عملکرد ضعیف در نقل و انتقالات بخشی از دلایل ناکامی

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 55,226 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عملکرد ضعیف در نقل و انتقالات بخشی از دلایل ناکامی

با سلام می خوام یه نگاهی به عملکرد خیلی خیلی توپمون در نقل و انتقالات بندازم تا ببینیم که چرا اوضاع تیم داغون شده !!!!!!!!!!!!!
هیچ کس حق نداره بگه تو این چند سال گذشته عملکرد ما تو نقل و انتقالات خوب بوده چون همین الان من آماری رو که بهتون می دم نشون میده که چقدر هم افتضاح بوده !!

عملکرد چند سال اخیر باشگاه فاجعه بار بوده 
نتیجه ش هم 35 بازیکنی هست که داریم و حداقل نیمی از اونها به اجبار موندن و باشگاه راضی به نگه داشتنشون نیست 
جورو-اسکیلاچی-فابیانسکی-مانونه-دیابی-دنیلسون-بنتنر-پارک-شماک-ولینگتون-گالیندو-آرشاوین-سانتوس و...
جالبه به خاطر حضور همین اشخاصی که نه در سطح ترکیبن نه نیمکت و نه در حد اینکه کسی بیاد بخردشون !!!!!!نصف حقوق اونایی رو هم که قرض دادیم رو ما داریم می دیم !!!!!!!
آیا واقعا می دونید حقوق این بازیکنان یعنی چی ؟؟یعنی حضور خیلی از ستاره هایی که آرزوتونه تو تیم بودن !!!!!
در کنار این عملکرد ضعیف تو خرید بازیکنای داغون خروج ستاره ها آزار دهنده تر بوده !!!!و بدتر از اون قیمت این بازیکنا اینا تو هر تیم دیگه ای بودن دو باربر این قیمت می رفتن اما تو آرسنال !!!!!!!!
اگه بخوایم یه مقایسه معمولی داشته باشیم که کدوم تیم مگه بوده که خوب عمل کرده خیلی ساده می شه گفت تاتنهام!!!
گرت بیل و مودریچ فقط این دو تن از کل فروشهای ستاره ما بالاتر بودن!!!!
درسته گرت بیل هنوز نرفته ولی قیمتش 60برآورد شده که رفتنش قطعیه!!!
در ضمن ما بازیکنی مثل گرت بیل واقعا نداشتیم !!!!!بعد از رفتن هانری همچین بازیکنی دیگه در ارسنال نبود بازیکنی انفرادی که بتونه نتیجه رو عوض کن جز در سال قبل که ونپرسی چنین خصوصیتی داشت اما خوب 29 سال سن داشت !!
الان درسته ویلشر و کازورلا از ستاره هامون هستن اما اینا بازیکنایی نیستن که یه تنه نتیجه رو تغییر بدن !!اینا بیشتر بازیکنای تیمین و در قالب تیم عملکرد فوق العاده دارن هرچند هنوز باسه هر دوشن راه هست که یه ستاره انفرادی عالی بشن خصوصا ویلشر اما هنوز که نیستن !!!!!!!!!
کو بازیکنی مثل هانری که نتیجه عوض کنه چنین بازیکنی در ارسنال مرده !!!!!!
به نظر من اگه قرار باشه یه خرید داشته باشیم باید همچین خصوصیتی باشه
تاتنهام اومد گرت بیل و مودریچ و ون در وارت و پارکر و ورتونگن و هولتبی و دمپسی و لوریس و...
رو با قیمت عالی خرید و همه شون هم انصافا خوب عمل کردن البته هولتبی هنوز اولین روزاشه اما خوب ستاره شالکه رو مفت خریدن بده ؟؟؟؟
قبلا هم گفتن به خاطر حضور آقایانی که نامبرده شد سطح حقوق ما با تیمهای بزرگ خیلی فرق نداره !!!!!!
امیدوارم روند امسال رو در خرید داشته باشیم خریدهای امسالمون خوب بودن البته مونرئال رو هنوز نمیشه نظر داد اما جیرود داد می زنه که یه ستارست و پودلسکی و کازورلا هم که ستاره بودن به تیم اومدن 
فصل قبل هم خرید آرتتا و چمبرلین عالی و خرید مرته ساکر و جنکینسون متوسط و خرید سانتوس و پارک هم فوق العاده ضعیف بود 
اگه بخوام نگاهی هم در نقل  و انتقالات باشگاه باسه فصل بعد کنم شاید گفتم خرید ستاره مهمه اما اگه نشد الویت ما باید خرید مدافع باشه چون وقتی ستاره دفاعتو ورمایلنه معلومه وضع دفاعتون چیه !!!!!!!!!
متاسفانه ورمایلن که واقعا اسمش یه ستاره هستش این فصل عملکردش خوب نبوده و تو بازیهای بزرگ و به خصوص بازی با بایرن و منچستر عامل اصلی باخت بوده تو بازی با ابیرن شاید بشه گفت دفاع چپ پستش نبود و زیاد مشکلی نداره 
اما جدا در ناحیه دفاع نیازمند خریدیم سمت چپمون حله هم مونرئال و هم گیبس پتانسیل ستاره شدن رو دارن اما سمت راستمون و وسط اصلا خوب نیست البته تو بازی با ابیرن انصافا سانیا سمت راست رو خوب پوشش داد ولی چند بازی بود که خیلی گند می زد !!!!!!
اگه می خوایم مدافع بخریم بهتره سری بزنیم به ایتالیا اونجا مدافع مورد نظر ما پیدا میشه یه مدافع قدرتی نه مثل مدافعان الانمون بچه سوسول بلکه خشن و قدرتی انصافا به غیر ورمایلن بقیه همه سوسولن
 تازه ورمایلن هم یگم!!!!!
بعد اون باز هم خرید بعدی مربوط میشه به عقب و اونم دروازه هست با اینکه طرفدار ژسنی هستم اما عملکرداش بگیر نگیر داره و باید یه دروازبان با تجربه باسه افزایش رقابت بیاریم تاتنهام این کارو کرد و جواب هم گرفت !!!!!!همون 40ساله خیلی هم براشون عالی بود و هم اینکه رقابتی ایجاد کرد تا لوریس هم عالی بشه !!!!!!
چقدر سال قبل گفتن سزار مناسب ماست خیلی ها می گفتن بدرد نمی خوره اما اگه بود خیلی چیزها تغییر می کرد الانم میگن گزینه ما باید تو همین فازها باشه اگه شده کاسیاس رو بتونیم بگیریم خیلی عالی میشه البته مورینیو بره شاید دیگه قصد رفتن نداشته باشه ولی با این وجود گزینه دروازبان خوب فک و فراوانه اما ونگر همیشه تو این مورد مشکل داشته اگه نداشت این همه فرصت به آلمونیا نمی داد !!!!!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیرآرسنال در 9/12/1391 | 23:23 گفت:

