شايعات امروز

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,556 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات امروز

سلام به همگي آرسنالي هاخوشبختانه بعد از تمرين ديروز تئو ولكات قراردادش رو با آرسنال به امضا رسونده و با دستمزد هفتگي 88 هزار پوند

گل انگليسي

جديد ترين لينك شده به آرسنال  آدام سالای هستش كه در ماينز بازي ميكنه. اين بازيكن  در اين فصل 9 گل براي ماينز زده و جزو گلزنان برتر بوندس ليگا به حساب مياد.

 Bild

شايعاتي درباره استكلنبرگ 30 ساله هم به گوش ميرسه ولي درصد واقعيتش معلوم نيست.

بعد مذاكرات آرشاوين با ريدينگ كه شكست خورد اينبار هم با فولام نتونس توافق كنه تا اين بازيكن كماكان به خاطر دستمزدش نتونه به تيم ديگري منتقل بشه البته زنيت هنوز آرشا رو زير نظر داره.

آرسنال به دنبال خريد يانگ امبيوا هس ولي نه ژانويه بلكه تابستون.

The Independent

گزارش ها حاکی از این است باشگاه آرسنال پس از ناکامی در جذب داوید ویا، برای جذب فرناندو یورنته مهاجم آتلیتیک بیلبائو اقدام ميكنه اين بازيكن هنوز به توافق نهايي با يووه نرسيده و ميتونه هاجيك خوبي واسه آرسنال باشه.

 The Independent

با توجه به مخالفت بارسا با فروش داويد ويا، اين بازيكن از تصميم قطعيه خودش براي جدايي گفته ولي تنها مشكل باردار بودن همسرش هس كه امكان خروج از شهر بارسلون باش ميسر نيست.

ويلفرد زاها ستاره جوان كريستال پالاس تابستون به يونايتد ميپيونده. آرسنال مدتي پيش از رقابت جذب وي كنار كشيد.

انتظار ميرود مروان فليني ستاره اورتون  با یک قرارداد پنج ساله به ارزش 27 میلیون یورو راهي چلسي شود.

L'Equipe

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید رضا عباسی در 22/10/1391 | 10:30 گفت:

نمیدونم چرا فقط گیر دادن به دروازه بان استکلنبرگ که تو رم نیمکت نشینه میخوایم چکار آخه

حمید رضا عباسی در 22/10/1391 | 10:30 گفت:

نمیدونم چرا فقط گیر دادن به دروازه بان استکلنبرگ که تو رم نیمکت نشینه میخوایم چکار آخه

علیرضا فراهانی در 22/10/1391 | 08:38 گفت:

فلاینی رو ما باید بگیریم. خیلی به دردمون می خوره

هادی در 21/10/1391 | 23:49 گفت:

نیما جان ، چراسر من میشکونی، مظلوم پیدا کردین

nima در 21/10/1391 | 22:57 گفت:

آقا چه بلايي سر اين پست اوردين
بعد 100 سال اومديم پست بديم ديدين چكاركردين
آخخخخخخخخخخخه
---------------------------------------
باور کن همش تقصیر هادی!!!ااون نظر رو که داد کل پست بهم ریخت!!!

masoud mahmudpur در 21/10/1391 | 22:52 گفت:

خدایی یه لحظه سکته کردم اقا هادی.فکر کردم واقعا چلسی به فلامینی 30 میلیون پیشنهاد داده

هادی در 21/10/1391 | 22:31 گفت:

فلاینی نه فلامینی

هادی در 21/10/1391 | 22:30 گفت:

دوستان فلامینی هم پر پر شد، چلسی پیشنهاد 30 میلیونی به فلامینی داده ونگر داره چیکار میکنه با خودش شما می فهمین بچه ها حالا ما به جهنم

هادی در 21/10/1391 | 22:23 گفت:

علی قاسمی:
محمد مهدی و نیما و فلاحتی و امیر حسین و امیر جون سایر بچه های

خواستم یکم شوخی کرده باشم

این بازیکن وجود خارجی نداره و خواستم بگم که نباید چندان تعجب کنیدذ که بازیکنی با چنین نامی که هیچ جا نمیشناسش بیاد تو تیم و به عنوان امید آینده تیم شناخته بشه و ما هر چی اعصاب داریم رو روی این بازیکن بذاریم
.........................................................................
دمت گرم علی جون، نا با ناراحت چیه، اتفاقا احتمال خرید چنین بازیکنای گمنامی بیشتر از خرید بازیکنای مطرحی است که تا امروز به آرسنال لینک شدن : D:

محمد مهدی در 21/10/1391 | 22:21 گفت:

علی قاسمی:
امیدوارم ناراحت نشده باشید
*******************************
نامرد منم مثه مسعود به یکی از دوستان گفتم

ehsan zoola در 21/10/1391 | 22:17 گفت:

