اسپانیا و ایتالیا

نویسنده: مهدي غفوريان(ان تو دهن كاربراي سايت

وبلاگ من
نویسنده: مهدي غفوريان(ان تو دهن كاربراي سايت
لت
کل بازدید: 4,748 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اسپانیا و ایتالیا


نتیجه بازی چه خواهد شد و توضیحاتی را می شنویم 1391\03\21 1:26 PM

تهران / واحد مرکزی خبر / ورزشی 1391/03/21
00:12:46.06
تیم ملی فوتبال اسپانیا امروز درحالی به مصاف ایتالیا می رود که دیدار با این تیم را دیداری بسیار دشوار به رغم مشکلات ایتالیاییها می داند.
به گزارش شبکه تلویزیونی فرانس24، اگر در این دوره از رقابتهای جام ملتهای اروپا اسپانیا به عنوان قهرمانی دست یابد، رکورد جدیدی از خود برجای خواهد گذاشت و آن قهرمانی اروپا، قهرمانی جهان و بازهم قهرمانی اروپا خواهد بود.
تیم ملی ایتالیا که به علت رسوایی های مکرر تضعیف شده به نظر می رسد، همیشه در موضع ضعف خطرناک ظاهر می شود و این ممکن است دامی بزرگ برای ویسنته دلبوسکه سرمربی اسپانیا باشد.
جرارد پیکه مدافع تیم ملی اسپانیا گفت آنان طوری در این رقابتها حضور می یابند که گویی غایبند و از مرحله گروهی عبور نخواهند کرد اما باید ببینیم. من مطمئنم که آنان تا پایان پیش می روند. ایتالیاییها رقبای بسیار دشواری در این اولین مسابقه ما هستند. آنان به یک چهارم نهایی حضور می یابند و برای پیروزی به مصاف می آیند. هربار که ایتالیا در چنین موقعیتی قرار گرفته خطرناک تر از هر زمان دیگری بوده است.
جان لوئیجی بوفون دروازه بان تیم ملی ایتالیا گفت همه باید مراقب تیم اسپانیا باشند. اسپانیا نباید از ایتالیا بترسد. با این همه استعداد آنان از هیچ کس نمی ترسند. آنان به ما احترام می گذارند همانطور که به همه رقبای خود احترام می گذارند. در فوتبال همیشه تیم قوی برنده می شود و تیم قوی در این میدان اسپانیا است. اما گاه تیم شجاع تر برنده می شود. ما امیدواریم که شجاع تر باشیم.
وی از ملت ایتالیا خواست از تیم ملی کشورشان حمایت کامل کنند

چند نکته در مورد اسپانیا - ایتالیا

ایتالیا یورو 2008 را با باخت مقابل هلند آن هم با حساب 3 بر صفر آغاز کرد در عوض اسپانیا با نتیجه 4 -1 روسیه را شکست داد. این دو تیم در مرحله یک‌چهارم به مصاف هم رفتند

 

Español Vs Italia

امشب دو تیم اسپانیا و ایتالیا در اولین بازی گروه C به مصاف یکدیگر می‌روند. نگاهی به وضعیت این دو تیم قبل از این دیدار می‌اندازیم.

*اسپانیا:

ماتادورها پس از باخت یک بر صفر مقابل سوئیس در اولين بازي جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، 14بازی بدون شکست را پشت سر گذاشته‌اند.

در تیم دل‌بوسکه 12 نفر از اعضای تیم قهرمان یورو 2008 حضور دارند: کاسیاس، آلبیول، اینیستا، چابی، تورس، فابرگاس، کازورلا، ژاوی آلونسو، سرخیو راموس، آربلوا، داوید سیلوا و په‌په رینا.

کاسیاس، چابی، ژاوی آلونسو و تورس در سال 2004 نیز عضو تیم اسپانیا بودند. البته کاسیاس رکورددار است چراکه در یورو 2000 نیز به همراه اسپانیا حضور داشته است.

*ایتالیا:

ایتالیایی‌ها در هفته‌های گذشته درگیر مساله تبانی بوده‌اند.

آخرین دیدار دوستانه آن‌ها قبل از یورو بازی با روسیه بود که با باخت 3 بر صفر لاجوردی‌پوشان به پایان رسید. همچنین مسابقه تدارکاتی آنان مقابل لوکزامبورگ در پارما کنسل شد.

