چندتا کلیپ (حتما ببینید)

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 24,592 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندتا کلیپ (حتما ببینید)

دو تا در مورد سانگ یکی خاطره اون یکی جدید


مراسم اهدای جام به ارسنال در جام  یادبود مارکوس لیپhttp://www.youtube.com/watch?v=-qA1xgEjLWo

خلاقیت از نظر شما چیه؟این دو کلیپو از سانگ ببینید بعد بگید خوبه یا بدhttp://www.youtube.com/watch?v=bjbazhvwBe4

http://www.aparat.com/v/4889561ce660b34b87d0411443b49d28254830

اینم بهترین روز زندگی من وقتی که ارسنال 2 بر 1 اب انار فروشها رو برد ببینید خالی از لطف نیست

http://www.aparat.com/v/222d0a669f84a25de1d2991cf8603c0b259422

این دو تا کلیپ یوتیوپو هر کاری کردم تو اپارات اپلود نشد دیگه مجبور شدم لینک خود یوتیوپو بزارم

موفق باشید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr najafian در 25/4/1391 | 21:58 گفت:

سانگ و وولکات سال بعد همه رو آتيش ميکشن

رامتين كاوياني در 25/4/1391 | 21:54 گفت:

حمید و سروش عزیز اگه چیزی گفتم شوخی بود ناراحت نشید
من سر عقیدم هستم سانگ بازیکن خوبیه بهترم میشه
مرسی از نظرات

رامتين كاوياني در 25/4/1391 | 21:42 گفت:

من نگفتم ی ستاره س و .........................
گفتم بازیکن خوبیه بدون تعصب تو این فصل سانگ بیشتر کمک کرده یا بازیکنی مثل ولکات یا رمسی؟ خدای این فصل خیلی خوب بود اول خیلی دست پا چلفتی بود من قبول دارم اما خیلی پیشرفت کرده فصل بعد از این بهتر میشه ببین این حرفو کی بهت زدم اینم تاریخش 25/4/1391 حالا ببین

hamid در 25/4/1391 | 21:30 گفت:

رامتین
انقدر تیکه ننداز برادر نه ما ادعای کارشناسی نداریم
سانگ هم نیاز به کارشناسی نداره از بس تابلوئه

آخه خودت بگو این شد دلیل ؟!! یه کلیپ گذاشتی 15 تا پاس گل خوب سانگ !!
خب این چیو ثابت می کنه ؟!!! منم

مثل اینه که یه کلیپ درست کنی تحت عنوان 10 عکس العمل عالی میثاق معمار زاده و ازش نتیجه بگیری معمار زاده بهترین دروازبان ایرانه !!
به نظرخودت منطقیه ؟!

رامتين كاوياني در 25/4/1391 | 21:22 گفت:

یادم رفت گرافیکت 16 بیته؟ (ناراحت نشی شوخی بود)

منظورت از این جمله چی بود؟(الا رامتین جان من خودم قصد داشتم هر وقت رفتم دانشگاه کلیپ سانگ رو آپ کنم)

soroosh در 25/4/1391 | 21:10 گفت:

اگه تیم ثبات و قدرت مالی چند سال پیش رو داشت (همون وقتایی که آقایون برای پر پول شدن جیب هاشون رفتن سراغه ساخت ورزشگاه جدید) با اردنگی سانگ رو مینداختن بیرون
برو نظرات گراهام رو درباره سونگ و والکات بخون ... ونگر از خیلیای دیگه هم حمایت کرد. سیلوستر، اسکیلاچی و ژورو ولی بازیکنای خوبی بودن ؟؟؟؟
هر وقت تونستی به جای این جمله "درزمن دانشکاه/سانگ/اپ/ چی میگی؟ " یه چیزه دیگه پیدا کنی خبرم کن

رامتين كاوياني در 25/4/1391 | 21:00 گفت:

راستی راستی داره باورتون میشه که کارشناسین داداش ما همه هوادارم فقط میتونیم نظر بدیم اقا سروشو اقا حمید شما و تمامی هواداران گوشه از زندیگوم صرف فوتبال میکنیم اونم صرف دیدنش یعنی شماها نظرتون از ونگر صحیح تره که تمام زندگیش فوتباله وقتی بازیکنی توی ترکیب ارسناله و 90% بازی هارو جز ترکیب اصلیه یعنی اینکه بازیکنه خوبیه یا اگر بازیکنه بدیه و تو ترکیب اصلیه یعنی اون تیم خیلی چرت چه بخواین چه خوشتون بیاد چه نیاد اون الکساندر سانگ

hamid در 25/4/1391 | 20:45 گفت:

فصل دیگه یه کلیپ خواهم ساخت از همین پاسای پشت دفاع سانگ تا ببینید از هر 10 تاش یه دونش خوبه ! پاسایی که می رسن به دروازبان یا می رن تو اوت و اعصاب آدمو داغون می کنن بهتره دیده بشن !!!!

من نمی دونم اگه سانگ واقعاً یه بازیکن خیلی خوب و مسلط بود چی کار می کردین

رامتين كاوياني در 25/4/1391 | 19:02 گفت:

چه نکته ای؟ پس خلاقیت چیه اینکه تو زمین به جای اینکه رو دو پا راه بری رو دو دستت راه بری میشه خلاقیت.تو خلاقیتو برام تعریف کن؟
درزمن دانشکاه/سانگ/اپ/ چی میگی؟

soroosh در 25/4/1391 | 18:00 گفت:

والا رامتین جان من خودم قصد داشتم هر وقت رفتم دانشگاه کلیپ سانگ رو آپ کنم
ولی اصولا لینک youtube دادن به درد خیلی از بچه ها نمی خوره چون شیلتر فکن ندارن
در مورد قضیه سانگ هم حرفی ندارم. شما ها به اون شکل پاس تو عمق دادن میگین خلاقیت پس بحثی نمیمونه واسه ادامه دادن

رامتين كاوياني در 25/4/1391 | 17:16 گفت:

بابا من کجا کژ دادم من کش دادم قضیه رو

مصطفی کاظمی در 25/4/1391 | 17:11 گفت:

رامتین جان ممنون.
ولی دیگه قضیه ی سونگ رو اینقدر کژ نده.