ون پرسی محبوب ترین خرید ایتالیایی ها

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 26,922 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ون پرسی محبوب ترین خرید ایتالیایی ها


با اتمام لیگ ایتالیا توتومرکاتو در یک نظر سنجی محبوب ترین خرید احتمالی  لیگ ایتالیا را مورد پرسش قرار داده است طبق این نظر سنجی رابین ون پرسی با 17.97 درصد در صدر قرار گرفته و محبوب ترین خرید احتمالی ایتالیا نام گرفته پس از وی هیگوائین مهاجم رئال با 17.84 درصد در رده دوم و پس از انها مهاجم با کیفیت و بدون حاشیه السیتی بالوتلی با 17 درصد در سوم قرار گرفته است

طبق شایعات یووه در پی بهنرین مهاجم جزیره ون پرسی می باشد و دوست دارد این بازیکن را به ترکیب خود اضافه کند

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید سجاد حسینی در 4/3/1391 | 15:36 گفت:

من که از الان خودمو برای جدایی رابین آماده کردم

abolfazl در 4/3/1391 | 13:46 گفت:

بابا به چه زبونی بگم کاپییتان نمیره...معلومه میمونه و میخواد باشگاهو وادار به یه کارایی کنه

arash sm در 4/3/1391 | 09:34 گفت:

کاملا منظورم مهاجم بی حاشیه بالوتلییه

سعيد غلامي در 3/3/1391 | 23:04 گفت:

ادين ژكو رو ميگه

nima در 3/3/1391 | 22:47 گفت:

خواهش میکنم علی جان!باید لینک ثبت نام رو تو صفحه اصلی بذاره آرمان!

ehs در 3/3/1391 | 22:37 گفت:

ولي به نظرم بالوتلي تو ارسنال جواب مي ده!!!رييس استاد رام كردن اسبهاي وحشيه!!!

علی ارشدی در 3/3/1391 | 22:29 گفت:

مهران کاظمی@ من که از موندن رابین اطمینان دارم ولی اگه بره هم واقعا شوکه نمیشم فابرگاس درس های خوبی به ما داد

ناصر میرغلامی@ شاید، ولی اگه رابین بره یووه من از بالای ساختمون 15 خرداد مشهد خودمو پرت می کنم پایین

علی قاسمی@ مگه لینک ثبت نام وجود نداره؟ اگه نشد به آرمان یه میل بده تا ببینه مشکل چیه

محمد على(اباى) در 3/3/1391 | 22:23 گفت:

برن بميرن

محمد على(اباى) در 3/3/1391 | 22:23 گفت:

برن بميرن

محمد على(اباى) در 3/3/1391 | 22:22 گفت:

برن بميرن

علی قاسمی در 3/3/1391 | 22:16 گفت:

مرسی داداش
معلوم نیست چرا باید اینطوری عضو بشیم

nima در 3/3/1391 | 22:01 گفت:

علی میدونی من چند هفته فک کردم روی این که چطوری باید ثبت نام کنم؟!؟تازه 2روز پیش بالاخره شانسی تونستم گزینه ی ثبت نام رو ببینم!
ببین روی اسم اونایی که نظر میذارن مثلا خودم nima saatian کلیک کن،میره تو دیوارش،اونوقت اون بالا گزینه ی ثبت نام هست!من اینجوری ثبت نام کردم دیگه نمیدونم روش درستش چجوریه؟

علی قاسمی در 3/3/1391 | 21:31 گفت:

بچه ها دوستم میخواد عضو بشه و تو بلاگ ها مطلب بذاره

مثه من چند ساله طرفدار آرسناله
از کجا باید عضو بشه ؟؟

یادم رفته

ناصر در 3/3/1391 | 21:12 گفت:

علی جان اونی که فعلا داره میره میمیره ماهاییم!!!!
شدیم مثل گوشت مردار،هر شغال یا لاشخوری داره یه تیکه ازمون رو میکنه و میبره

soroosh در 3/3/1391 | 21:09 گفت:

چه قد بی حاشیه
Why always me ?????

حسین در 3/3/1391 | 20:44 گفت:

بالوتلی با حاشیه هست ولی با کیفیت هم هست.

یووه از بین رابین و هیگواین احتمالا یکی رو می گیره.رابین با کیفیت تر و گرون تر ولی هیگی جوون تره.

مهران کاظمی در 3/3/1391 | 20:21 گفت:

من که یه جورایی مطمئنم ون پرسی رفتنیه، کسایی که مطمئناً نمیره تا 1 ماه دیگه بدجور می خوره تو ذوقشون

علی ارشدی در 3/3/1391 | 20:11 گفت:

یووه غلط کرده!!!!!! می تونن برن بمیرن

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 19:37 گفت:

ببخشید منظورم این بود که فک نکنم یووه اینقدا هم روی رابین کیلید باشه....
اجب صوطی بدی دادم حا !!!

like like

iman sanaei در 3/3/1391 | 19:36 گفت:

بالوتلی

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 19:36 گفت:

مرسی...
فک نکنم رابین اینقدا که گفته میشه روی رابین کیلید باشن...

like like

parsa در 3/3/1391 | 18:51 گفت:

مهاجم با کیفیت و بدون حاشیه السیتی بالوتلی

Farhad Rahbari در 3/3/1391 | 18:45 گفت:

مهاجم با کیفیت و بدون حاشیه السیتی بالوتلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مصطفی کاظمی در 3/3/1391 | 18:40 گفت:

مرسی از اطلاع رسانیت!!
.
مهاجم با کیفیت و بدون حاشیه السیتی رو خوب اومدی