چند تا کلیپ جالب

نویسنده: nima

وبلاگ من
نویسنده: nima
18 سالمه،همدان زندگی میکنم و عاشق آرسنالم.و تا ابد آرسنالی میمونم. داریم کم کم به دوران اوج برمیگردیم...
کل بازدید: 26,565 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند تا کلیپ جالب

چند تا کلیپ کم حجم داشتم که گفتم براتون بذارم،شاید بعضی هاش یکم قدیمی باشه ولی جالبن...


1-درباره ی تبلیغ پپسی هست که آنری و فابرگاس و رونالدینیهو و...توش هستن.

http://upin.ir/images/3hmbz84sts7pgivxoklm.wmv2-فوتبال خیابانی که آنری توش بازی کرده.

http://upin.ir/images/87lkaesm7f0isqr27zk.wmv3-بدون شرح

http://upin.ir/images/iaeeiqnkh19hwd9kq93.wmv4-یه کلیپ بامزه،از حوادث فوتبالی...(حتما دانلود کنید)

http://upin.ir/images/63pihqacxubpqlde7ves.wmv5-داور احمق،تکرار پنالتی5 بار پشت سر هم(اینم حتما دانلود کنید)

http://upin.ir/images/s82g1gmns2ycqs0z4e9d.mp46-اینم لوکاس خودمونه،گل هایی که تو تیم کلن زده.

http://upin.ir/images/cskfjg084p4mohlbjb1.wmvامیدوارم لذت ببرید...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 16/3/1391 | 14:04 گفت:

خواهش میکنم بچه ها!آی جونم چقد دیس لایک!

parsa در 16/3/1391 | 13:15 گفت:

مرسی...

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 11:12 گفت:

دمت گرم...

farshad در 16/3/1391 | 09:10 گفت:

بچه ها زاخارنامه هم اومد, بدوین دانلود کنین.

(Hooman sam (Dark metal در 16/3/1391 | 07:31 گفت:

دمت جیلیز ویلیز....

like like

علی ارشدی در 16/3/1391 | 00:55 گفت:

تشکر عزیز

milad foadiyan در 15/3/1391 | 23:17 گفت:

بخندید بخندید نوبت خنده ی منم میرسه.

محمد حسینی در 15/3/1391 | 23:16 گفت:

هاها پشت گوشتُ دیدی عمل کردن شرط میلادُ دیدی
عشق ما فقط یکی
سرور عالم تی تی
آریگاتو(ممنونم)

soroosh در 15/3/1391 | 23:12 گفت:

ایتالیا
ایول نیما خیلی خوب بود مخصوصا آقامون هانری

مهدی افسرده در 15/3/1391 | 23:07 گفت:

ایتالیاااااااااااااااا

nima در 15/3/1391 | 23:05 گفت:

میلاد میگه ایتالیا قهرمان میشه ولی من میگم ایتالیا قهرمان نمیشه!حالا هر کی باخت 10 روز تو این سایت پیداش نمیشه!

مهدی افسرده در 15/3/1391 | 23:02 گفت:

حالا شرطتون سر چی هست؟

nima در 15/3/1391 | 22:58 گفت:

حمیدرضا داریم شوخی میکنیم ولی در چند روز آینده یکی از ما دوتا برای 10 روز تو این سایت نمیایم که بی شک اون کس،کسی نیست جز میلاد...

حمیدرضا در 15/3/1391 | 22:55 گفت:

نیما ;میلاد بابا چتونه؟ نیما حرف ندایش دمت جیز

nima در 15/3/1391 | 22:49 گفت:

خواهش میکنم!ولی میلاد خوب رویی داری ها،من که مطمئنم پیروز شرط،خودمم!

milad foadiyan در 15/3/1391 | 22:47 گفت:

دمت گرم.فقط تا میتونی پست و کامنت تو این چند روز بذار که یه 10 روزی در خدمتت نیستیم

مهدی افسرده در 15/3/1391 | 22:46 گفت:

مرسی نیما جون