ونگر علاقه مند به جذب کاوانیست اما!!

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 55,229 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر علاقه مند به جذب کاوانیست اما!!

دیگه همه رسانه ها هم عنوان کردن که آرسنال به کاوانی علاقه منده اما خوب باید توجه کرد که ونگر هم اون چیزی رو که باعث انجام این انتقال نمیشه رو گفته یعنی قیمت این بازیکن !!!!!!!
ناپولی در حفظ ستاره هاش تواناگر هستش  اونا به زور لاواتزی رو دادن به پی اس جی اونم با یه قیمت خوب اونوقت وقتی که الان تو جدول دومن میان کاوانی رو بدن بره؟؟؟؟؟
نه غیر ممکنه کاوانی تا سال 2017قرارداد داره و گفته به باشگاهش هم متعصبه !!!
در مورد کیفیتش که از هر خرید دیگری که پیرامون ما بوده بالاتره و من حتی فکر می کنم از ونپرسی هم خیلی بهتره ولی قیمتش 30تا نیست و با توجه به علاقه تیمای دیگه قشنگ 50تا می ارزه!!!!ما 30ملیون نداریم اما همونم به ناپولی پسشنهاد کنیم نمی دنش !!!!
اما خوب آرزو بر جوانان عیب نیست فقط می تونیم آرزو کنیم !!!!
تازه تیمی مثل آرسنال که نتونست ویا رو بگیره با اینکه این همه داغون شده و الان هم تو ترکیب بارسا نیست جالبه اونا ستاره های ما رو ارزون و راحت می خرن اما مسئولان ما عرضه ندارن نیمکت نشین اونا رو بخرن!!!!!!!
انقدر که ونگر از بارسا تعریف می کنه معلومه که راحت همه ستاره های ما رو می خرن!!
و جالبتر از همه قیمتشونه و جالبتر از اون اینه که همه اینا رو هم قصدی می خرن !!!
فقط هیکلشو نگاه ::

ونگر که میگه کیفیت اینم کیفیت میگه مسی نه خوب حالا این !!!!!!!!!
همین جا گزینه های احتمالی خودم رو میگم :
الان ونگر میگه کسی رو به ترکیب اضافه می کنیم که از سطح تیم ما بالاتر باشه جالبه با این سطح بازیکنان کسی روپیدا نکرده !!!!!!
شاید این حرفش نوید خرید گرون قیمت باشه ولی من هوز معتقدم گزینه های ما در بین تیمهای برشکسته و دارای مشکل مالی هست و من فکر می کنم گورکوف از لیون خیلی احتمالش زیاد باشه !!!!!
و بعد اون هم دیامه با مجود بند قرارداد 3.5ملیونیش و همچنین امبیوا  گزینه های احتمالین !!!!!!!1
و فکر می کنم سسک فابرگاس هم هدف تابستون باشه !!!!
با وجود مصاحبه آخر ونگر فکر کنم احتمال مهاجم هم باشه اما فکر می کنم بعد اینکه والکات بست قراردادشو ونگر حمله جدی به سمت خرید مهاجم کنه !!!!!
اگه پول زیادی نداریم باید همون دمبابا رو می گرفتیم اما اگه پول داریم گزینه زیاده 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 22:17 گفت:

زیباترین4.4.2.............شزنی.....تونی ادامز.کمپل ابويه.اشلی کول.....ویرا.ویلشر.پیرس.خوزه انتونیو ریس.......برکمپ.هانری....تا جایی که تونستم از بازیکنای بی غیرت استفاده نکردم.اما اشلی کول اصلا نشد جایگزینی براش پیدا کنم واسه خودش کسیه بعد از روبرتو کارلوس بهترین مدافعان چپ تاریخ لقب گرفتن

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 15:41 گفت:

ونگر ای یه دهه ریده با ساختار ارسنال وقتی یه کار اشتباه جواب نمیده باید به فکر یه ایده جدید باشه...ونگر10 سال خوب بود 10 سال افتضاح...بقیه تیما میگن اگه ونگر عرضه داشت زمانی که تیمش تو اوج بودن یه چمپیونز نتونسته بگیره اخه تیمی که یه قهرمانی تو چمپیونز نداره چه اعتباری داره...ارسن ونگر دیگه تموم شده بخدا باید بره خانه سالمندان چون دیگه حریص نیست

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 15:40 گفت:

