آدم سیاه بالای صفحه در پست ها!!!

نویسنده: nima

وبلاگ من
نویسنده: nima
18 سالمه،همدان زندگی میکنم و عاشق آرسنالم.و تا ابد آرسنالی میمونم. داریم کم کم به دوران اوج برمیگردیم...
کل بازدید: 25,131 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آدم سیاه بالای صفحه در پست ها!!!

میخواستم بدونم این آدم سیاه که بالای صفحه هست و توش هم علامت سوال داره تا کی میخواد اینجور بمونه!؟!!!؟!!؟!؟!؟!؟
من هروقت اینو میبینم یاد فصل نقل وانتقالات که هیچ کاری نکردیم میوفتم!!!هر چی زودتر جاشو پرکنید!!!!!
الان بعضیا میان میگن اینو میشد رو دیوار هم بگی ولی باور کنین رو دیوار هیچکس توجه نمیکنه اصلا،باز اگه یه پست بذاری بچه ها میان توش نظر میدن!!!
این پست هم برای روشن شدن تکلیف اون آدم سیاه دادم که دیگه تصمیم نهایی رو همینجا بین خود اعضا بگیریم و جاشو پر کنیم!!!
به نظر من یا جکی باید اونجا قرار بگیره یا چمبرلین!!!
نظر شما چیه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 21/6/1391 | 14:57 گفت:

محمد ژورو رو خوب اومدی!!!

nima در 21/6/1391 | 09:40 گفت:

ای بابا،اگه خرید زمستونی باشه که باید تا 3ماه دیگه اینو تحمل کنیم!!!
بچه ها شماه اصلا مگه به زمستون امید دارین!؟!؟!من که میگم زمستون هیچی نمیخریم!!!!!اونوقت میگیم وایمیسیم تا تابستون بعدی تا جاش پر شه!!!

توپچی جنوب در 21/6/1391 | 09:00 گفت:

این جای خالی خسوس ناواسه میگید نه حالا ببینید

شایان در 21/6/1391 | 07:02 گفت:

به نظر من خرید زمستونیمونه!کسی نیس جز کریس رونالدو!‏

میلاد آرشام در 21/6/1391 | 01:04 گفت:

علی بگو عکس منو بذارن

محمد حسینی در 21/6/1391 | 00:14 گفت:

دیابی یا ویلشر خریدای پنهان این فصلن

محمد در 21/6/1391 | 00:04 گفت:

استاد ژورو

Vishka در 20/6/1391 | 23:43 گفت:

اینا چون همشون خریدای امسالن پس باید دید نیم فصل کی میاد
که بشه اون آدم سیاهه

مهرداد در 20/6/1391 | 23:39 گفت:

نظر اندیشمندانه من :

در مورد اون علامت سوال باید بگم خرید جدیده که شاید این سه شنبه بیاید شاید !!!!!!!!!!!!!!

البته این فکری بوده که طراح عکس میکرده و بعد نقل و انتقالات شوکه شده مغزش ریده و عوضش نکرده !

بعد با خودش گفته همین جوری ولش کن یه حالت معنوی و در عین حال اعتراض به ونگر هم هست

در این لحظه که این فکر رو میکرده به خودش افتخار میریده که الکی الکی چه حرکتی زده

و اگه واقعآ بخوام بگم کیه میگم :

خنگولا لوکاسه دیگه

1-چینو چروک لباس
2-گوش ها
3-استایل

ArSeNaL در 20/6/1391 | 23:14 گفت:

diaby

masoud mahmudpur در 20/6/1391 | 23:08 گفت:

ایشا الله فصل نقل و انتقالات زمستونی یکی رو میگیریم میاد اون بالا

سمک! در 20/6/1391 | 22:48 گفت:

abou diaby

? در 20/6/1391 | 22:32 گفت:

من این موضو رو ی بار تو ی پست کامنت کردم ولی کسی توجه نکرد!!!!!
ویلشر باشه خوبه

Hossein Y در 20/6/1391 | 22:21 گفت:

ابن همون آخرین خریدیه که قرار بود قبل از پایان فصل نقل و انتقالات داشته باشیم!!!!!!!
ولی به نظر منم همون خرزو خان بهتره!!!!

♥Arsenal♥ در 20/6/1391 | 22:13 گفت:

استایلش که پولدیه ولی پولدی خودش اون کنار هست

حالا من میگم کاپیتان رو بزاریم اونجا......

فرهاد در 20/6/1391 | 22:13 گفت:

روسیچکی باید باشه

اميرحسين اباذري در 20/6/1391 | 22:04 گفت:

کلا باید عکس عوض شه

مهدی افسرده در 20/6/1391 | 22:02 گفت:

خرزوه دیگه