عکس

نویسنده: محمد على(اباى)

وبلاگ من
نویسنده: محمد على(اباى)
man mohammad ali 17 sale az rasht tu anzali bedonya umadamo footbalo az hamoon ja shooroo kardam az 5salegi k footbalo shoroo kardam taraftar 2atisheye arsenal boodam .dar hale hazer bazikone futsal hastamo bekhatere sabk bazim va passaye daghigham maroof be cesc k bazikone mahboobe mane hastam koochike hame arsenaliaaaa e gol
کل بازدید: 11,083 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس


کوچیکه همتون:دی


رو عکسا کلید کنید بزرگ می شه(فک کنم)
 


اشبرتن


هایبوری


 


برد غرور انگیز در یک نگاه


یکی به من بگه این چیه؟


بدون شرح


بچه بد

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 9/3/1391 | 11:05 گفت:

دمت گرم پسر محششششششششششششششششششششششششششششر بود
بتنر جان راحت باش

مجتبی هانری در 9/3/1391 | 10:52 گفت:

مرسی!!!
لعنت بر چلسی!!!

masoud mahmudpur در 9/3/1391 | 10:10 گفت:

عجب چیزیه این لباس اوله

محمد على(اباى) در 9/3/1391 | 10:10 گفت:

نمی دونم جریان این پیراهنا چیه.گفتم بزارم از شما بپرسم

mohsen abbasi در 9/3/1391 | 01:08 گفت:


رضاشاماخ چوک بندر در 9/3/1391 | 00:39 گفت:

بابااین قرمزه پیراهن اوله؟

sepehr najafian در 9/3/1391 | 00:04 گفت:

کوشيليني چقدر سر به زيره

سید سجاد حسینی در 8/3/1391 | 23:25 گفت:

روی پیراهن دوم چی نوشته؟

سروش در 8/3/1391 | 22:06 گفت:

آخزیش خیلی باحال بود.

ehs در 8/3/1391 | 21:55 گفت:

اين پيراهن سفيد پيراهن سومه!!!؟؟
خيلي شبيه پيراهن تاتنهامه!!

توپچی جنوب در 8/3/1391 | 21:31 گفت:

مرسی عکسات خیلی زیبا بود حالا دلیل اخراج ویاس بواس رو فهمیدم ای نغل ای شیطون!!!!!!!!

رضا توپچی در 8/3/1391 | 21:27 گفت:

تشکر...
میگم این عکس آخری دلیل مرگ مسی رو نشون میده؟؟؟؟؟؟؟

amir reza در 8/3/1391 | 21:07 گفت:

مرسی..
فقط بنتنر!!

soroosh در 8/3/1391 | 21:02 گفت:

در مورد عکس بنتنر و کلیچی بگم که تو این عکس ویا بواس نبوده...اون تیکش فوتوشاپه

اميرحسين اباذري در 8/3/1391 | 20:20 گفت:

استغفر ال... ربي و اتوبه اليك!!!

محمد على(اباى) در 8/3/1391 | 20:20 گفت:

))))))))))) میت

مصطفی کاظمی در 8/3/1391 | 20:14 گفت:

مرسی ابای!!
.
در مورد عکس آخرت بگم که پشت سر میت حرف نزن خوبیت نداره !!

محمد در 8/3/1391 | 20:06 گفت:

جالب بود مرسی

nima در 8/3/1391 | 19:59 گفت:

خیلی باحال بود مخصوصا 2 تا عکس آخری!!!
اون لباس دومه چقد بده...

محمد على(اباى) در 8/3/1391 | 19:57 گفت:

اره هست

علی ارشدی در 8/3/1391 | 19:55 گفت:

عکس بواش فوتو شاپ نیست؟؟؟؟؟؟؟

محمد على(اباى) در 8/3/1391 | 19:48 گفت:

خواهش می کنم
راستی جریان این پیرهنه چیه؟؟؟؟کسی می دونه؟؟؟

مهران کاظمی در 8/3/1391 | 19:46 گفت:

مرسی، علی الخصوص عکس آخری کلی حال کردم

reza در 8/3/1391 | 19:44 گفت:

این بنتنر عجب هیزیه ها