عکس های جشن های قهرمانی دیروز

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 26,918 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس های جشن های قهرمانی دیروز


 

بعدش یووه

 

 

در اخر السیتی

 

شاید منچستر امروز ابی باشه ولی لندن همیشه قرمزه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 25/2/1391 | 19:28 گفت:

تو این قهرمانی ها قهرمانی یووه با الکس دلپیرو رو دوست داشتم هرچند دلم میخواست بازی آخر ببازن و قهرمان بشن......

به امید اون روزی که عکس قهرمانی تیم خودمون رو بزنیم تو سایت........
جمله آخرت هم معرکه بود پسر

arash sm در 25/2/1391 | 18:51 گفت:

بچه ها از همهبه خاطر نظراتون ممنونم

مصطفی کاظمی در 25/2/1391 | 18:46 گفت:

مرسی از تو،به نظر من باید به نشانه احترام به بوفون و دلپیرو 1 دقیقه سکوت کرد!!

علی ارشدی در 25/2/1391 | 14:54 گفت:

مرسی اشک های دل پیرو اشک منم در آورد یووه در حقش خیلی بد کرد

parsa در 25/2/1391 | 14:22 گفت:

مرسی
مرسی هومن
بازیکن مثل الکس اینقدر باغیرت و تعصب تو عمرم ندیدم
کاش بیاد آرسنال

(Hooman sam (Dark metal در 25/2/1391 | 13:05 گفت:

مرسی...
---------------
آدم اشک ریختن الکس رو میبینه دلش میگیره...
فوق فوق فوق غیرت و تعصب به یووه بود این مرد...
کاش رابین هم همینجور بشه واسه ما....

like \\m// like

سید سجاد حسینی در 25/2/1391 | 12:45 گفت:

خاک برسر مالکان باشگاه باسیاست های احمقانه شون

حمید فرازی در 25/2/1391 | 12:22 گفت:

امیدوارم فصل آینده آرسنال هم در این عکس ها باشه.

قهرمانی سیتی قطعا بیش از گذشته به بازار لطمه خواهد زد و نظام اقتصادی صحیح خیلی از باشگاه ها به خطر میوفته

مهران کاظمی در 25/2/1391 | 12:07 گفت:

من که واقعاً از رئال خوشم میاد، دمشون گرم قهرمان شدن

میلاد آرشام در 25/2/1391 | 12:07 گفت:

لحظه گریه دلپیرو اشکمو دراورد.من واقعا عاشقشم خیلی دردناکه که فصل بعد تو یووه نباشه.ممکنه فصل بعد پس از 19 سال تو لباسی جز لباس یووه ببینیمش.

میلاد آرشام در 25/2/1391 | 12:07 گفت:

لحظه گریه دلپیرو اشکمو دراورد.من واقعا عاشقشم خیلی دردناکه که فصل بعد تو یووه نباشه.ممکنه فصل بعد پس از 19 سال تو لباسی جز لباس یووه ببینیمش.

مریم تجدد در 25/2/1391 | 11:05 گفت:

ایشههههههههههههههههههههههههههههههه.اهههههههههههههههههههههه .نصریییی بوووووووووووووووووووووووووووووووق

hamed در 25/2/1391 | 10:06 گفت:

با این جمله ی آخرت واقعا حال کردم...

حاکم 26 در 25/2/1391 | 09:58 گفت:

وقتی ما میریم اوج و سیتی به خاطر اینکه u can't buy class میاد پایین، بعد یه عکس با همین شکل از نصری میگیرن با فرق اینکه اینجا جیغ شادیه و اونجا دیگه جیغش درد داره. درد داره؟ جون بکش...
ای اون روز بیاد...

آرمان امیراحمدی در 25/2/1391 | 09:54 گفت:

من از همه قهرمان ها راضی ام !!! سیتی رو به یونایتد و فرگ ترجیح میرم ...

رئال رو اصلا دوست ندارم اما هرچی باشه بهتر از باسرلونای کج و کوله است !

یونتوس هم بازگشتش شیرینه .. هواداراش سال ها سکوت کردند و انتظار کشیدند و بی شک بوفون رو باید پرستید و همه بازیکنا باید ازش یاد بگیرن !!

HAMED toopchi در 25/2/1391 | 09:52 گفت:

يوه بيخود كرد بدون شكست قهرمان شد! اه اه

HAMED toopchi در 25/2/1391 | 09:51 گفت:

جام ايتاليايا چقد زاقارته، مثل حلب كهنه ميمونه

رضا در 25/2/1391 | 09:45 گفت:

ن$صری اشغال هم که عکسش هست
اشغال عوضی عمدا اونجا بوده که ما هوادارای ارسنالو بچذونه!!!!!!!!!!
ولی نصری اشغال بدون که در اشتباهی!!!!!! فصل دیگه که لیگ رو بدیم و چمپیونز لیگ رو بردیم بطور اتوماتیک هر شب میسوزی!

soroosh در 25/2/1391 | 09:42 گفت:

نمی دونم چرا ولی من از یوونتوس و فوتبال کثیفش متنفرم

رضا در 25/2/1391 | 09:41 گفت:

از حق نگذریم با اینکه از ریال و السیتی خیلی بدم میاد ولی هر سه تیم حق شون بود یوونتوس هم که بدون شکست قهرمان شد