سوتی جواد خیابانی

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 57,287 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

سوتی جواد خیابانی

خیابانی در گزارش فینالهای جام باشگاه های اروپا باز هم بر ضد آرسنال سوتی داد و اینبار عنوان کرد لمن در درون دروازه آرسنال دو گل خورد در فینال 2006 در حالیکه آلمونیا تو دروازه بود  
خیابانی کمتر سوتی بده گرچه فرقی نداره برات عادی شده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 30/2/1391 | 21:03 گفت:

خیابانی کاراش معلوم نیس:)
سوتی زیاد میده اما بازی آرسنال تاتی رو خعلی قشنگ گزارش کرد

علی ارشدی در 30/2/1391 | 16:36 گفت:

باید بره بمیره!!!!!!

mohsen abbasi در 30/2/1391 | 16:04 گفت:

این همه ستاره تو رئال و میلان و ندید نیمه ستاره های بارسا اگه دراین حد هم بوده بتشن همرو اسم می برد

حمیدرضا در 30/2/1391 | 13:20 گفت:

آره. باور کن اگه خیابانی 5دقیقه گزارش کنه به اندازه ی یه لغت نامه سوتی میده. واقعا خیلی سوتی میده

سعيد غلامي در 30/2/1391 | 11:42 گفت:

هنوزم دارم ميسوزم. واااااااااااي دو تا گل چرت خورديم دوست دارم المونيا رو خفه كنم.

پیروز در 30/2/1391 | 11:02 گفت:

اگه توجه کرده باشین، مراسم قهرمانی بارسا از بقیه تیم ها طولانی تر بود، سر قهرمانی بارسا کلی توضیح میداد خیابانی اما واسه بقیه زود رد میشد....

مجتبی هانری در 30/2/1391 | 06:47 گفت:

خیابانی دیگه..........

سعيد توپچي در 30/2/1391 | 01:58 گفت:

حقا که انارفروشي بيش نيستن!

شایان در 30/2/1391 | 01:22 گفت:

اگه خیابانی سوتی نده،بایدبه گزارش إش شک کرد!‏،إی دلم کباب شد!چه راحت قهرمانی رواز دست دادیم!آلمونیا روبایدخفه کرد!‏ موندم چطورسال بعد ونگر فیکس تیم کردش!خوب بود،امامتزلزل!‏

arman omidian در 30/2/1391 | 01:18 گفت:

وای دوباره خاطرات تلخ................
ولی چقدر این بی پدرا توی شبک3 ضایع از بارسا طرفداری میکردند

sepehr najafian در 30/2/1391 | 01:01 گفت:

اگه به جاي اخراج لمن ميذاشت بارسا گل بزنه بهتر بود.حتي خود بارسايي ها گل ميخواستن

hosein-gunner در 30/2/1391 | 00:59 گفت:

لمن اخراج شد و آلمونیا دو گل آرسنال رو خورد کاش داور بی عقل الکی لمن رو اخراج نمی کرد که آلمون سوتی دوتا زاویه بسته بخوره