه!!!

محمد على(اباى) در 13/3/1391 | 23:45 گفت:

لایک.....

Vishka در 13/3/1391 | 23:34 گفت:

خوابم میومد ورتونگن زدم ورتگون

Vishka در 13/3/1391 | 23:33 گفت:

ورتگون و آرسنال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه بابا رفت تاتی

ممنون بابت پستت

مصطفی کاظمی در 13/3/1391 | 23:30 گفت:

دومی بره بمیره با اون طرز تفکرش،راستی چرا بازوبند دستشه؟کدوم ... این عکسو درست کرده؟

(Hooman sam (Dark metal در 13/3/1391 | 23:28 گفت:

چرا بازوبند دستشه ؟؟؟
این بی شعور لباس آرسنال واسه تنش گشاده تو بهش بازوبند هم دادی ؟؟
------
بازم مرسی ...

unlike unlike

محمد جویبار در 13/3/1391 | 23:24 گفت:

ورتونگن که فکر نکنم دیگه تاتی ها گرفتنش.
ولی باشگاه باید قبل یورو کار ام ویلا رو تموم میکرد،اگه این بازیکن تو یورو بدرخشه دیگه باید قیدش رو بزنیم.
بازیکن ها عمدا تصمیماتشون رو میندازن بعد یورو تا شاید پیشنهادات بهتر با مبالغ بالاتری داشته باشن

شایان در 13/3/1391 | 22:59 گفت:

ورتونگن که رفت تاتنهام... امویلا هم معلوم نیس... فک نکنم خبری باشه

nima در 13/3/1391 | 22:58 گفت:

ورتونگن رو که تاتنهامی بدون!امویلا هم شاید بیاد...

nima در 13/3/1391 | 22:58 گفت:

ورتونگن رو که تاتنهامی بدون!امویلا هم شاید بیاد...