نیک پاول هم پرید

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
از سال 2003 عاشق ارسنالم و از دوتیم هم خیلی نفرت دارم 1)شانسلونا 2)شانچستر
کل بازدید: 4,877 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نیک پاول هم پرید


یکی دیگه از دستمون پرید:نیک پاول


یکی دیگه از دستمون پرید : نیک پاول نیک پاول بازیکن 18 ساله انگلیسی با قردادی 4 ساله و مبلغ نامعلوم به منچستر یونایتد پیوست

http://bpl.comlu.com/photos/ef546f29283b.jpg
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 24/3/1391 | 21:21 گفت:

چشم علی اقای گل اولین پستم بود شما به بزرگواری خودتون ببخشید انشالله از شما داداشهای گلم یاد میگیرم بازم از همه ی دوستان معذرت میخوام

حمید فرازی در 24/3/1391 | 18:33 گفت:

البته این فصل 16 گل برای کرو الکساندرا زده بود.

پستش هافبک تهاجمی هست که قبل از ژانویه صحبتایی مبنی بر علاقه آرسنال بهش شنیده میشد و حتی گفته میشه هفته گذشته پینشهاد آرسنال با وجود اینکه بالاتر از یونایتد بوده رد شده که اخیرا ونگر اعلام کرده علاقه ای برای جذبش وجود نداشته.

علی ارشدی در 24/3/1391 | 18:08 گفت:

مرسی

پاول یه استعداد خالص بود حیف شد!!! من خودم اینو کشفش کردم تو فیفا 12 بعد از چند فصل شد یکی از بازیکنای شاخ تیمم

ضمنا امیر جان شما ه مسعی کن تو پستایی که می ذاری چند خط بیشتر بنویسی یا اینکه چند تا خبر این مدلی(یه خطی) رو با هم تو یه پست بذاری

چون هر پست جدید باعث میشه یکی از پستای قبلی بره تو هیستوری
مرسی

پويان در 24/3/1391 | 17:08 گفت:

عادت كردينا
بادامكي هم بره گهر زاگرس ميگين بادامكي هم پريد
اخه دوست عزيز چه شناختي روي اين بازيكن داري
چندتا بازي ازش ديدي؟
بازيكناي اين سطحي تو ارسنال زياد داريم
ما بازيكن باتجربه و ميدون ديده نياز داريم
بازم ميگم ارسنال نميتونه همه رو جذب كنه كه كاگاوا پريد
اين پريد
اون پريد
با احترام
فداي شما

soroosh در 24/3/1391 | 14:19 گفت:

نیک پاول هافبک هجومی بود و تو بازی هایی که واسه تیمش کرو انجام داده بود، 14 گل زد
بازیکن جوون و خوبی هست و یتونه خیلی پیشرفت کنه
انگلیسی هم هست ولی فک کنم ما نیازی بهش نداشتیم
همین الان ما جکی، چمبو و فریمپونگ رو داریم که آینده خط هافبک امون هستن
به این افراد رمسی آنکه ریو کوکئلین رو اضافه کنید
واقعا تیم نیازی به استعداد جوون نداره دیگه
امیدوارم بازیکن های باتجربه خوبی بگیریم
*******************************
طبق اخباری که اومده آرسنال برای خط دفاعی به دنباله ابدنور مدافع مراکشی هست
مدافع خیلی خیلی خوبیه و تو مرکز دفاع و فاع چپ می تونه خیلی خوب بازی کنه

Farhad Rahbari در 24/3/1391 | 14:17 گفت:

بهتر
تا این گلابی بیاد به دردمون بخوره کلی زمان میبرد
فقط بازیکن باتجربه و با تفکر دفاعی نیاز داریم

sepehr najafian در 24/3/1391 | 13:50 گفت:

پستش چي بود

آرمان الهیاری در 24/3/1391 | 13:44 گفت:

تیم ها همچنان به خرید بازیکن ادامه میدن ولی آرسنال نه تنها درست و حسابی نمیخره بلکه درحال از دست دادن ستاره هاش هست