بايد صبـ....ـر كرد

نویسنده: یه آرسنالی

وبلاگ من
نویسنده: یه آرسنالی
از وقتی که عاشق فوتبال شدم هانری رو خیلی دوست داشتم اون فوق العاده بود به همین دلیل به آرسنال علاقه مند شدم و از بازی برکمپ و پیرس ریس لیونبرگ ویرا و... لذت بردم تا الآن که شیفته ی جوانهایی چون ویلشر و چمبرلین و... شدم.
کل بازدید: 4,016 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بايد صبـ....ـر كرد

سلام توپچي هادوستان اگه ما بتونيم فصلو خوب شروع كنيم حله.
اينقدر حرس نخوريد و چشم به بازي با ساندرند بدوزيد ما در اول فصل نه ويلشرو داريم نه روسيچكي و چند تاي ديگه پس اكه تو بازيهاي اول خوب كار كنيم راه مي افتيم.

آرسنال تيم قدرتمنديه همه اينو ميدونن بجز تماشاگراي كودن تيمهاي ديگه پس اگه متلك انداختن نبايد نااميد بشيم.

اگه آرسنال تيم قويي نبود مورينهو اين همه واسه شاهين دس دس نمي كرد يكي از دلايل اصلي نفروختن شاهين به آرسنال اينه كه آرسنال ميتونه تو ليگ قهرمانان واسه رئال مشكل ساز بشه.
چند وت پيش يكي از دوستان يه كليپ از جيرود گذاشت اگه اونو ديده باشيد ديگه نبايد انقد نگران باشيد جيرود اگه يه سال ديگه تو ليگ فرانسه ميموند مثه بنزما رو هوا تيماي بزرگ ميبردنش خريد هاي آرسن از فرانسه هيچ وقت اشتباه نبوده. (هم تيم مليش هم ليگش)
چه هانري چه سانيا چه آدبايور چه نصري و. . .  ولي خوب بعضيا خائن در اومدن كه اميدوارم جيرود از اونا نباشه.
البته بدنين شاماك هم اشتباه نيود فعلا نتونسته خودشو ثابت كنه
خواهشا انقد بار منفي نديد كي فكر ميكرد سسك واسه ما فراموش بشه فوتبال اينه!!!
يه بار ديگه اين حرفو گفتم ولي به لطف آقا علي پاك شد من شب قبل بيانيه رابين خواب ديدم رابين اعدام شد و روني هم در كنارش بود شايد بخنديد ولي اين خواب من بود .
شايد هم تعبير نشه ولي تا حالا كه درست بوده .
________________________________________________________________
خوب زيادي سرتونو درد آوردم چند تا عكس ميذدارم اميدوارم خوشتون بياد .
بچه خوشتيپ
اسطوره هاي منچستر


ده جديد


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی آقاشاهی در 27/5/1391 | 13:39 گفت:

تو تیم ملی فرانسه هم اون موقع بازی نمی کرد

good luck

علی آقاشاهی در 27/5/1391 | 13:38 گفت:

اگه منظورت لیگ فرانسه هست یه مشکل دیگه داریم!!!

هانری از یووه اومد :دی

good luck

یه آرسنالی در 27/5/1391 | 13:26 گفت:

آدبايور تو ليگ فرانسه با ي كرده

soroosh در 27/5/1391 | 13:09 گفت:

کیوان چنین چیزی نیس
قرضی که ندادیم به یونایتد که

مهدی افسرده در 27/5/1391 | 01:27 گفت:

عکس آخری خیلی حرفا واسه گفتن داره

مازیار در 27/5/1391 | 01:27 گفت:

دوست دارم تو اولین بازی منچستر آرسنال فریمپونگ رو بذارن ترکیب اصلی یه خطایی رو رابین کنه تا 6 ماه مصدوم باشهD:

مجتبی هانری در 27/5/1391 | 01:14 گفت:

من بد خوندم فکر کردم نوشتی سانیا رفته

مجتبی هانری در 27/5/1391 | 01:00 گفت:

سانیا که هنوز نرفته!!!
هانری خائن؟؟؟؟؟؟؟؟
درست حرف زدی؟؟ ویرایش کن خنده آوره

Keivan در 27/5/1391 | 00:37 گفت:

من باور نکردم ولی اینقدر عصبانی بود من به خودم شک کردم...

علی آقاشاهی در 27/5/1391 | 00:32 گفت:

@ کیوان
فقط تو قرارداد های قرضی این بند میشه اضافه بشه (در واقع هست میشه حذفش کرد)

@یه آرسنالی
آدبایور فرانسوی نیستااااااااا

good luck

امین در 27/5/1391 | 00:24 گفت:

کیوان این مزخرفات چیه باور کردی؟هرکی اگه فقط 1 ذره از فوتبال چیزی بفهمه اینو باور نمیکنه هیچ حتی 1صدم ثانیه هم بهش فکرم نمیکنه
اون دیگه بازیکن منچستره جلو آرسنال بازی نکنه یعنی چی؟ اصلا معنی میده؟

mohammad ali در 27/5/1391 | 00:20 گفت:

@keyvan : na

Keivan در 27/5/1391 | 00:17 گفت:

از یکی از دوستام که منچستریه شنیدم که بندی تو قرارداد رابینه که نباید جلوی آرسنال بازی کنه!!!...
درسته یا نه؟

aso در 27/5/1391 | 00:16 گفت:

بابا چرا هیچکی به چمبو توجه نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!
چرا از اون عکس نمیزارید؟
بخدا چمبو میتونه بهترین جانشین برا هانری باشه!
عشقه من چمبوئه؛ همینو بس، اگه همین فردا بره منچستر بازم دوستش دارم

ArSeNaL در 27/5/1391 | 00:16 گفت:

سانگ اگر هم بره خائن نیست چون باشگاه میفروتتش و هنوز 2 3 سالی قرار داد داره

امین در 27/5/1391 | 00:04 گفت:

سانگ با قراردادی 5 ساله به بارسا خواهد پیوست

جک ویلشر شماره 10 را بعد رابین خواهد پوشید

خواور مارتینز که خبرایی بود که به آرسنال خواهد پیست...حال ممکن است یه یوونتوس بپیوندد

احتمالا بعد از خروج سانگ امویلا با آرسنال قرارداد امضا خواهد کرد

نوری شاهین هم احتمالا به لیورپول خواهد پیوست هرچند که خودش میخواهد به آرسنال بپیوندد