سباستین جیووینکو از ایتالیا با 164 سانتیمتر قد، کوتاه‌قامت‌ترین بازیکن یورو 2012 است.

*ايتاليا در یورو 2008:

ایتالیا یورو 2008 را با باخت مقابل هلند آن هم با حساب 3 بر صفر آغاز کرد در عوض اسپانیا با نتیجه 4 -1 روسیه را شکست داد. این دو تیم در مرحله یک‌چهارم به مصاف هم رفتند که ماتادورها در ضربات پنالتی 4-2 خوش‌تیپ‌های ایتالیایی را شکست دادند و در نهایت اسپانیا قهرمان یورو 2008 شد.

*قبل از یورو 2008:

آخرین قهرمانی هر دو تیم در اروپا و قبل از یورو 2008 در دوره‌های پشت سر هم بوده جایی که یورو به میزبانی این دو کشور برگزار می‌شد. اسپانیا در سال 1964 و زمانی که میزبان بود و جام ملت‌ها با حضور 4تیم برگزار می‌شد در فینال اتحاد جماهیر شوروی سابق را از پیش رو برداشت و قهرمان شد. ایتالیا نیز در سال 1968 با شکست دادن یوگسلاوی جام را در خانه نگه داشت.

 رقابت های یورو 2012؛ اسپانیا و ایتالیا امشب وارد لهستان می شوند

تهران -تیم های ملی فوتبال اسپانیا و ایتالیا قرار است امشب برای حضور در رقابت های یورو 2012 وارد لهستان شوند.

1391/03/21 - 00:43

به گزارش خبرگزاری ها، اسپانیا در صورت قهرمانی در رقابت های امسال اولین تیمی خواهد بود كه در دو دوره متوالی قهرمان جام ملت های اروپا شده است.

این تیم یكشنبه آینده مسابقات خود را با دیدار برابر ایتالیا آغاز می كند. تیمی كه فوتبال كشورش گرفتار رسوایی فساد و تبانی است و تا كنون تعدادی از مسوولان و بازیكنان سری آ مورد بازجویی قرار گرفته و دستگیر شده اند.

تیم ملی ایرلند از اولین تیم هایی بود كه بامداد سه شنبه وارد فرودگاه گدانسك شد. تیم كرواسی نیز آخرین تیم گروه سوم بود كه صبح سه شنبه وارد لهستان شد.

پرتغال دوشنبه شب وارد پوزنان شد تا برای اولین بازی خود در گروه دوم مقابل آلمان آماده شود. این بازی شنبه شب در شهر لفیف اوكراین برگزار خواهد شد.

انگلیس احتمالا چهارشنبه وارد كراكو می شود در حالیكه تیم فرانسه قرار است سه شنبه شب در دونتسك فرود بیاید.

این عکس مربوط به بازی های جام ملت های اروپا در سال ۱۹۸۸ است.در آن زمان ایتالیا و
اسپانیا در یک گروه قرار داشتند.فرانکو بارزی در این عکس مشاهده می شود.


www.mahshar.net | نتیجه بازی فوتبال اسپانیا ایتالیا
ایتالیا در یک ازی نزدیک تیم اسپانیا قهرمان جهان و اروپا را با نتیجه ۲ بر یک شکت داد

به زودی عکس ها و اطلاعات بیشتر قرا خواهد گرفت


 

euro
-تیم های ملی فوتبال اسپانیا و ایتالیا قرار است امشب برای حضور در
رقابت های یورو ۲۰۱۲ وارد لهستان شوند.

اسپانیا
در صورت قهرمانی در رقابت های امسال اولین تیمی خواهد بود که در دو دوره متوالی
قهرمان جام ملت های اروپا شده است.


این تیم یکشنبه آینده مسابقات خود را با دیدار
برابر ایتالیا آغاز می کند. تیمی که فوتبال کشورش گرفتار رسوایی فساد و تبانی است و
تا کنون تعدادی از مسوولان و بازیکنان سری آ مورد بازجویی قرار گرفته و دستگیر شده
اند.


تیم ملی ایرلند از اولین تیم هایی بود که بامداد سه
شنبه وارد فرودگاه گدانسک شد. تیم کرواسی نیز آخرین تیم گروه سوم بود که صبح سه
شنبه وارد لهستان شد.


پرتغال دوشنبه شب وارد پوزنان شد تا برای اولین
بازی خود در گروه دوم مقابل آلمان آماده شود. این بازی شنبه شب در شهر لفیف اوکراین
برگزار خواهد شد.


