ام ویا احتمالا میاد

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 26,915 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ام ویا احتمالا میاد


در گزارش سایت بلچر ریپورت و به گفته ی جولین لورنز روزنامه نویس فرانسوی انتقال ام ویا به احتمال 99 درصد قطعی است

احتمالا مبلغ قرارداد ام ویا 22 میلیون یورو برای یک قرارداد 4 ساله می باشد و هفته ای 60 هزار یورو در یافت می کند

همچنین چند روز پیش ام ویا به دلیل کتک زدن یک نوجوان 17 ساله یک شب را در زندان سپری کرد(خوف ناکه)

http://bleacherreport.com/articles/1175980-arsenal-breaking-news-yann-mvila-deal-is-99-percent-done

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 19/2/1391 | 21:00 گفت:

زیاد دلاتون رو صابون نزنید،گفته به احتمال 99%،پس هنوز یه درصد امکان داره قطعی نشه

soroosh در 19/2/1391 | 19:24 گفت:

بچه ها سایت واسه آپلود ویدیو که شیلتر نباشه می شناسید؟
می خوام دو سه تا فیلم از این کرگدن (امویا عزیزم) بزارم

Morteza Bauer در 19/2/1391 | 19:12 گفت:

تو سایت گل هم زده که میاد.
اگه بیاد.

سایت گل- به گزارش نشریه لو پاریزین، باشگاه آرسنال برای خرید یان ام ویلا، هافبک دفاعی فرانسوی، با باشگاه رن به توافقی 22 میلیون یورویی رسید.

پیش از این رسانه ها اعلام کرده بودند که این ستاره 21 ساله یکی از گزینه های اصلی ونگر در بازار نقل و انتقالات تابستانی است و توپچی ها قصد دارند با او قراردادی 4 ساله امضا کنند.

arash sm در 19/2/1391 | 18:38 گفت:

تانک یو

(Hooman sam (Dark metal در 19/2/1391 | 18:18 گفت:

مرسی...
ایشالا میاد و ....
بابت اولین پستتم بهت تبریک میگم...

like \\m// like

HOSSEIN در 19/2/1391 | 17:53 گفت:

حالا میاد و میشه مایه فساد تیم!!!!!!!!!!!!!!!!
اما باید با همین فاسدا (!!!!!)جام گرفت.
خطاب به باشگاه آرسنال(الکی): یالا یالا ما جام میخوایم یالا.

مهران کاظمی در 19/2/1391 | 16:31 گفت:

من عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق ایم ویلا هستم

parsa در 19/2/1391 | 15:56 گفت:

ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول
مرسی

milad foadiyan در 19/2/1391 | 15:49 گفت:

مرسی ولی واقعا هنوزم هیچی معلوم نیست تا همین دیروز بچه ها میگفتن ورتونگنم قطعیه.
من که میگم اصلا چیزی معلوم نیست یهویی دیدید ورتونگن اومد ارسنال ام ویلا نیومد.
ولی من کلا با ام ویلا بیشتر موافقمو امیدوارم بشه یه گیلبرتو سیلوای جدید.

arash sm در 19/2/1391 | 15:46 گفت:

ممنون شهرام در ضمن ام ویا سال 2010 تو رستوران حسابی از خجالت صاحب رستوران در اومده کلا تو بوکس بیشتر اینده داره D:

توپچی جنوب در 19/2/1391 | 15:31 گفت:

مرسی ارش جان ما به همچین بازیکن هایی که دست بزن دارن و سابقه بازداشگاه رفتن دارن نیاز داریم اخه بازیکن های خوبی از اب در میان مثل رابین جون خودمون!!!!!!!!!!

MohamadAmin در 19/2/1391 | 15:04 گفت:

هیچی دیگه بیاد تو لندن یه جنجال دیگه سر این آقا داریم

محمد على(اباى) در 19/2/1391 | 14:46 گفت:

damesh garm ishala laghabe sakhreye 2 ro begire tu arsenal

محمد حسینی در 19/2/1391 | 14:30 گفت:

ایشالا چرخش خوب بچرخه واسمون :دی

علی ارشدی در 19/2/1391 | 14:18 گفت:

طرف که کتک خورده گویا دوست پسر خواهرش بوده :)

طرف غیرتیه باو

سید محمد رضا در 19/2/1391 | 13:44 گفت:

بیاد زیر دسته رئیس دیگه از این غلط ها نمیکنه!!
به هر حال به آرسنال خوش اومدی ام ویا

علی قاسمی در 19/2/1391 | 13:44 گفت:

اگه بیاد

شاهین فدوی در 19/2/1391 | 13:40 گفت:

ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول

sepehr najafian در 19/2/1391 | 13:02 گفت:

آره.به احتمال زياد مياد.