چلسی به هالک نزدیک شد

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 26,007 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چلسی به هالک نزدیک شد


اینم سومین خرید ولی ما ...............چلسی به هالک نزدیک شده و انها تقریبا با مبلغ 40 پوند به توافق رسیده اند و طبق گزارشات این انتقال به احتمال 90 درصد قطعی است

توافقات شخصی تقریبا انجام شده ولی پورتو هنوز این خبر را  هنوز تکذیب می کند ولی به احتمال زیاد این انتقال انجام می شود

اینم سومین خرید چلسی که تا حالا تقریبا80 میلیون پوند شده( 34.6 هازارد 6مارین 40 هالک)وچلسی همینطور داره برای فصل بعد خودش را قوی تر می کنه ولی ما ..............

 

http://www.dnaindia.com/sport/report_chelsea-close-to-signging-porto-striker-hulk_1695747

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/chelsea/9298692/Hulk-deal-90-per-cent-complete-as-Chelsea-prepare-to-wrap-up-transfer-for-highly-regarded-Porto-striker.html

 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 11/3/1391 | 12:00 گفت:

من نمیدونم این خریدهای ما میتونه ون پرسی رو قانع کنه واسه قهرمانی!!!...

علی قاسمی در 11/3/1391 | 10:29 گفت:

چلسی نیاز به یک سونامی داره

تیم چلسی شاداب بازی نمیکنه
چلسی به بازیکن های مثه داوید سیلوا نیاز داره
ماتا فصل قبل خرید خوبی بود هارازد هم بازیکن خوبیه ..
هالک در حد 15 تا میارزه و مثل خوب چلسی زورکی و خشن بازی میکنه
به نظر من چلسی باز هم برای قهرمانی بسته نخواهد شد .

حمید فرازی در 11/3/1391 | 01:49 گفت:

بازیکن خوبیه ولی به هیچ وجه اینقدر ارزش نداره، سنش هم 25-26 ساله که در هر حال زیاد منطقی نیست و چلسی پروژه ساخت ورزشگاه جدید رو هم به زودی شروع میکنه و اون وقت مشخص میشه چقدر میتونن موفق باشن.

masoud mahmudpur در 10/3/1391 | 23:06 گفت:

چلسی میخواد اینارو کجا جا کنه؟اخه تو یک پست چند تا بازیکن خوب میخوان؟به نظر من خرید احمقانه ایه!

رضا توپچی در 10/3/1391 | 22:17 گفت:

میلاد و مصطفی واقعا" گل گفتین
همون خرید هایی که میلاد گفته+یه دفاع شش دنگ اگه انجام بشه ماهم چیزی کمتر از اینا نداریم
البته به نظر من بازیه دمپسی سرتر از هالکه...

مهدی افسرده در 10/3/1391 | 21:24 گفت:

40 میلیون برای هالک،اونوقت ما فابرگاسو با 39 میلیون دادیم رفت,چلسی الکی قیمته بازیکنا رو بالا میبره

ونگر با 40 میلیون یه تیم میبنده

soroosh در 10/3/1391 | 21:18 گفت:

هالک انقدر نمی ارزه
حاضرم رو این حرفم شرط ببندم با هر کی که می خواد

شایان در 10/3/1391 | 21:07 گفت:

وقتی جلو آؤسنال شاخ شد میفهمیم پولشون رو دور ریختند یا نه!!

شایان در 10/3/1391 | 21:06 گفت:

خبر فوری: برندان راجرز مربی موفق فصل قبل سوانزی رسما مربی لیورپول شد!!!!

شایان در 10/3/1391 | 21:05 گفت:

ما از ونگر حمایت میکنیم (کلیشه ای ترین جمله 7 سال اخیر)

علی ارشدی در 10/3/1391 | 20:53 گفت:

چلسی فعلا قهرمانه چمپیونزه و داره خوب یارگیری می کنه!

امیدوارم خریدای اینا یه ذره بعضی آقایونو به فکر بندازه

milad foadiyan در 10/3/1391 | 20:35 گفت:

عجب تیمی داره میبنده چلسی.خدا رحم کنه
ولی من میگم ما شاماخو به علاوه ی یه مبلغی با جیرود عوض میکنیم.ام ویلارم میخریم و یه هافبک نه چندان اسم و رسم دار(نهایتا دمپسی)همینو بس.که البته همینکارم بکنیم جای شکرش باقیه.البته بازیکنای اصلیمونم بلا استثنا باید حفظ کنیم.در این صورت با این که هنوزم نسبت به قطبای انگلیس از نظر مهره ضعیف تر خواهیم بود ولی خوب یه امتیاز مثبت نسبت به چلسی و سیتی خواهیم داشت که اونم حضور ونگره .

مصطفی کاظمی در 10/3/1391 | 20:28 گفت:

مبارکشون باشه،ولی ما چیزی داریم که اونا عمرا با 10000000000000000 خرج کردنم نمیتونن بخرنش،ما ونگرو داریم.

(Hooman sam (Dark metal در 10/3/1391 | 20:22 گفت:

حیف حیف حیـــــــــــــــــــــــــــف که این قانون هنوز جلو پول مفت بعضیارو نگرفته...
نه رضا جون هنوز اجرایی نشده ، آخه اگه اجرا بشه اونموقع بارسایی ها و....و....و......نمیتونن زرتو زرت پول بدن به ملت !!!

unlike unlike

شاهین فدوی در 10/3/1391 | 20:09 گفت:

اشکال نداره ما هم دنبال احمدوف ازبک هستیم=((

reza در 10/3/1391 | 19:51 گفت:

چی جوری این قانون فرپلی مالی بهشون این اجازه رو میده ؟ مگه اجرای این قانون شروع نشده

reza در 10/3/1391 | 19:44 گفت:

رقیبه سختی داره میشه باسمون

Farhad Rahbari در 10/3/1391 | 19:34 گفت:

پولشونو ریختن دور
اونا آبرامو دارن ولی ما...!

محمدرضا در 10/3/1391 | 19:33 گفت:

ونگر خودش باید بفهمه که اگه نخواد خرید کنه سال دیگه چهارم هم نمیشیم !!! چون چلسی که این همه بازیکن خوب خریده . سیتی که بازیکناش عالین و یونایتد هم که همیشه تو 2 تا هست . من نمیدونم ما که این قدر پولمون از چلسی بیشتره نباید یه خرید در حد 20 ملیون داشته باشیم ؟! در حالیکه چلسی تا حالا 80 میلیون پوند خرج کرده!! جدی میگم اگه ما تو تابستون خرج نکنیم سال دیگه هم از این بدتر میشیم تو جدول !! امیدوارم ام ویلا و جیرود رو بخریم !!