انگلیس احتمالا چهارشنبه وارد کراکو می شود در
حالیکه تیم فرانسه قرار است سه شنبه شب در دونتسک فرود بیاید.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدي غفوريان(ان تو دهن كاربراي سايت در 22/3/1391 | 15:05 گفت:

فقط اسپانیا ایتالیایی ها شانسی یک گل زدن

parsa در 22/3/1391 | 11:33 گفت:

عشق است تیم باغیرت ایتالیا

مریم تجدد در 22/3/1391 | 09:21 گفت:

ااااااااااااااااااااااااااااا .ایول فابی گل زد .کاشکی اسپانیا میزد .ولی خدایی ایتالیا نسبت به سالهای قبل خوب شده

مریم تجدد در 22/3/1391 | 09:21 گفت:

ااااااااااااااااااااااااااااا .ایول فابی گل زد .کاشکی اسپانیا میزد .ولی خدایی ایتالیا نسبت به سالهای قبل خوب شده

حمیدرضا در 22/3/1391 | 01:08 گفت:

باز خوب شد که اسپانیایی ها نبردن. البته اسپانیا مثل بارسلونا بیشتر با داوری میبره. دوس دارم روسیه قهرمان شه آرشاوین هم تا آخر بازی ها ستاره بمونه

توپچی جنوب در 22/3/1391 | 00:07 گفت:

ها ها ها شوخی بود سروش جان از بچه ها عذر میخوام.......

soroosh در 21/3/1391 | 23:48 گفت:

شهرام زر زر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )
ای بابا تو که اینجوری حرف نمی زدی که

توپچی جنوب در 21/3/1391 | 22:41 گفت:

بازی امشب 1بر 1 مساوی میشه........

با اینکه ایتالیا ضعیفترین تیم تاریخش پا به این مسابقات گزاشته و لی نمیدونم چرا حس میکنم اسپانیا از پسش بر نمیاد امشب و بازی مساوی میشه!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ااین اولین کامنتیه که من گذاشتم واسه این پست ایتالیا خوب بازی کرد هواداران اسپانیا زر زر نکنن دیگه خواهشن.....

sepehr najafian در 21/3/1391 | 22:40 گفت:

فابرگاس گل مساوي رو زد.

ehs در 21/3/1391 | 22:34 گفت:

بازي كه 1-1 شد!
ايتاليا خوب از پس اسپانيا براومد در كل يا اين اسپانيا اون تيم جام جهاني نيست يا ايتاليا خيلي فراتر از انتظار بازي مي كنه!يا اين فقط بخاطر حساسيت بازي اول جام بود!!
تورس و بالوتلي ستارهاي ميدان بودن!!!

M o o r I در 21/3/1391 | 20:38 گفت:

اسپانیا 1

ایتالیا 0

مجتبی هانری در 21/3/1391 | 20:14 گفت:

فکر کنم:
ایتالیا2
اسپانیا2

حمیدرضا در 21/3/1391 | 20:11 گفت:

امیدوارم ایتالیا ببره

nima در 21/3/1391 | 20:03 گفت:

میلاد تو این همه رو، رو از کجا آوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد حسینی در 21/3/1391 | 19:39 گفت:

چابی!!!!

حسین در 21/3/1391 | 19:23 گفت:

ایتالیا هر وقت در وضعیت خوبی نبوده بهتر بازی کرده و بهتر نتیجه گرفته منم فکر کنم بازی مساوی بشه یا حتی ممکنه ایتالیا ببره.

ایتالیی ها به شدت شبیه ما ایرانی ها هستن.فوتبال ایرانم همینطوره هروقت وضعیتش بد و خطرناک بوده بهتر عمل کرده.حالا ببینید بازیکن های ایتالیا امشب چقدر خوب و با غیرت بازی میکنن.مطمئنم

milad foadiyan در 21/3/1391 | 18:27 گفت:

Bazie nazdiki mishe valli 1 darsadam shak nakon ITALY barandast

توپچی جنوب در 21/3/1391 | 18:14 گفت:

بازی امشب 1بر 1 مساوی میشه........

با اینکه ایتالیا ضعیفترین تیم تاریخش پا به این مسابقات گزاشته و لی نمیدونم چرا حس میکنم اسپانیا از پسش بر نمیاد امشب و بازی مساوی میشه!!!!!!!