اولا تبریک به همگی بابت تمدید تئو

دوما من از اول میدونستم اون بچه ی ویا مانع انتقالش میشه

سوما احتمالا طوری ک بوش میاد دیگه خرید نداریم (

masoud mahmudpur در 21/10/1391 | 21:49 گفت:

ای بابا علی اقا.به سه چهار تا از دوستام گفتم ارسنال یه بازیکن خیلی خوب افریقایی خریده

علی قاسمی در 21/10/1391 | 21:48 گفت:

امیدوارم ناراحت نشده باشید

masoud mahmudpur در 21/10/1391 | 21:48 گفت:

خاکبرسرمون.تاتنهام داره همه ی بازیکن ها رو درو میکنه ما هنوز داریم با ولکات چک و چونه میزنیم

علی قاسمی در 21/10/1391 | 21:47 گفت:

محمد مهدی و نیما و فلاحتی و امیر حسین و امیر جون سایر بچه های

خواستم یکم شوخی کرده باشم

این بازیکن وجود خارجی نداره و خواستم بگم که نباید چندان تعجب کنیدذ که بازیکنی با چنین نامی که هیچ جا نمیشناسش بیاد تو تیم و به عنوان امید آینده تیم شناخته بشه و ما هر چی اعصاب داریم رو روی این بازیکن بذاریم

محمد حسین عبادی در 21/10/1391 | 21:17 گفت:

بایرن مونیخ رقيبمون در چمپيونزليگ يه پيشنهاد واسه اسوالدو مهاجم ملی پوش رم فرستاد كه احتمال داره مورد قبول سران رم قرار بگيره

محمد حسین عبادی در 21/10/1391 | 21:13 گفت:

مرسی حسین جان از بابت پستت
..........
وظيفس شهرام جون

محمد حسین عبادی در 21/10/1391 | 21:11 گفت:

آقا چه بلايي سر اين پست اوردين
بعد 100 سال اومديم پست بديم ديدين چكاركردين
آخخخخخخخخخخخه

محمد حسین عبادی در 21/10/1391 | 21:09 گفت:

گفتم نگردو به گروه خونيه ما نميخوره

ايشون واسه عقد قرار داد با تاتي به لندن مشرف شدن

هادی در 21/10/1391 | 20:59 گفت:

amir:
خدایا این کیه دیگه
تو گوگل سرچ کردم
گفت چنین موجودی وجود خارجی ندارد
...........................................................
امیر جان مگه خبر نداری این از جدید ترین کشفیات ونگر از ناشناخته ترین قبایل آفریقاست

T.Vermaelen در 21/10/1391 | 20:54 گفت:

برادفوردهم(چغرتر ار سوانسی) 3-1 آستون ویلا
چلسی 0 - 2 سوانسی(خیلی چغره)

...................................
واقعا دفاعی بازی میکنن تیما انگلیسی

امير محمد در 21/10/1391 | 20:27 گفت:

يه جك بگم حال كنين
يه توپچيه ميره پيشگو: كه ما كي جام مياريم؟
پيشگو: والا من بيشتر از صد سال رو نميتونم پيشگويي كنم.

amir در 21/10/1391 | 19:28 گفت:

خدایا این کیه دیگه
تو گوگل سرچ کردم
گفت چنین موجودی وجود خارجی ندارد

nima در 21/10/1391 | 18:38 گفت:

هادی چی کردی خودت رو کنترل کن!!!من از طرف ونگر ازت معذرت میخوام!!!

nima در 21/10/1391 | 18:37 گفت:

اندریاس دی سامولون اراندا
=================

این کیه دیگه؟!؟خدایا این یکی رو خودت رحم کن!!!

هادی در 21/10/1391 | 18:35 گفت:

,ونگر جون ننت بخر @ محمد مهدی در 21/10/1391 | 18:16 گفت:

یا ابرفرض. این دیگه کیه؟؟؟

حسین در 21/10/1391 | 18:10 گفت:

اندریاس دی سامولون اراندا کیه؟؟؟؟؟؟؟

علی قاسمی در 21/10/1391 | 18:07 گفت:

بچه ها یه خبر خوب

ونگر داره با یه قیمت مناسب اندریاس دی سامولون اراندا رو میخره و میگن با 8 میلیون هستش و فردا هم تو تست پزشکی شرکت میکنه و برای هافبک دفاعی ما میتونه خیلی خوب باشه

masoud mahmudpur در 21/10/1391 | 17:51 گفت:

مرسی.داریم کم کم بد بخت میشیم

حسین در 21/10/1391 | 17:48 گفت:

اخبار معتبر:
اسکیل در حال حاضر با هیچ باشگاهی در حال مذاکره نیست حتی باستیا
لوک شو با امضای قرارداد جدید و بلند مدتی با ساوتهمپتون به شایعات پیرامون خودش و آرسنال پایان داد ..
------------------------
یک خواهش از مدیرای سایت:
یک شکلک گریه هم اضافه کنید بعصی وقتا لازم می شه

