سانتوس مطمئن نیست رابین بماند

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 27,108 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

سانتوس مطمئن نیست رابین بماند


تا کنون هیچ کدام از بازیکنان ارسنال صحبتی از رفتن ونپرسی نکرده بودند اما اندره حرف های جدیدی می زندامروز مدافع برزیلی ارسنال سکوت خود را شکست و فاش کرد احتمالا ونپرسی به پیشنهاد های تیم های دیگر  علاقمند است

وی در گفتگو با espn برزیلی گفت" رابین هشت سال در ارسنال بوده و این فصل بهترین فصل او بود بعضی وقت ها بازیکن دوست دارد تیم های دیگر را نیز تجربه کند او در این فصل بسیار خوب بوده وتوجه تیم های بزرگ را به خود جلب کرده که این مسئله می تواند بر او تاثیر بگذارد. رابین به شدت بر روی یورو تمرکز کرده و بعد از یورو خواهد گفت که دوست دارد در ارسنال بماند یا نه"

این صحبت های سانتوس باید جدی گرفته شود زیرا سانتوس بارها گفته که رابین یکی از بهترین دوست های اوست و تقریبا هر روز با او صحبت می کند

http://justarsenal.com/andres-santos-is-not-confident-of-van-persie-staying-at-arsenal/14075

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 18/3/1391 | 02:18 گفت:

به هر حال دقت داشته باشيد كه سانتوس تازه وارده و جو تيمي مثل ارسنال رو نمي دونه ولي با اين حال همه چيز نه به رابين كه به ارسنال بستگي داره!!

محمد اصغری در 17/3/1391 | 23:22 گفت:

بعیده که ارسنال بیش از این خرید کنه...
بعید هم هستش که به خاطر یه بازیکن سیاستش رو کنار بزاره
درکل امیدوارم بمونه
انشاالله

مسعود ارسنالی در 17/3/1391 | 13:40 گفت:

امیدوارم بمونه..برای هر دو طر بهتره....

سانتوس تمام مصاحبه هاشو دوست دارم ..... حس خوبی میده... مخصوصا تذکری که به بالوتلی داد..نشون داد به تیمش تعهد داره...و میشه گفت تعصب هم داره....

mohsen در 16/3/1391 | 21:56 گفت:

اگه بازیکن خوب بخرن میمونه اگه نه یووه

رضا توپچی در 16/3/1391 | 21:34 گفت:

رابین میمونه...
این خط_______________________
اینم یه خط دیگه_________________

محمد على(اباى) در 16/3/1391 | 20:44 گفت:

ﻫـــــــــــــــــــــــــﯽ ﭼﯽ ﺑﮕﻢ

سينا در 16/3/1391 | 20:28 گفت:

اونم ميره مثه خيلي هاي ديكه شك نكيد اونم مثه cesc,nasri,hanry,geleb,flamini,cilishi,....جاه طلبه و دنبال تجربه
اين فصل نشد فصل بعد 100 درصد ميره

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 20:19 گفت:

: ظ=ط

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 20:19 گفت:

کجا میخواد بره بهتر از اینجا؟!؟!؟
مظمئن باش همونقدری که آرسنال به رابین احتیاج داره رابینم محتاج آرسناله.
.
به قول مرتد : از تو ای آرش واقعا ممنون...

nima در 16/3/1391 | 20:17 گفت:

من بعید میدونم که اگه آرسنال خریده دیگه ای نکنه رابین بمونه!با این وضعیت حتما میره!

parsa در 16/3/1391 | 20:17 گفت:

چیز عجیبی نیست رفتن رابین
عادی شده دیگه