نقل قول هایی از pr.wenger

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,338 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل قول هایی از pr.wenger

10نقل قول از آرسن ونگر همه تصور میکنند آنها زیباترین زنان را در منزلشان دارند!!!. 1- 

می سال 2002 در جواب به این گفته از الکس فرگوسن که منچستر بهترین تیم از کریسمس آن سال تا ماه می بوده است.

2- اون داغونه ، به واقعیت ها هیچ توجه ای نداره و بی اعتنائه نسبت به اونها. وقتی شما موفقیت را به انسان های نادان می دهید گاهی به آن ها این فرصت را می دهید تا نادانتر شوند و نه دانا تر

نوامبر سال 2005 در جواب به این گفته از خوزه مورینیو که گفته بود آرسن ونگر فقط یک هوادار فوتبال بوده است.

3- او (الکس فرگوسن) به من علاقه ای ندارد و این موضوع برای من پشیزی اهمیت ندارد من تصمیم گرفتم که دیگر به گزافه گویی های او پاسخ ندهم.

ژانویه سال 2005

4-الکس فرگوسن دیوانه شده است . او مشاعیر خودش را از دست داده است. او به مبارزه و گستاخی با دیگران می پردازد و بعد از گستاخیش از طرفش میخواهد که از او معذرت خواهی کند
 
ژانویه سال 2005 در جواب به این گفته ی فرگوسن که گفته بود، آرسن ونگر میداند که بعد از بازی (در اکتبر سال 2004) چه کسی پیتزا و صابون را به سمت فرگوسن پرتاب کرده بود.

5-وقتی شما کودکی داشته باشید که موزیسین خوبی باشد ، اولین واکنش شما چیست ؟ اینکه او را به یک مدرسه موسیقی عالی بفرستید و نه یک مدرسه ی معمولی. پس برای چی نباید این قضیه در فوتبال رخ بدهد؟

سپتامبر سال 2009 در جواب به این گفته ی رئیس های یوفا و فیفا (پلاتینی و سپ بلاتر) که باشگاه های بزرگ بازیکنان جوان را با استفاده از نفوذشان به برده داری میگیرند.

6-گاهی من یک خطا از بازیکنانم را می بینیم و می گویم که آن را ندیده ام تا از بازیکن خودم محافظت کنم. برای اینکه نمیتوانم دلیل عاقلانه ای برای آن خطا پیدا کنم. 

7- بازیکنان جوان نیاز به آزادی بیان و عقیده دارند تا بتوانند بعنوان بازیکنان خلاق پیشرفت کنند.... آنها باید تشویق شوند تا از مهارتهایشان بدون ترس و واهمه استفاده کنند.

8-بسیار احمقانه است که شما تمام طول هفته را تلاش میکنید تا برای بازی آماده شوید ولی آنها به دلیل سهل انگاری در حفظ کیفیت زمین آن را از بین می برند. 

9-در سن جوانی مهمترین چیز پیروزی در بازی نیست مهمترین چیز این است که در راستای رشد با خلاقیت و مهارت اعتماد به نفستان نیز رشد کند.

10- تصور میکنم در انگلستان شما زیاد شکر و گوشت استفاده میکنید و از سبزیجات کم استفاده می کنید..


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 30/4/1391 | 19:14 گفت:

ممنون

همون طور که احسان(؟) عزیز گفت قانون اینه که از سایر سایت های فارسی زبان کپی نکنید البته تاکیید اصلی رو کپی کردن اخبار و مواردی مثل اینکه که جنبه ی خبری ندارن تا حدودی قابل چشم پوشی هستن

مهدی افسرده در 30/4/1391 | 18:41 گفت:

http://www.arsenal.com/news/news-archive/arsenal-continue-pre-season-training

ehs در 30/4/1391 | 17:36 گفت:

مرسی محمد حسین جان ولی اصولا اینجا کسی ازسایتهای فارسی کپی نمی کنه اگر هم گپی کردید حداقل منبعش رو بگو !!