جانا سخن از زبان ما میگویی

T.Vermaelen در 9/12/1391 | 19:19 گفت:

اگه پول هم گیر بیاد هرتیمی یه ظرفیت برا بازیکن داره دیگه
اول باید از همین فصل برا بازیکنا ناکارآمد مشتری پیدا بشه و با نمایندشون صحبت کنه ونگر که یه فکری کنن برا خودشون تا 2 ماه دیگه ...
اسکلاچی....شاماخ...آرشاوین.... ژورو...بنتنر....فابیانسکی... سانتوس...
......

ehsan zoola در 9/12/1391 | 15:18 گفت:

چقدر بازیکن هرزه تو تیممون داریم و چقدر پول مفت داریم بهشون میدیم ... اینا فقط میان تمرین میکنن و میرن خونشون و دارن پول میگیرن ... بخدا زوره

ایشالا فصل بعد تمام این فلاکتای ما تموم بشه ...با 4 تا خرید خوب تو تابستون میتونیم باز بشیم همون آرسنال مدعی و قدرتمند ....

با ژولیو سزار تو دروازه هنوزم موافقم واقعا عالیه این بشر

تو دفاع هم کاسرس خیلی به دردمون میخوره ... یه هافبک دفاعی و یه تموم کننده هم نیاز داریم

سید ابوالفضل موسوی در 9/12/1391 | 14:14 گفت:

این جور که بوش میاد دیگه تموم شد.این فصل پول داریم و میتونیم ستاره بخریم............

tofigh در 9/12/1391 | 13:28 گفت:

همون اول هم معلوم بود دفاعمون سوراخه ..بادفاع ایتالیایی موافقم ..یه فوروارد مثل کاوانی هم نیازه..یه هافبک دفاعی مثل یایا توره...

amir در 9/12/1391 | 10:15 گفت:

بارسا رید)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
بارسا تحقیر شد

محمد يزداني در 9/12/1391 | 08:16 گفت:

باتوجه به صحبتهای شما و اینکه هیلوود هم این موضوع رو بیان کرده که دستمزدهای آرسنال با منچستر فاصله ای نداره مشخص شد هزینه های سربار تیم (دستمزد بازیکنای بلاتکلیف و مازاد) بسیار زیاده و یه جورایی دست آرسنالو واسه خرید بسته در نتیجه به نظرم اولویت آرسنال ابتدا تلاش برای فروش این بازیکنان باید باشه و بعد خریدای بزرک تو دفاع و هافبک دفاعی و یه مهاجم توپ هم باید خریده بشه که در مواقع حساس بتونه نتیجه رو به نفع ما رقم بزنه.

سید حسین در 9/12/1391 | 01:50 گفت:

بارسا به زانو در امد......!!!!!!

سید حسین در 9/12/1391 | 01:44 گفت:

بارسا سوراخههههه......!

amin در 9/12/1391 | 00:44 گفت:

به نظر منم بازیکن اضافه تو تیم خییییییییییییییییییییلی زیاده