شايعات May 2

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,511 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات May 2

روبرت لواندوفسكي آماده است با رد پيشنهاد منچستر يونايتد با 25 ميليون يورو و دستمزد 160,000 در هفته به بايرن بپيوندد. (The Sun)

رومن آبرامويچ  حاظر است براي فسخ قرارداد مورينيو با رئال 12 ميليون پوند پرداخت كند.(Daily Mail

مورينيو در صورت بازگشت به استمفوربريج ، مي خواهد ژابي آلونسو را بار ديگر به انگلستان بازگرداند.از ديگر گزينه هاي خريد مورينيو  براي چلسي مي توان به رادمل فالكائو ، آنخل ديماريا ، په په و ژوائو موتينيو نام برد. (Independent)

به نظر ميرسد منچستر سيتي با 23 ميليون پوند فرناندينيو هافبك دفاعي شاختار دانيتسك را براي تابستان خريداري كرده است.(Daily Mail)

استون ويلا قيمت 30 ميليون پوند را براي كريستين بنتكه مهاجم بلژيكي و ارزشمند خود درنظر گرفته است. از آرسنال، تاتنهام و سيتي و ليورپول به عنوان جدي ترين مشتريان اين مهاجم خوش آتيه هستند. بنتكه در اين فصل 18 گل به ثمر رسانده است. (The Sun)

تاتنهام بار ديگر به دنبال خريد داميائو مهاجم ملي پوش برزيلي در تابستان است. آن ها در تابستان فصل پيش براي خريد اين بازيكن 23 ساله تلاش فراواني انجام دادند ولي نتوانست وي را خريداري كنند. (Daily Mail)

ليورپول براي جايگزيني جيمي كاراگر به دنبال مدافع بلند قامت وست برومويچ آلبيون يعني خوناس اولسون 3.5 ميليون پوندي است. (Daily Mirror)

گالاتسراي مي خواهد در تابستان پيش رو براي لوكاس پودولسكي پيشنهادي 12 ميليوني و دستمزد  £130,000 در هفته ارسال كند.لوكاس در حال حاضر با  £107,000 در هفته بيشترين دستمزد دريافتي ميان بازيكنان آرسنال را مي گيرد.(Metro)

كارديف پس صعود به ليگ برتر حالا در اولين اقدام خود با 7 ميليون پوند به دنبال Kenwyne Jones مهاجم استوك سيتي است.(Daily Mirror)

به گزارش تالك اسپورت آرسنال به دنبال هافبك سويسي ناپولي يعني گوكهان اينلر است.به نظر ميرسد اين بازيكن 28 ساله از حضور در ناپل ناراضي است.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 13/2/1392 | 13:57 گفت:

به نظرم ونگر امسال رو هم مثل سالای دیگه سر میکنه،بعدشم میزاره میره.خرید فابرگاس و این بازیکنای ناشناس دردی از تیم دوا نمیکنه.امسال هم جام بی جام

مهدی 111 در 13/2/1392 | 13:48 گفت:

سلام بر توپچیهای عزیز.من پسوردم تو هیبری رو فراموش کردم.الان یه پیغام بازیابی رمز ارسال کردم اما چیزی به ایمیلم نیومد.اگه لطف کنید مسئولای هایبری رو در جریان بذارید،ممنون میشم.

محمد مهدي نوروزي در 13/2/1392 | 11:14 گفت:

اگه خرید بزرگی کرد هرچی می خواید به من بگید

مهدی در 13/2/1392 | 09:00 گفت:

داداش محسن ونگر هم داره تکون میخدره

فعلا دنبال فابرگاس و جدیدا کارلوس ولا

اگه یک دفاع و یک مهاجم هم بخریم دیگه عالی میشه یووتیچ هم که انگار داره میاد

محسن عاشوری در 12/2/1392 | 23:23 گفت:

خیالتون تخت مارکیزیو به من یو نمیاد ، اون روی یووه خیلی تعصب داره و یوو ه ای ها هم خیلی دوسش دارن

یکی از تیمهایی که به دنبال کاوانی بود از صحنه رقابت خارج شده دیگه ،، منظورم چلسیه چون فالکائو رو خرید
حالا مونده رئال و سیتی و ژرمن و یووه
که یووه هم احتمالا زلاتان رو میخره و به نظرم کاوانی به سیتی هم نمیره

نمیدونم چرا این وسط تیم ما یه تکونی به خودش نمیده ..

