آرسنال ،محبوب ترین تیم راک بازها!!

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 23,737 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال ،محبوب ترین تیم راک بازها!!

توپچی های لندنی، درمیان خواننده های راک، محبوب ترین باشگاه دنیا هستند


خواننده های طرفدار سلتیک گلاسکو

اگر راد استووارت باشنیدن شعار « you’ll never walk alone» هواداران سلتیک احساساتی می شود، سه خواننده گروه teenage fanclub یعنی نورمن بلیک، ریموند مک گینلی و جرارد لاو هم جزو افرادی هستند که با تمام جان طرفدار این باشگاه اسکاتلندی هستند. آنها هرزمان که فرصت کنند به تماشای بازیهای تیم گلاسکو می روند و جزو متعصب ترین طرفداران سلتیک هستند.


آرسنال ،محبوب ترین تیم راک بازها

توپچی های لندنی، درمیان خواننده های راک، محبوب ترین باشگاه دنیا هستند. این تیم هوادارانی دارد که از جمله آنها می توان به ری داویس (The Kinks),، میک جَگِر (The Rolling Stones)، راجر دالتری (The Who) و دیوید گیلومر و راجرز واترز (Pink Floyd)اشاره کرد. لیستی بلند بالا ...البته علاوه بر این راک بازهای سرشناس افراد روشنفکری مثل نیک هورنبی، نویسنده سرشناس دنیا هم یکی از طرفداران سرسخت آرسنال است

التون جان، رئیس افتخاری باشگاه واتفورد

التون جان، یکی از خواننده های سرشناس دنیا هم رئیس افتخاری و جاودانی باشگاه واتفورد است. او پیش از این هم سابقه حضور در سمت ریاست و مدیر ورزشی این تیم را داشته و در زمان مدیریت او براین باشگاه بود که تیم واتفورد توانست از دسته چهارم لیگ انگلیس به دسته اول صعود کند. در آن زمان جان بارنز و لوتر بلیست به این تیم کمک کردند تا بعد از لیورپول به نایب قهرمانی برسد. اندکی بعد التون جان از این پست استعفا داد ولی همچنان رئیس افتخاری و دائمی باشگاه واتفورد است

پل مک کارتنی، هوادار سرسخت اورتون

گروه «بیتلز» یکی از سرشناس ترین گروه های راک در سرتاسردنیا هستند. جالب اینجاست که خیلی ها این گروه راک را با باشگاه لیورپول مرتبط می دانند ولی گویا احساسات خواننده های این گروه، چیز دیگری است. پل مک کارتنی، بیشتر از سایرین شیفته فوتبال است. او همیشه بازیهای تیم اورتون را دنبال می کندو از سوی دیگر رینگو استار، یکی دیگر از خواننده های این گروه، طرفدار آرسنال است. از سوی دیگر جان لنون و جرج هریسون هم همیشه بیشتر وقت آزادشان را به بازی فوتبال می پردازند.

گالاگر، دیوانه آبی های منچستر

گروه اواسیس و لیام گالاگر و برادرش نوئل گالاگر را می شناسید؟ بازی منچسترسیتی- چلسی را به یاد دارید؟ نوئل و لیام هواداران سینه چاک باشگاه سیتی هستند. از سوی دیگر دامون آلبارن هم یک قلب آبی دارد. در میان راک بازها، روبرت پلانت(Led Zeppelin) طرفدار وولورهمپتون بود و استیو هریس (Iron Maiden) را تشویق می کرد و البته این لیست بلندبالا همین طور ادامه دارد.

منم عاشق متالو راکم فکر کنم واسه همینم عاشق ارسنالم

اصلا ارسنال با راک هارمونی داره همش بالا پایین میکنه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهزاد کاویانی در 23/8/1391 | 19:32 گفت:

جالبه که منم بیشتر راک و متال گوش میدم

ناصر در 23/8/1391 | 18:43 گفت:

جالب اینجاست همونایی که طرفدار آرسنال هستن،منم باهاشون حال میکنم اساسی.
The Rolling Stone,Pink Floyd
البته با Beatles هم حال میکنم ولی متاسفانه آرسنالی نیستن.

ناصر در 23/8/1391 | 18:41 گفت:

Just LP & Arsenal

ali jamshidi در 23/8/1391 | 08:29 گفت:

ممنون دمت گرم

Bijan در 23/8/1391 | 06:27 گفت:

ای جونم "دیوید گیل مور"

sepehr najafian در 23/8/1391 | 00:03 گفت:

بد جور

رامتين كاوياني در 22/8/1391 | 23:59 گفت:

ارمان دمت فلفل

سپهر تو هم اهل حالی ها

آرمان الهیاری در 22/8/1391 | 23:57 گفت:

رامتین اگه از تاتنهام بردیم برات کارت شارژ میخرم

فرشاد صفاری در 22/8/1391 | 23:49 گفت:

فقط متال و آرسنال !

sepehr najafian در 22/8/1391 | 23:40 گفت:

در کل آهنگ هاي قديمي صفاي ديگه اي داشتن.
گروه آلفاويل مدرن تاکينگ
يا خواننده هايي مثل لارا برانيگان و همين راد اسوارت

sepehr najafian در 22/8/1391 | 23:34 گفت:

البته سلطان همه ي راک باز ها.فردي مک مرکوري خدا بيامرز

رامتين كاوياني در 22/8/1391 | 23:17 گفت:

تیمور احمدی/نه چه را ناراحت بشم مهم نیست بزار پاک کنن مهم اینه تا الان 160 نفر این بلاگو خوندن منم هدفم این بود که بچهای سایت این مطلبو که به نظرم جالب اومد بخونن دیگه بقیه ش مهم نیست

محمد مهدی/ جریان این عکی اینه من عاشق این هنر پیشم اسمش drew barrymore هست اگه فیلم ای تی رو دیده باشی این همون دختر کچولویه توی اون فیلمه اگه اهل فیلمی بهت پیشنهاد میکنم فیلم first dates 50 رو ببینی

ارمان الهیاری/نه پاک نمیکنم


reza در 22/8/1391 | 22:34 گفت:

راجرز واترز
خیلی ادمه شاخی ها بچه ها

آرمان الهیاری در 22/8/1391 | 22:32 گفت:

پاکش نکن
بذار باشه
تو سایت حکومت نظامی برقرار شده

محمد مهدی در 22/8/1391 | 22:20 گفت:

نه بابا پاک نکن.
هرکی هر بلاگی دوس داره میزاره دیگه.

منم عاشقه متال و هوی متال هستم رامتین
ر
راستی جریان عکست جریانش چیه؟

sepehr najafian در 22/8/1391 | 22:16 گفت:

آرسنال و راک دو روح در يه کالبدن

تیمور احمدی در 22/8/1391 | 21:58 گفت:

دست درد نکنه ولی بهتره هر چه سریعتر این پستت رو پاک کنی چون الان بحث پست های تکراری شروع میشه

قبل از اینکه پستت رو پاک کنن خودت پاکش کن رامتین جان

امیدوارم از این حرفم ناراحت نشده باشی

موفق باشی

رامتين كاوياني در 22/8/1391 | 21:08 گفت:

قربون تو جالب بود گفتم اینجا بزارم

ادم حوصلش سر میره میاد تو سایت هیچ بلاگ تازه ای نیست

اینقدر بلاگ گذاشتنو سختش کردن کسی جرات نداره بلاگ بزاره

masoud mahmudpur در 22/8/1391 | 21:06 گفت:

مرسی