بهترين هاي جزيره

نویسنده: یه آرسنالی

وبلاگ من
نویسنده: یه آرسنالی
از وقتی که عاشق فوتبال شدم هانری رو خیلی دوست داشتم اون فوق العاده بود به همین دلیل به آرسنال علاقه مند شدم و از بازی برکمپ و پیرس ریس لیونبرگ ویرا و... لذت بردم تا الآن که شیفته ی جوانهایی چون ویلشر و چمبرلین و... شدم.
کل بازدید: 4,324 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترين هاي جزيره

سلام


بهترين هاي 20 سال اخير جزيره


بهترين هاي 20 سال اخير پـريــمـرليــگ:


بهترين بازيکن 20 سال اخير پريمرليگ: رايـان گــيگز

بهترين مربــي 20 سال اخير پريمرليگ: سِـر الکس فرگوسن

بهترين تــيـــم 20 سال اخير پريمرليگ: آرسنـال (2003/04)

به يادماندني ترين گفته، بيان يا شرح 20 سال اخير پريمرليگ: 
(Love it) کوين کيگان (1996)

بهترين بازي 20 سال اخير پريمرليگ: منچستر يونايتد 4-3 منچستر سيتي (2009/10)

بهترين گل 20 سال اخير پريمرليگ: واين روني، گلي که (2010/11) 
به منچستر سيتي زد.

بهترين خوشحالي بعد از گل 20 سال اخير پريمرليگ: اريک کانتونا، 
بازي منچستر يونايتد با ساندرلاند (1996/97)

بهترين مهار 20 سال اخير پريمرليگ: کرايک گوردون، بازي ساندرلاند 
و بولتون (2010/11)

بهترين تيم 20 سال اخير پريمرليگ هم که تو عکس ميتونيد ببينيد.
2 تا عکس بودن، به جاي ويديچ و جرارد، ميتونيد فرديناند و روي کين 
رو هم بزاريد.


اين چند تا عكسم ساخت خودمه اميدوارم خوشتون بياد.  اميدوارم خوشتون اومده باشه.
_________________________________________________________________

و در آخر

دوست داريد خريد بعدي كي باشه(نسبت به نياز تيم)؟

1.ون در ويل

2.نوري شاهين

3.لورنته

4.امبايه نيانگ


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 20/5/1391 | 14:13 گفت:

مرسی داش

ehs در 18/5/1391 | 22:55 گفت:

نور شاهین

nima در 18/5/1391 | 21:13 گفت:

اگه بخوایم این خرید رو آخرین خرید در نطر بگیریم که ون در ویل!ولی اگه قصد خری بازم داشته باشن اول نوری شاهین!!!

محسن در 18/5/1391 | 20:36 گفت:

نوری شاهین

سجاد کریمی در 18/5/1391 | 18:44 گفت:

ون در ويل + نوري شاهين

مهران کاظمی در 18/5/1391 | 18:41 گفت:

واقعاً حق گیگز بود که بهترین بازیکن لیگ برتر بشه، این بشر انگار فوتبالش هیچ وقت تموم نمیشه

رامتين كاوياني در 18/5/1391 | 17:37 گفت:

فن در ویل

masoud mahmudpur در 18/5/1391 | 17:35 گفت:

خیلی توپ بود.مرسی

aso در 18/5/1391 | 17:32 گفت:

وندرویل و امبایه نینانگ!!!
خدایی نمیدونم ونگر با این همه هافبک شایهنو میخواد چکار، نکنه هوس کرده بدون مهاجم بازی کنه ، مثه اسپانیا!!

در شمن بابت این پست خعلی توپت ممنون، خعلی باحال بود

مصطفی کاظمی در 18/5/1391 | 16:45 گفت:

دمت گرم یه آرسنالی جان!
.
نیانگ.

soroosh در 18/5/1391 | 16:36 گفت:

واقعا ممنون
من دوست دارم خریدِ بعدی امویلا باشه :دی

Morteza Bauer در 18/5/1391 | 16:24 گفت:

lvمرسی خیلی جالب بود
ون در ویل

سعيد غلامي در 18/5/1391 | 15:54 گفت:

ون در ويل