معرفیه یـِ بازیکن مناسب

نویسنده: محمد على(اباى)

وبلاگ من
نویسنده: محمد على(اباى)
man mohammad ali 17 sale az rasht tu anzali bedonya umadamo footbalo az hamoon ja shooroo kardam az 5salegi k footbalo shoroo kardam taraftar 2atisheye arsenal boodam .dar hale hazer bazikone futsal hastamo bekhatere sabk bazim va passaye daghigham maroof be cesc k bazikone mahboobe mane hastam koochike hame arsenaliaaaa e gol
کل بازدید: 11,084 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

معرفیه یـِ بازیکن مناسب

توپـِ توپ


Full name: Adrián López Álvarez
Date of birth: 8 January 1988 (age 24)
Place of birth: Teverga, Spain
Height: 1.80 m (5 ft 11 in)
Playing position: Forward
Club information:
Current club Atlético Madrid
Number: 7
 بازیکن سرعتی و فوقلاده تکنیکی،این فصل کناره فالکاو ترکوند
واسه اتلتیکو ۷تا گل زده..واسه زیر ۲۱ساله های اسپانیا تو ۱۹ بازی ۹تا گل زده
سنش هم عالی....
اگه رابین بره به نظره من باید هم این هم فالکاو رو بخریم

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Adri%C3%A1n_L%C3%B3pez_%C3%81lvarez
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 7/3/1391 | 15:35 گفت:

اول بگم که رابین رفتنی نیست اینقدر نگین رابین بره رابین بره مثل اینکه شما ها خوشتون میاد که هر سال بهترین بازیکن تیمتون بره از تیم.....
حالا اگه نخواد بره هم شما به زو ر میخواین درش کنین
دوما همبه حرف های علی صورتی زیاد توجه نکن اگه میخوای تو کارت پیشرفت کنی!!

محمد على(اباى) در 7/3/1391 | 11:07 گفت:

علی ارشدی@والا حرف حق جواب نداره،من شرمندم بخدا

علی ارشدی در 7/3/1391 | 02:10 گفت:

جوابگو

علی ارشدی در 7/3/1391 | 02:09 گفت:

محمد على(اباى)@ در مجموع من به عنوان علی باید تکذیب می کردم! پس فردا منو با اون اشتباه می گرفتم تو جوبگو بودی؟؟؟؟؟؟؟

محمد على(اباى) در 7/3/1391 | 01:19 گفت:

اووووووووووه حالا ما یه اشتباه لُپی کردیماااااا

علی ارشدی در 7/3/1391 | 00:13 گفت:

محمد على(اباى)@ می دونم بازیکن خوبیه ولی علی نیست که!!!!!!! هست؟؟؟؟ یا شاید علی=عالی؟؟؟؟؟؟

محمد على(اباى) در 6/3/1391 | 22:44 گفت:

علی خیلی قشنگ بازی میکنه۳تا از گلاش از پشته مهوته همرو جا گذاشت چنتا پاس گلاشم دیدم مهشر بود

(Hooman sam (Dark metal در 6/3/1391 | 22:21 گفت:

اگه بیاد علی میشه !!!
-------
علی زور نزن ......شدی رفت برادر !!!

مرسی محمد...

like like

علی ارشدی در 6/3/1391 | 20:42 گفت:

محمد على(اباى)@ تکذیب می کنم!!!!!!!!! چی چی رو علی میشه!!!!!! نه خیر این محاله!!!

محمد على(اباى) در 6/3/1391 | 20:09 گفت:

همین الان تو فیس بوک خوندم امویا گفته اولین گزینم آرسنال....اگه بیاد علی میشه

محمد على(اباى) در 6/3/1391 | 19:10 گفت:

نظرمُ گفتم ....
خواهش مصطفی جون

Farhad Rahbari در 6/3/1391 | 18:24 گفت:

اگه اینطوری باشه که میشه اسم هر بازیکنیو آورد!!!
نقل و انتقال خیلی پیچیده تر از این حرفاست
به قول علی صورتی:

مصطفی کاظمی در 6/3/1391 | 16:50 گفت:

مرسی ابای، ،واقعا بازیکنای خوبین،امیدواریم هرچی واسه آرسنال خوبه اتفاق بیفته.

علی ارشدی در 6/3/1391 | 16:48 گفت:

مجید در 6/3/1391 | 15:50 گفت:

محمد على(اباى) در 6/3/1391 | 15:00 گفت:

من که خلاصه بازی های اتلتیکو رو دیدم واقاًبینظیره واسه خودش

عليرضا عمراني در 6/3/1391 | 14:57 گفت:

بايد ديد باشگاه چي ميخواد و تصميمش در مورد آينده چيه!