اخبار امروز

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 24,572 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار امروز

اخبار یا شایعه به هر حال بدونید بد نیست؟


 دیلی میرور – آرسنال اعلام کرد روبین فن پرسی را به مبلغ 30 میلیون پوند به تیم خواهان وی خواهد فروخت! منچسترسیتی، یوونتوس و پاریس سن ژرمن وضعیت آر وی پی را دنبال می کنند.


یلی تلگراف – خبر بد دیگری برای هواداران آرسنال! مذاکرات تمدید قرارداد تئو والکات با مقامات آرسنال به بن بست رسیده و بیم آن می رود که والکات نیز راه فن پرسی برای خروج از امیریتس را در پیش بگیرد.


میرور – ژیرو به آرسنال می رود! برخلاف اخبار برخی منابع آلمانی و فرانسوی، الیور ژیرو پیشنهاد مونشن گلادباخ را رد کرده و آماده است با قراردادی 12 میلیون پوندی به شاگردان آرسن ونگر بپیوندد. نشریه میرور ژیرو را از هم اکنون یک تفنگدار لندنی می داند. دیروز اخباری از آلمان و فرانسه مبنی
بر پیوستن ژیرو به گلادباخ منتشر شده بود.


 میرور – یان اِم ویلا ملی پوش مطرح فرانسه از علاقه خود برای پیوستن به آرسنال سخن گفته است.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 28/3/1391 | 15:06 گفت:

رابين هم شده علي كريمي
هي ناز ميكنه
اه

پويان در 28/3/1391 | 14:14 گفت:

رابين هم شده علي كريمي
هي ناز ميكنه
اه

مصطفی کاظمی در 28/3/1391 | 14:00 گفت:

مطمئنا بهترین خرید واسه ما تو نقل انتقالات امسال فقط و فقط تمدید رابینه،شاید بشه با پولش بازیکنی بهتر از اون گرفت ولی جایگاهی که رابین از لحاظ روانی تو تیم داره رو به هیچ وجه نمیشه پر کرد.

توپچی جنوب در 28/3/1391 | 13:50 گفت:

اگه رابین بره خیلی مشکل پیش میاد چون بعدش تئو میره و بعدش سانگ و بعدش ژسنی و فرمایلن و جک ویلشر و چمبرلین و عملا از قدرت اروپا کنار میریم و میشیم آزاکس انگلیس

رابین تمدید میکنه چون آرسنال داره خوب بازیکن میگیره و تیم رو واسه قهرمانی میبنده و این همون چیزی هست که رابین و تئو و همه هواداران آرسنال میخوان پس زیاد به شایعات توجه نکنین دوستان...........

رامتين كاوياني در 28/3/1391 | 13:44 گفت:

در زمن من قبل از سایت این خبرا رو اینجا زدم وقتی من نوشتم هنوز رو سایت نیومده بود

رامتين كاوياني در 28/3/1391 | 13:38 گفت:

من خبرا رو دنبال میکنم. اما خبر خبر گذاریهای دیگه رو هم اینجا میزارم که بیدونیم بیرون از سایت چه خبره اگر اینارو اینجا ننویسیم قسمت بلاگها دیگه معنی نداره

سید محمد رضا در 28/3/1391 | 13:35 گفت:

تا خود سايت اصلي اخبار رو نزنه من هيچي باور نمي كنم!!
----------------------------
شما خبر های سایت رو دنبال نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟
تمام این پست رو خود سایت زده دوستان
ولی باز هم دست شما درد نکه رامتین جان

حمید pires در 28/3/1391 | 13:27 گفت:

منم با رامتین موافقم ولی رفتن رابین میتونه به رفتن تئو منجر بشه.

رامتين كاوياني در 28/3/1391 | 13:11 گفت:

به نظر من اگه رابین میخواد بره زیادم مشکلی پیش نمیاد همون جور که هانری رفت رابین اومد ممکنه فردا یکی دیگه جاشو بگیره اگر با همین 30 ملیون پوند اگه تو خبر زده بفروشنش میشه باهاش دو تا بازیکن خوب گرفت مثلا خود ژیرو با 12 ملیون میشه خریدش با 30 میلیون دو تا بهتر از ژیرو رو میشه گرفت به هر حال ما طرف داریمو فقط میتونیم ببنیم چی میشه کاری از دست ما ساخته نیست

ehs در 28/3/1391 | 13:05 گفت:

قطعا پيشنهاد 30 ميليوني براي رؤساي باشگاه وسوسه كننده است!ولي واقعا اين شايعات تو تابستون فقط ادم رو ديوونه مي كنه مخصوصا اگر طرفدار تيمي مثل ارسنال باشي!!تا خود سايت اصلي اخبار رو نزنه من هيچي باور نمي كنم!!
تئو هم احتمالا ديده همه دارن واسه ارسنال بازي در مي آرن گفته من چرا اين كار رو نكنم!!در ضمن بازيش جلوي سوئد فوق العاده بود واقعا يكي از بهترين بازيهاي تئو تو چند سال اخير بود!
كلا احتمال پيوستن جيرود و ام ويا به ارسنال زياده تا شايد با برگشتن فرانسويها به تيم دوباره شاهد اوج گيري ارسنال باشيم
مرسي رامتين جان

رضاشاماخ چوک بندر در 28/3/1391 | 12:22 گفت:

ممنون برادر.
لقب جدیدآرسنال دیگه توپچی نیست .
لقب آرسنال(پله)هست چون بازیکنان آرسنال روفقط برای رسیدن به تیمای بزرگ س

sepehr najafian در 28/3/1391 | 12:20 گفت:

تنها مشکلمون رابينه.
پس خط حمله ي سال بعدمون ميتونه متشکل از اليور نيکلاس و لوکاس باشه