کلیپ ارسنالی+یووتیچ

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 23,738 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کلیپ ارسنالی+یووتیچ

دو تا کلیپ از ارسنال گذاشتم امیدوارم خوشتون بیاد
http://www.aparat.com/v/JQljY


http://www.aparat.com/v/vcEs3


فیورنتینا اماده فروش یووتیچ به ارسنال

باشگاه فیورنتینا تایید کرد که استوان یووتیچ، ستاره مونته نگرویی این باشگاه، به دنبال یک تجربه جدید است و به همین دلیل در صورت دریافت یک پیشنهاد مناسب، او را خواهند فروخت.

یووتیچ مورد توجه باشگاه هایی مانند آرسنال، یوونتوس و منچسترسیتی قرار دارد و انتظار می رود که در این تابستان فلورانس را ترک کند.

ساندرو منکوچی، مدیر باشگاه فیورنتینا اعلام کرد که این بازیکن به دنبال رفتن به یک باشگاه دیگر است اما تاکید کرد که این انتقال تنها در صورتی انجام خواهد شد که باشگاه هایی خرید مبلغ مورد نظر آنها را بپردازند. گفته می شود بنفش ها برای فروش یووتیچ 30 میلیون یورو می خواهند.

او در گفتگو با اسکای اسپورتس گفت:" یووتیچ به دنبال یک تجربه جدید است و ما سعی می کنیم تا او را خوشحال کنیم؛ البته تنها در صورتی که پیشنهاد مناسبی ارائه شود.

یووتیچ در رقابت های این فصل 13 گل برای فیورنتینا به ثمر رساند و یکی از گزینه های اصلی ونگر در بازار نقل و انتقالات تابستانی است.

خیلی دوست دارم استروتمن و یووتیچ و فن در ویل و سیم دیانگ و ادلر و ارسنال بخره که به قولی دوستان بسی خیال باطل

موفق باشید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 9/3/1392 | 23:01 گفت:

ونگر همه تون رو سورپرایز میکنه-ببینید کی گفنم

رامتين كاوياني در 9/3/1392 | 11:43 گفت:

فوق فوقش سنگ بترکه ی مهاجم ناشناخته ی تو ی لیگ گمنامی با 8 میلیون پوند میاره که به احتمال زیاد بین 16 تا 20 سالشه

علی قاسمی در 9/3/1392 | 09:24 گفت:

17 تا نهایتا برای این بازیکن کافیه و با 30 تا بازیکن هایی به مراتب بهتر از این میتونیم بخریم و شاید حتی بتونیم فابرگاس رو برگردونیم هر چند از اون خائن خوشم نمیاد زیاد

در ضمن باید این رو بگم امسال نهایت 1 خرید بالای 20 تا داریم و از طرفی اگه بازیکن از دست ندیم و 2 بازیکن خوب لااقل بخریم میتونیم امیدوار باشیم

مهاجم هافبک دفاعی خیلی ضروری هستن

دفاع وسط و طراح گزینه های دیگه هستن

HAMED toopchi در 9/3/1392 | 09:00 گفت:

ميره من سوتي يا چلسي. ديگه گوشمون پره از اين خريدا. هازارد. گوتزه. ريكي آلوارز. ام ويلاو. ويا. و هزارتا ديگه

HAMED toopchi در 9/3/1392 | 09:00 گفت:

ميره من سوتي يا چلسي. ديگه گوشمون پره از اين خريدا. هازارد. گوتزه. ريكي آلوارز. ام ويلاو. ويا. و هزارتا ديگه

محمد مهدي نوروزي در 9/3/1392 | 07:16 گفت:

الان اين كجاش به اومدن يووگيچ به ارسنال مربوط بود

مهدی در 9/3/1392 | 06:05 گفت:

میادش شک نکنید

ehsan zoola در 9/3/1392 | 00:50 گفت:

نمیاد آرسنال بیخودی دلتون رو خوش نکنید به اومدنش

masoud mahmudpur در 8/3/1392 | 23:40 گفت:

30 تا خیلی زیاده براش

rasool در 8/3/1392 | 23:37 گفت:

میگن با ارسنال به توافق رسیدن ولی اخه ۳۰م.£ نمی ارزه
نمیدونم به خدا...
اولین خرید بالای ۲۰م.پوندمونه استرس دارم به خدا.خداکنه اون چیزی مه میخوایم باشه...
البته رییس میدونه داره چی کار میکنه؟

♥Arsenal♥ در 8/3/1392 | 22:33 گفت:

داره فریاد میزنه بابا عزیز من ونگر من بیا منو بخر

محمد علی در 8/3/1392 | 22:20 گفت:

مرسی.....