ونگر ای یه دهه ریده با ساختار ارسنال وقتی یه کار اشتباه جواب نمیده باید به فکر یه ایده جدید باشه...ونگر10 سال خوب بود 10 سال افتضاح...بقیه تیما میگن اگه ونگر عرضه داشت زمانی که تیمش تو اوج بودن یه چمپیونز نتونسته بگیره اخه تیمی که یه قهرمانی تو چمپیونز نداره چه اعتباری داره...ارسن ونگر دیگه تموم شده بخدا باید بره خانه سالمندان چون دیگه حریص نیست

توپچی جنوب در 29/10/1391 | 15:31 گفت:

اینی که الان بهش میگی مردک بخش عظیمی از باشگاه آرسناله و بخش بزرگی از تاریخ باشگاه آرسنال رو رقم زده و سطح لیگ برتر انگلیس رو بالا تر برده
اینی که تو بهش میگی مردک هواداران سایر تیم ها بهش میگن پرفسور
اینی که تو بهش میگی مردک سایر تیم های اروپایی آرزوشونه که مربی تیمشون باشه.
اینی که تو بهش میگی مردک بارها پیشنهاد های نجومی پاریسن ژرمن رئال مادرید و تیم ملی فرانسه و برزیل رو رد کرده فقط به خاطر عشق به آرسنال که قسمتی از زندگیشه.

اینی که تو بهش میگی مردک خیلی از اسطوره های باشگاه از جمله تی تی هانری و دنیس بزرگ و کاپیتان پت و تونی آدامز و مارتین کیون و خیلی های دیگه احترام واسش قائلن.

حسن جان داری اشتباه میکنی .

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 15:09 گفت:

سال2014 که ارسن ونگر از ارسنال بره همه چی درست میشه.قول میدم.مردک با این مدرک اقتصادیش که گرفته باعث شده ارسنال بین تیمای دیگه اعتبار یه چیپس فاسد رو نداره.چرا باید ارسنال8تا گل از رقیبش بخوره....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

توپچی جنوب در 29/10/1391 | 15:01 گفت:

اینکه کاوانی بیاد به آرسنال دور از ذهنه.
چون تا سال 2017 با ناپولی قرار داد داره و گفته که به باشگاهش متعهده و این یعنی فقط در صورتی از ناپوی جدا میشه که باشگاه اجازه خروجش رو بده و خود بازیکن تلاشی برای رفتن نمیکنه.
و این یعنی باید برای خرید این بازیکن پولی رو پرداخت کنی که بیشتر از ارزش اون باشه و این یعنی یه پول کلان که باشگاه ما اصلا مثل باشگاهایی مثل چلسی(خرید تورس) و منچستر(خرید رونی و همچنین ان پرسی تو این سن با این قیمت)و لیورپول(خرید اندی کارول)نیست.
بله باشگاه ما چنین سیاستی رو نداره و من فکر کنم خرید آدرین لوپز محتمل تر باشه و بازیکنان شاخص و ستاره رو در تابستان میتونیم با قیمت معقول تر به تیم اضاف کنیم.

Saeed Milani در 29/10/1391 | 13:40 گفت:

سنگ بزرگ نشانه ی نزدن است. مگه نشنیدین

nima در 29/10/1391 | 12:54 گفت:

اینم قضیه ی همون کاسیاسس!!!!!!!!
بی خیال باو...

hamid saadi در 29/10/1391 | 12:10 گفت:

احتمالا یک خرید داشته باشیم اونم خریدی مثل کوشیلنی.بازیکنی که نه کسی بازیش رو دیده و نه کسی میشناسدش و این وسط فقط ونگر تعریف میکنه که بازیکن آینده دارو از این حرفا.
بهتره تا آخر فصل منتظر موند.
دوستان اینهمه بلاگ درباره احتمالات نقل و انتقالات چه معنیی میده.
دوستمون میاد پستی که تو بلاگ قبلی داده بود رو کپی میکنه و به عنوان بلاگ میزاره.یعنی چی؟
نه ویرایش درستی داره نه جمله بندیه درستی.
دوستان جایی که دارید توش مطلب میزارید رو صفحه اصلیه سایته.
لطفا این پست های ....... رو نزارید

مهران کاظمی در 29/10/1391 | 11:34 گفت:

