سانتوس مطمئن نیست رابین بماند

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 26,058 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سانتوس مطمئن نیست رابین بماند


تا کنون هیچ کدام از بازیکنان ارسنال صحبتی از رفتن ونپرسی نکرده بودند اما اندره حرف های جدیدی می زندامروز مدافع برزیلی ارسنال سکوت خود را شکست و فاش کرد احتمالا ونپرسی به پیشنهاد های تیم های دیگر  علاقمند است

وی در گفتگو با espn برزیلی گفت" رابین هشت سال در ارسنال بوده و این فصل بهترین فصل او بود بعضی وقت ها بازیکن دوست دارد تیم های دیگر را نیز تجربه کند او در این فصل بسیار خوب بوده وتوجه تیم های بزرگ را به خود جلب کرده که این مسئله می تواند بر او تاثیر بگذارد. رابین به شدت بر روی یورو تمرکز کرده و بعد از یورو خواهد گفت که دوست دارد در ارسنال بماند یا نه"

این صحبت های سانتوس باید جدی گرفته شود زیرا سانتوس بارها گفته که رابین یکی از بهترین دوست های اوست و تقریبا هر روز با او صحبت می کند

http://justarsenal.com/andres-santos-is-not-confident-of-van-persie-staying-at-arsenal/14075

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 18/3/1391 | 02:18 گفت:

به هر حال دقت داشته باشيد كه سانتوس تازه وارده و جو تيمي مثل ارسنال رو نمي دونه ولي با اين حال همه چيز نه به رابين كه به ارسنال بستگي داره!!

محمد اصغری در 17/3/1391 | 23:22 گفت:

بعیده که ارسنال بیش از این خرید کنه...
بعید هم هستش که به خاطر یه بازیکن سیاستش رو کنار بزاره
درکل امیدوارم بمونه
انشاالله

مسعود ارسنالی در 17/3/1391 | 13:40 گفت:

امیدوارم بمونه..برای هر دو طر بهتره....

سانتوس تمام مصاحبه هاشو دوست دارم ..... حس خوبی میده... مخصوصا تذکری که به بالوتلی داد..نشون داد به تیمش تعهد داره...و میشه گفت تعصب هم داره....

mohsen در 16/3/1391 | 21:56 گفت:

اگه بازیکن خوب بخرن میمونه اگه نه یووه

رضا توپچی در 16/3/1391 | 21:34 گفت:

رابین میمونه...
این خط_______________________
اینم یه خط دیگه_________________

محمد على(اباى) در 16/3/1391 | 20:44 گفت:

ﻫـــــــــــــــــــــــــﯽ ﭼﯽ ﺑﮕﻢ

سينا در 16/3/1391 | 20:28 گفت:

اونم ميره مثه خيلي هاي ديكه شك نكيد اونم مثه cesc,nasri,hanry,geleb,flamini,cilishi,....جاه طلبه و دنبال تجربه
اين فصل نشد فصل بعد 100 درصد ميره

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 20:19 گفت:

: ظ=ط

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 20:19 گفت:

کجا میخواد بره بهتر از اینجا؟!؟!؟
مظمئن باش همونقدری که آرسنال به رابین احتیاج داره رابینم محتاج آرسناله.
.
به قول مرتد : از تو ای آرش واقعا ممنون...

nima در 16/3/1391 | 20:17 گفت:

من بعید میدونم که اگه آرسنال خریده دیگه ای نکنه رابین بمونه!با این وضعیت حتما میره!

parsa در 16/3/1391 | 20:17 گفت:

چیز عجیبی نیست رفتن رابین
عادی شده دیگه