رضا توپچی در 12/2/1392 | 23:16 گفت:

دادا دمت گرم...
اگه یه اتوبوس بازیکن هجومی بگیریم که نمیگیریم بازهم از رفتن لوکاس بشدت ناراحت میشم
به گفته بچه ها :گالا غلط کرده که به لوکاس فکر کرده...

ehsan zoola در 12/2/1392 | 22:45 گفت:

ليورپول براي جايگزيني جيمي كاراگر به دنبال مهاجم بلند قامت وست برومويچ آلبيون يعني خوناس اولسون 3.5 ميليون پوندي است. (Daily Mirror)
________________________

از کی تا حالا مهاجم میخرن ک جایگزین مدافع بشه؟


امیر صفای نیکو در 12/2/1392 | 22:38 گفت:


Cesc Fabregas: "In life, you can never say never, and if there is one place to go back to, it is Arsenal for sure."

مازیار در 12/2/1392 | 21:27 گفت:

منچستر یه دنبال مارکیزیو:
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/130430/manchester-united-target-juventus-midfielder-196678#ixzz2S9vVOQoA

منچستر به دنبال اوگبونا:
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/130501/liverpool-and-man-united-face-competition-torino-star-196718


reza در 12/2/1392 | 20:12 گفت:

قرار داد فالکائو قطعی شده متاسفانه

محمد مهدي نوروزي در 12/2/1392 | 17:54 گفت:

با داداش محسن هم کاملا موافقم زمائیلی هافبک خوبیه ولی فقط همسیک فوق العاده است بخدا

محمد مهدي نوروزي در 12/2/1392 | 17:52 گفت:

گالاتسرای غلط کرده

ولا تایید کرد مذاکره برای بازگشت

تاتی به دنبال هالک

پی اس جی به دنبال زازا و ایسکو

ویلفرد اقای گل لیگ هلند علاقه مند به بازی در لیگ انگلیس

Morteza Bauer در 12/2/1392 | 17:32 گفت:

نگاه کن توروخدا آرسنال دوباره کیاافتاده.اینقدمس مس میکنن همه خوبامیرن.

محمد مهدی در 12/2/1392 | 16:14 گفت:

دست درد نکنه. عاشقتم

طی اخرین میس کالی که رئیس واسم انداخت فهمیدم یووتیج اومده حالا در جریان میزارمتون

مهدی در 12/2/1392 | 15:41 گفت:

فقط زیان توشه پودولسکی انگار میخواد بره نه ما امسال مبیریم برای 10 به پایین

خاک بر سرت ونگر با خریدات

HOSSEIN در 12/2/1392 | 15:09 گفت:

merci dada

M o o r I در 12/2/1392 | 14:57 گفت:

مرسی داش ممد حسین

محمد حسین عبادی در 12/2/1392 | 14:55 گفت:

شايعات روز پيش:

آرسنال به دنبال خريد Morgan Schneiderlin هافبك دفاعي 23 ساله ساوتهمپتون با قيمت 10 ميليون پوند است. از اين بازيكن به عنوان جانشين احتمالي آبو ديابي ياد مي شود. (The Sun)

مورگان در اين فصل عملكرد خارق العاده اي از خود نشان داده است و خيلي ها او را بالاتر از لمبرت و گاستون راميرز بهترين بازيكن اين فصل ساوتهمپتون مي دانند.او با از 16 سالگي در آكادمي اين باشگاه رشد يافته است.

------------------------------------

ناصر الخليفي مالك ثروتمند باشگاه P$G اعلام كرده است در صورت خروج آنجلوتي از تيمش تمام تلاش خود را براي استخدام آرسن ونگر خواهد كرد.(Daily Telegraph)

محسن عاشوری در 12/2/1392 | 14:49 گفت:

کاش بجای اینلر از ناپولی بجاش ژمائیلی رو از ناپولی میخرید
واقعا امسال و مخصوصا این روزها درخشش فوق العاده ای داشته
شوت های بیرون پا و از راه دور رو عالی میزنه