آرمان الهیاری در 21/10/1391 | 17:34 گفت:

همه کم کم پریدند
ونگر د بخر جون خودت
پدر ما هوادارا رو درآوردی

سراج در 21/10/1391 | 17:22 گفت:

ارسنال سیتی زنده از شبکه ورزش

توپچی جنوب در 21/10/1391 | 17:20 گفت:

از تمدید ولکات خوشحالم
اگه ویا نشد یورنته و لوپز گزینه های خوبین.
اگر نشد نگردو هم میتونه بدرد بخور باشه ولی کاش ویا میشد
کسی نیست بگه آخه بچه الان وقت دنیا اومدن بود میزاشتی تابستون دنیا میومدی تو لندن. اه شانس نداریم که.

دفاع هم باید همین ژانویه بگیریم همراه با هافبک دفاعی این يانگ امبيوا و امیلا هم دهنمون رو سرویس کردن خوب بیاین مردیم از شایعه شنیدن.

مرسی حسین جان از بابت پستت

mohamad در 21/10/1391 | 17:09 گفت:

رییس رن گفته امویلا گفته امویلا دوست داره بیاد لیگ برتر و احتمالا ارسنال یا qpr


تایمز گزارش داده که تیم های لندنی آرسنال ، چلسی و وستهم همگی عملکرد اتین کپو هافبک دفاعی تولوز رو زیر نظر دارن


مذاکرات با سانیا همزمان با مذاکرات ولکات آغاز شده بوده و هفته آینده هم دور بعد مذاکرات شروع میشه . ونگر می خواد که سانیا رو نگه داره . این بازیکن درخواست پیشنهاد تمدید دو ساله رو داره و انتظار هم میره که به زودی تمدید کنه ...

mohamad در 21/10/1391 | 17:09 گفت:

رییس رن گفته امویلا گفته امویلا دوست داره بیاد لیگ برتر و احتمالا ارسنال یا qpr


تایمز گزارش داده که تیم های لندنی آرسنال ، چلسی و وستهم همگی عملکرد اتین کپو هافبک دفاعی تولوز رو زیر نظر دارن


مذاکرات با سانیا همزمان با مذاکرات ولکات آغاز شده بوده و هفته آینده هم دور بعد مذاکرات شروع میشه . ونگر می خواد که سانیا رو نگه داره . این بازیکن درخواست پیشنهاد تمدید دو ساله رو داره و انتظار هم میره که به زودی تمدید کنه ...

Miladarsenal در 21/10/1391 | 17:01 گفت:

گفته میشه رییس باشگاه سویا به لندن سفر میکنه تا در مورد فروش نگردو صحبت کنه.هنوز مشخص نیست با کدوم باشگاه...گفته میشه آرسنال و تاتنهام هستن.سبک بازیش مثل ژیرو و ادبایوره،البته به نظر من یه سر و گردن از ژیرو بهتره...

خودشم ابراز تمایل کرده به لیگ برتر بیاد...تو این فصل 18 بازی برای سویا انجام داده که 11 تا گل زده. از سال 2009 به بعد هم تو تیم ملی بوده ...بازیکنیه که به درد لیگ برتر میخوره...بسیار بازیکن چهارچوب شناسیه...از نظر فیزیکی بسیار تنومند و به ندرت مصدوم میشه...یه تموم کننده...چلسی قبل از اینکه با رو بخره به جذب نگردو علاقمند بود که اون موقع قیمت 18 میلیون پوندی نگردو مانع این انتقال شد.

گفته میشه با توجه به وضعیت بد مالی سویا،قیمت این بازیکن پایین تر هم میاد...
ما هم که تو اینجور قضایا ،تبحر خودمون نشون دادیم (کازورلا)

محمد حسین عبادی در 21/10/1391 | 16:33 گفت:

واااااااااااااای. جانه من اسم اینو نیار.به هییییییییییچ دردی نمیخوره
.............
آره چندان تعريفي نداره ولي با توجه به اوضاع مالي درهم سويا گزينه محتملي به نظر ميرسه چون كازورلا رو هم از مالاگا خريديم كه اوضاع مالي جالبي نداشت

محمد مهدی در 21/10/1391 | 15:59 گفت:

ضمنا برادفوردهم 3-1 آستون ویلا رو برد
البته میزبان بود....

محمد مهدی در 21/10/1391 | 15:39 گفت:

واااااااااااااای. جانه من اسم اینو نیار.به هییییییییییچ دردی نمیخوره.

Miladarsenal در 21/10/1391 | 15:37 گفت:

جدیدترین بازیکن لینک شده،آلوارو نگردو....

محمد مهدی در 21/10/1391 | 15:33 گفت:

بله. داداش یه خبر خوب هم میزاشتی دلمون خوش بشه.