جریان چیه؟؟

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 23,778 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جریان چیه؟؟

با من مشکل دارین یا سایت گل؟


من چندی پیش دو تا بلاگ از سایت گل گذاشتم همه مثل سرب داغ رفتن تو گلوم همه میگفتن سایت گل اخه باید سایت گل رو تحریم کنیم اقا رامتین لطفا توجه کن خبر از سایت گل اینجا نزار سایت گل با ما لجه؟

الان چند وقته بعضی از دوستان از سایت گل خبر میزارن میری تو پیام ها میبینی نوشتن اقا مرسی از خبرت/کارت درسته/دمت گرم/مثل همیشه خوب بود/ 

 خیال نکنید که من میخوام بگم نمیزارید من بلاگ دادم چون بابتش نه به کسی پول میدن نه امتیازی فقط از فرق گذاشتن بدم میاد من خواستم چیزی که تو اپارات میبینم شما هم ببنید استفاده کنید و الا؟؟؟

ببخشید به ارسنال ربطی نداشت باید میگفتم

1=1

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 6/4/1391 | 16:03 گفت:

من خودم یه بار از سایت یوفا خبر گذاشتم بعد یکی از بچه ها گفت چرا از سایت ورزش 3 میزاری بعد که نگاه کردم دیدم عین همون خبر رو ورزش 3 میزاره...بهتره که تا یه خبری رو تو سایت های ایرانی میبینیم سریع نگیم تو از اون سایت کپی کردی...

Keivan در 6/4/1391 | 14:26 گفت:

من خودم یه بار از سایت یوفا خبر گذاشتم بعد یکی از بچه ها گفت چرا از سایت ورزش 3 میزاری بعد که نگاه کردم دیدم عین همون خبر رو ورزش 3 میزاره...بهتره که تا یه خبری رو تو سایت های ایرانی میبینیم سریع نگیم تو از اون سایت کپی کردی...

moeinem در 6/4/1391 | 11:08 گفت:

حق باتوس سالار

حمید فرازی در 6/4/1391 | 01:54 گفت:

در مورد خبر گذاشتن از سایت های فارسی زبان که خلاف قوانین هستش و این مساله بارها تذکر داده شده اما دو موضوع وجود داره:

1- با توجه به اینکه هنوز قسمت بلاگ ها کامل نشده و قوانین به طور رسمی روی سایت گذاشته نشده طبیعیه که کاربران جدید بدون اطلاع از این قانون پست هایی بذارن که بار اول بهشون تذکر داده میشه اما در صورت تکرار بدون اجازه کاربر، پست حذف میشه.

2- طی چند روز اخیر یه کم سرمون شلوغه و کوتاهی از ما بوده که امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشید اما به زودی با تکمیل فرآیند بلاگ ها و نظم دادن به این قسمت، نظارت بیشتری صورت میگیره تا پست های خوب و پرمحتوا فورا به هیستوری نره.

ممنون که به این مسئله دقت داشتی و یادآوری کردی، ضمنا همونطور که علی اشاره کرد اگه همچین چیزی رو دیدید که پاک نشده روی دیوار بگید تا بررسی بشه.

توپچی جنوب در 6/4/1391 | 00:59 گفت:

رامتین راست میگه حق با رامتینه...........

علی ارشدی در 6/4/1391 | 00:13 گفت:

جریان اینه که قانون برای همه برابره

ولی، نکته ی اول اینکه من این چند روزه خیلی کمتر وقت می کنم بلاگ ها رو کامل بخونم(امتحانات) بنابراین اگه پستی بوده که کپی بوده و من ندیدم دلیلش این بوده

نکته دوم اینکه شاید دیدم اما متوجه نشدم کپی بوده!

برای همینه که میگم برای اجرای قانون به کمک همه نیازمندیم شما اگه می دونید خبری که توی بلاگ ها میذارن مثلا از فلان سایت فارسی زبون کپی شده رو دیوارم بنویسید تا رسیدگی کنم

بازم میگم اگر اشتباهی وجود داشته عمدی نبوده خداییش و من از طرف خودم عذر خواهی می کنم

Farhad Rahbari در 6/4/1391 | 00:13 گفت:

راستی چقدر شیمیست تو سایت داریم!
من و رضا و رامتین و سید و ...
دیگه کیا شیمیستن؟!

آرمان امیراحمدی در 5/4/1391 | 23:45 گفت:

مسئولین بلاگ پاسخ گویند

روح الله نظری در 5/4/1391 | 22:25 گفت:


1=1

رامتين كاوياني در 5/4/1391 | 22:16 گفت:

به چی به تمایز یا مغلطه یا کرسی شعر؟

Farhad Rahbari در 5/4/1391 | 21:59 گفت:

کم کم عادت میکنی!