این بار باید نیمه خالی لیوان را دید

نویسنده: میلاد

وبلاگ من
نویسنده: میلاد
کل بازدید: 18,576 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این بار باید نیمه خالی لیوان را دید

شاید سال آخر باشد ...

تیتر خبریه که دوست خوبمون،مدیر سایت، آقا آرمان نوشتن

بریم یخورده انتقاد کنیم ازش
روی خبر های سایت که نمیشه نظر داد!!!
حداقل اینجا بگیم!!!
------------------------------------
"آرسن ونگر منتظر بود تا همه استادیوم برای خروج وی شروع به نمایش پوسترها بکنند در صورتی که این اتفاق در بخش هایی از استادیوم رخ داد و واقعا یک اتفاق اقلیتی بوده است!!!! حقیقت آن است که شعارهایی در راستای حمایت از ونگر سرداده شد و بنر هایی هم بالا رفت."


آقا آرمان؟
نصف استادیوم خالی بود! شما احیانا این رو در نظر نمیگیری که این نیمه خالی به نشانه اعتراض نیومدن ورزشگاه؟؟؟ و بنرهای اعتراضی رو "اتفاق اقلیتی" در نظر میگیری؟؟؟؟
فکر میکنم فردا ونگر مصاحبه کنه و بگه :"یه عده خس و خاشاک اومدن و بنر اعتراضی بالا بردن،انقد اعتراض کنید که اعتراض دونتون پاره بشه"

----------------------------------
"برای
تابستان (شاید آخر) ونگر به نظر سرش شلوغ میرسد، او قصد دارد تا با خرید
"لواندوفسکی" از بایرن مونیخ و جولین ویگل از دورتمند فصل آینده را فصلی
بهتر رقم زند."


سال های قبل هم از این شایعات زیاد بوده
باید اول تکلیف سهمیه مشخص بشه،اگه سهمیه نگیریم،نه خبری از زلاتان هست،نه لواندوفسکی!(برا چی بیاد آرسنال هنوز نفهمیدم؟) نه هیچکس دیگه!!!
در ضمن مصاحبه های اخیر ونگر هم نشون میده که اصلا قصد خرید نداره
پس امید الکی به خودمون نمیدیم
-------------------------------------

بله...
این بار باید نیمه خالی لیوان را دید....

ثبت نظر شمانظرات پیشین

vahid در 14/2/1395 | 22:27 گفت:

وزنامه "میرور" چاپ انگلستان نوشت وولفسبورگ مایل است الیویه ژیرو را به خدمت بگیرد.
شایید فرجی شد از دست ژیرو برای سال بعد راحت شدیم

Saeed asili در 14/2/1395 | 21:14 گفت:

این جمله از رانیری خیلی جالبه
قبل از بازی با چلسی در مورد آرسنال اینو می گه
««آن ها روی کاغذ قهرمان جزیره هستند و شاید قهرمان لیگ قهرمانان اما اول از همه آن ها باید ما را بکشند.»»

ارمان در 14/2/1395 | 19:36 گفت:

یعنی فابرگاس داره دو دستی میزنه تو سر خودش تا برگرده ارسنال واقعا چرا ادم کاری بکنه که به این خفت بیوفته؟ بهترین بازیکنی که میگه باهاش بازی کرده میگه هانری هست بهترین مربیش رو میگه ونگر هست ولی حیف که از چشم ونگر افتاده وگرنه هنوز اگه میتونستیم بخریمش یه خرید فوق العاده بود جای سانتی که پیر شده رو میتونست پر کنه
در مورد ونگر هم حرفا گفته شده تیم افتاده توی یه باتلاق داره دست و پا میزنه همینطوری بیشتر داره فرو میره مشکل اصلی ونگر نیست مشکل اون الاغی هست که شده مدیر عامل همون ادمی که تیم فوتبال امریکاییش از وقتی این شده مدیرش ۱ بار قهرمان شده ولی قبلش پر افتخار ترین تیم کل امریکا بوده

حامد در 14/2/1395 | 19:05 گفت:

فصل بعد هم هیچی نیمشیم ونگر باز برکنار نمیشه
ونگر یا خودش میره یا میمونه
بازیکن با فشار شاید بره بخره البته کسایی رو میخره که واسه 5 سال دیگه مفید باشن مثل چمبرز و گابیریل...
اما خودشو که با فشار تغییر نمیده

حامد در 14/2/1395 | 19:05 گفت:

فصل بعد هم هیچی نیمشیم ونگر باز برکنار نمیشه
ونگر یا خودش میره یا میمونه
بازیکن با فشار شاید بره بخره البته کسایی رو میخره که واسه 5 سال دیگه مفید باشن مثل چمبرز و گابیریل...
اما خودشو که با فشار تغییر نمیده

Vishka در 14/2/1395 | 17:46 گفت:

اول از همه بگم کار خیلی خوبی کردی که این سبک بلاگ رو گذاشتی و نظراتت در مورد اخبار رو در بلاگ مطرح کردی

هیچی نمیتونم بگم به جز اینکه زمان تغییر فرا رسیده است

mostafars در 14/2/1395 | 16:26 گفت:

This lost opportunity . Arsenal 's failure to win the league again was poor policies . Poor management of the club , players injured , Wenger 's signings low ... maybe if we isolate the problem to be solved is maybe worse

محمد حسین در 14/2/1395 | 14:17 گفت:

سلام
امسال احتمال خرید بیشتر هست چون داریم بازیکنایی رو که قطعا میرن ولی من به شخصه به خرید مهاجم و مدافع امید چندانی ندارم
یه دفاع راست جوون و یه هافبک(شدیدا امیدوارم ژاکا یا ایسکو باشه) تنها خرید های ما خواهد بود...

مجتبی در 14/2/1395 | 13:34 گفت:

یه مثل خیلی خیلی خیلی قشنگ هست که میگه

«حق رو با افراد نسنجید، افراد رو با حق بسنجید»

دقیقا این مشکل ونگر فن های محترم هست که چشمشون رو همه چیز بستن

ahmad در 14/2/1395 | 13:18 گفت:

اصلی ترین موضوع اینه که بعضی از ونگر فن ها اصلا کم نمیارن و به مهمل بافتن خودشون ادامه میدن

mohsen در 14/2/1395 | 10:23 گفت:

بی انصافی خوب نیست دیگه
آمار تماشاچیها 59 هزار و خرده ای بود
تعداد معترضین هم زیاد نبود. الکی جو دادن فایده نداره
مهم نشان دادن اعتراض بود که ونگر فهمید و همین امیدواریم موجب بشه برنامه ریزی سال بعد بهتر بشه

ارمان در 14/2/1395 | 09:21 گفت:

من موندم چه اکثریتی پشت تیم بودن وقتی دقیقه نود وقتی بازی ۱-۰ هست تقریبا نصف استادیوم خالیه