عکس های جدید رابین در تمرینات و ...

نویسنده: HOOSHANG

وبلاگ من
نویسنده: HOOSHANG
من طرفداره سر سخته آرسنال همیشه همه ی خبر هاشو می خونم و همیشه بازیهاشو نگاه می کنم آرزو دارم یک بارم شده در نزدیک ببینم.
کل بازدید: 20,147 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس های جدید رابین در تمرینات و ...


Photo 1 - (from Left) Dutch Headcoach Bert Van Marwijk, Dutch Midfielder Stijn Schaars, Dutch Forward Robin Van Persie, Dutch AFP/Getty Images


 


Photo 1 - Dutch Midfielder Stijn Schaars (L) And Dutch Forward Robin Van Persie Attend A Training Session With Dutch Headcoach AFP/Getty Images


 


Robin van Persie - 0


 


Photo 1 - Dutch Robin Van Persie (Back) Celebrates AFP/Getty Images


 


Dutch Robin Van Persie (L) celebrates with teammate Wesley Sneijder after the latter scored the 2-0 goal during the friendly football match between the Netherlands and Northern Ireland in Rotterdam - 0


 


Photo 1 - Dutch Ibrahim Afellay (L) Celebrates With Teammate Robin Van Persie 
ROBIN UTRECHT/AFP/GettyImages AFP/Getty Images


 


Photo 1 - Netherlands' National Football Team Forward Robin Van Persie And Team Mates AFP/Getty Images


 


Netherlands soccer players Robin Van Persie, left, and Nigel de Jong take a picture of themselves as they walk down the steps of their plane at Krakow


 


Photo 1 - Dutch Forward Robin Van Persie (3rdL) Kicks AFP/Getty Images


 


دوستان ببخشید اگه  جالب نیستن  من خیلی وقت ندارم مطلب بزارم  یا بهترین  مطالب را برایتان می گذاشتم  هرچند مثله ماطلب شما داغ و  مهم نیستن؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr najafian در 18/3/1391 | 19:32 گفت:

آفلاي بياد آرسنال تا لندن پياده ميرم

M o o r I در 18/3/1391 | 17:21 گفت:

رابین بیشتر از همه با آفلای رفیقه

اگه بیاریمش چی میشه

محمد حسینی در 18/3/1391 | 15:57 گفت:

ممنون مرسی

سينا در 18/3/1391 | 15:21 گفت:

مرسي خوب بود

سروش در 18/3/1391 | 15:10 گفت:

ناصر میرغلامی@نگران نباش همین خروس ها اگه الانم قهرمان بشن توی جام جهانی از هم پاشیدن.
تیم ملی کاتالان از اسپانیا جدا میشه.

ناصر در 18/3/1391 | 14:15 گفت:

جوجه های نارنجی رو آخر یورو مشمرن.
خروس ها یه حال اساسی بهتون خواهند داد.

علی ارشدی در 18/3/1391 | 13:40 گفت:

تکذیب شد کردی نیست!!! حتی شبیه کردی هم نیست

علی ارشدی در 18/3/1391 | 13:40 گفت:

حال می کنیم تا کور شود هر آنکه نتواند دید

عجب شلواری پایه رابینه! کردیه؟

مهدی افسرده در 18/3/1391 | 13:00 گفت:

داره در گوش آفلای و اشنایدر میگه بیان آرسنال

محمدرضا در 18/3/1391 | 11:42 گفت:

ولی خدایی رابین خوش تیپه ها !!!

parsa در 18/3/1391 | 11:16 گفت:

الان رابین مصدوم میشه
رابین هم مثل جباری خودمونه باید دعا کنیم که تو یورو مصدوم نشه

nima در 18/3/1391 | 10:44 گفت:

مرسی،خیلی هم خوب بود!
علی ارشدی کجایی!؟!این پست بدرد تو میخوره!

حمیدرضا در 18/3/1391 | 10:41 گفت:

خیلی آفرین خیلی دستت درد نکنه خیلی دمت جیز

iman sanaei در 18/3/1391 | 10:20 گفت:

نایس دمت جیز

محمد على(اباى) در 18/3/1391 | 09:23 گفت:

ﺩﻣﺖ ﮔﺮﻡ ﺩﻟﺶ......ﻣﻮﺟﺖ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﻮﺩ

ناصر در 18/3/1391 | 09:10 گفت:

خیلی خیلی زحمت کشیدی-واقعا ممنون
مطمئنا علی ارشدی حسابی حال میکنه

HOOSHANG در 18/3/1391 | 04:28 گفت:

ماطلب نا مطالب اشتباه چاپی ببخشید