بعیده از هوادار آرسنال که ندونه ونگر وقتی اسم یه بازیکن رو میاره و ازش تعریف می کنه یعنی فقط ازش خوشم میاد و اصلاً قصد خریدش رو ندارم، کدوم یکی از خرید های سال های اخیر آرسنال از قبل اسمش به گوش می رسید؟؟ همیشه کسانی به آرسنال نزدیک تر بود که حرفش فقط در حد شایعه بود، نه اینکه ونگر شخصاً اسمش رو بیاره، ونگر که مثل مانچینی نیست.
مطمئن باشید اینم در حد حرفه.

mohsen در 29/10/1391 | 08:56 گفت:

دوست من آرشاوین و نگه دارن کاوانی پیش کش

arash در 29/10/1391 | 07:59 گفت:

@milad: داره به حقیقت میپیونده رویات؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نزن این حرف رو..گفتم که بیاید این یه دونه رو از ذهنمون بیرون کنیم..فردا پس فردا نگرفتنش نیای اینجا فحش و فحش کشی هااااااااااااا........

milad در 29/10/1391 | 03:30 گفت:

بچه ها همیشه آرزوم R: بود کاوانی بیاد آرسنال الانم که صحبت از پیشنهاد شده دارم ذوق مرگ میشم O: یعنی واسم رویا بود که داره به حقیقت تبدیل میشه خدااااااااااااااااا نوکرتمR:. صدتای اون خاءن میرزه.

milad در 29/10/1391 | 02:48 گفت:

اگه بتونیم بگیریمش با توجه به سنش که هم سنه ژیرو هر دو25 تا8،7سال آینده خیالمون از خط حمله راحته...ولی نمیدونم خدارو چه دیدی شاید...

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 01:46 گفت:

چی به سره افکارتون

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 01:45 گفت:

دلتون خوشه کاوانی قید دستمزد بالا رو +جام گرفتنو تو سیتی یا چلسی میزنه بعد میاد ارسنال....بچه ها تو رو خدا چی به یره افکارتون اومده.فک کنم خوابتون بیاد

هادی در 29/10/1391 | 01:40 گفت:

محمد مهدی:
پست خوبی. باعث شد اونایی که جوگیرن(اولیش خودم) یکم به خودشون بیان
........................................................................................
مگه نمی گن ونگر 70 تا پول داره خوب 45 تا بدن کاوانی به اندازه 10 تا شاماخ می ارزه

حامد نوری در 29/10/1391 | 01:14 گفت:

به نظرم خريد مهاجم نوك تو زمستون بعيده ولي احتمال زياد تو خط هافك يك بازيكن بخريم !!!!!

محمد مهدی در 29/10/1391 | 01:03 گفت:

پست خوبی. باعث شد اونایی که جوگیرن(اولیش خودم) یکم به خودشون بیان.

arash در 29/10/1391 | 00:51 گفت:

بچه ها بیابد حتی بهش فکرم نکنیم که بعدا حرصش رو نخوریم و بیایم اینجا شروع کنیم فحش دادن!!!!

ویا که خیلی احتمالش بیشتر بود و ارزونتر بود رو نخریدن حالا بیان کاوانی رو بخرن؟؟!!!!!!!!!!!!

تازه اونم عمرا نمیاد آرسنال..میره سیتی و چلسی و رئال و ازین جور تیما..مدل بازیکنایی نیس که بیاد آرسنال!!!

javad در 29/10/1391 | 00:21 گفت:

محشره کاوانی من توی فیفا خریدمش

حمید پیرنیا در 29/10/1391 | 00:06 گفت:

مرسی حرفات کاملا درسته. فقط یه نکته که من مطمئنم اینه که ونگر میخاد با این کارش با اذهان عمومی بازی کنه و باعث بشه دیگه کسی برای خریدن بازیکنای درجه پایین تر بهش فشار نیاره و بعدم که همین بازیکنای در حد کاوانی رو هم نخرید بگه باشگاهش راضی نشد. در کل مصاحبه ونگر خیلی دو پهلو بود و الکی بزرگش کردن ولی اگر بیاد یه سر و گردن از ونپرسی بهتره.

sepehr najafian در 28/10/1391 | 23:34 گفت:

5% امکان داره بياد

ali-r در 28/10/1391 | 23:30 گفت:

خیلی خوش استیله
تو جام جهانی چندتا بازی ذخیره اومد بازی کرد
خیلی ازش خوشم اومد
بعد هم که اومد اقای گل ایتالیا شد
الانم بعیده بیادولی اگه بیادعالیه