نقل انتقالات

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
بازیکن اسبق تیم ملی و عاشق ارسنال
کل بازدید: 15,567 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل انتقالات

خبر های خوبطبق خبر گذاری معتبر daily starو   fotball gossipارسنال به شدت به دنبال ادن هازارد ستاره لیل است
http://www.footballgossip.org.uk/index.php/2012/05/24/arsenal-transfer-news-and-rumours-thursday-24-may/
ارسنال به دنبال کالو بازیکن چلسی است (خیلی خوب نیست ولی چون بازیکن ازاد هست بدردمون میخوره
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/arsenal-will-offload-seven-stars-including-844105
ارسنال به دنبال dembeleبازیکن فولهام هست طبق خبر گذاری گل دات کام
http://www.goal.com/en-au/news/4016/main/2012/05/23/3121434/arsenal-manchester-united-tottenham-make-enquiries-to-sign
ارسنال به دنبال Etienne Capoueکاپیتان تولوس فرانسه است البته این بازی بازین هافبک وسطه 23 سال سن داره
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/chelsea-make-30m-move-for-lucas-844436
ارسنال به دنبال
Joel Campbellبازیکن تیم Deportivo Saprissa
19
 ساله یک بازیکن بسیار خوب
ارسنال به دنبال هولیت مدافع بلکبرن استhttp://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=arsenal%20transfer%20news&source=newssearch&cd=1&ved=0CCwQqQIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.ibtimes.com%2Farticles%2F344587%2F20120523%2Farsenal-transfer-rumours-m-vila-capoue-kalou.htm&ei=seG9T-e8E8WVswbYnIGADg&usg=AFQjCNHva1QeR1L6qFMlYv2-gP2TUHvLTg&cad=rja
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 5/3/1391 | 00:19 گفت:

بابا هویلت مهاجمه!!!! تو فهرست 20 بازیکن آینده ساز جهان اسمش هست!!! 11 امین نفرش کریم انصاری فر هست!! و یکیشون هم هویلت مهاجم بلکبرن

reza در 4/3/1391 | 20:11 گفت:

کالو خیلی خوب نیست ؟؟؟؟؟
گلش به بارسا بیانگر قدرت تمام کندگی این بازیکنه واقعا

reza در 4/3/1391 | 20:11 گفت:

کالو خیلی خوب نیست ؟؟؟؟؟
گلش به بارسا بیانگر قدرت تمام کندگی این بازیکنه واقعا

Morteza Bauer در 4/3/1391 | 18:52 گفت:

همیشه تمام بازیکنان تو لیست آرسناله.اخرشم میرن یه تیم دیگه.

nima در 4/3/1391 | 18:42 گفت:

مرسی،ولی به قول حامد ما که دنبال همه هستیم ولی آخرش هیچی نمیخریم...

توپچی جنوب در 4/3/1391 | 17:20 گفت:

وای چقد بازیکن اگه اینا بیان لیست تیم میشه 42 نفره!!!!!!!!

یعنی میان!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مصطفی کاظمی در 4/3/1391 | 15:12 گفت:

احسان رو تایید میکنم.
.
محمد از توام مرسی.

سید سجاد حسینی در 4/3/1391 | 15:12 گفت:

دیگه از شایعه خسته شدم. ای کاش دروگبا رو میخریدیم

سعيد غلامي در 4/3/1391 | 15:11 گفت:

مرسي داداشي

ehs در 4/3/1391 | 14:23 گفت:

هوليت عاليه هم تو ليگ بازي كرده هم قيمتش كمتر از ورتونگنه!!(نازش هم كمتره!!)

حامد مبينى در 4/3/1391 | 14:03 گفت:

ما هم که دنبال همه هستیم و آخرش هیشکی به هیشکی( کسی نمیاد ! )

soroosh در 4/3/1391 | 13:04 گفت:

یه پیشنهاد محمد جان
به نظرم خیلی خیلی بهتره که یه روز شما شایعات را بزارید و یه روز آقا وحید گل
این جوری هم کار هر کدومتون بهتر میشه (هرچند همین الان هم عالیه ولی اون وقت بهتر میشه) هم مطلب تکراری آورده نمیشه
هماهنگ کردنش هم کار سختی نیس
احتمالا همه با یاهو مسنجر یا جی تاک آشنایی دارن

(Hooman sam (Dark metal در 4/3/1391 | 12:54 گفت:

در مورد هازارد هم بگم عمرا ما نمیتونیم السیتی و شانچستر رو تو جنگ پول خرج کردن شکست بدیم...
مرسی...

like \\m// like

(Hooman sam (Dark metal در 4/3/1391 | 12:50 گفت:

جوئل کمپل بازیکن تیم خودمونه داداشی... و فعلا قرضی رفته ...

محمد على(اباى) در 4/3/1391 | 12:26 گفت:

دمت گرم....امیدوارم همین روزا یه چنتا خبر خوب بشنویم انرژی بگیریم واسه خوندن امتحانا