شاید والکات حق داره ناز کنه !!!

نویسنده: حامد نوری

وبلاگ من
نویسنده: حامد نوری
27ساله مهندس سخت افزار کامپیوتر ، فوتبال رو به خاطر آرسنال شناختم از 16 سالگی بازیهای آرسنال رو و تعقیب می کنم ، و یک پسر دارم 3 سالشه ومطمئنم یک روز تو آرسنال بازی می کنه و دیگر هیچ...
کل بازدید: 6,907 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شاید والکات حق داره ناز کنه !!!

سلام توپچیها


با دیدن فهرست 30 مربی پر درآمد جهان واقعا انتظار نداشم که آرسن ونگر بین 5 مربی پر درآمد باشه .   ولی رئیس ماشالا پول خوبی از باشگاه میگیره و  برای خودش جایگاه ویژه ای داره ، حالا بیچاره والکات برای 10 هزار پوند میخاد از تیم بره شاید والکات حق داشته باشه و چرا ونگر  از دست مزد خودش کم نمیکنه که باشگاه سرمایش بیشتر بشه ( شوخی کردم )

از 30 مربی حاضر در این فهرست 22 مربی، در سطح باشگاهی و 8 مربی در سطح ملی فعالیت می‌کنند. ایتالیا بیشترین تعداد مربی را در این فهرست به خود اختصاص داده است در حالی که بیشترین مربیان حاضر در این لیست در لیگ برتر مشغول هستند.

فهرست 30 مربی پردرآمد(بدون پرداخت مالیات):

- ژوزه مورینیو؛ رئال مادرید: 15.3 میلیون یورو

2- کارلو آنچلوتی؛ پاری‌سن‌ژرمن: 13.5 میلیون یورو

3- مارچلو لیپی؛ گوانگژو: 10 میلیون یورو

4- الکس فرگوسن؛ منچستریونایتد: 9.4 میلیون یورو


5-آرسن ونگر؛
آرسنال: 9.3 میلیون یورو

  6  -گاس هیدینک؛ آنژی: 8.3 میلیون یورو

7- فابیو کاپلو؛ روسیه: 7.8 میلیون یورو

8- تیتو ویلانووا؛ بارسلونا: 7 میلیون یورو

9- خوزه آنتونیو کاماچو؛ چین: 5.9 میلیون یورو

10- روبرتو مانچینی؛ منچسترسیتی: 5.5 میلیون یورو

11- فرانک ریکارد؛ عربستان سعودی: 5.3 میلیون یورو

12- یوپ هاینکس؛ بایرن مونیخ: 5.2 میلیون یورو

13- آندره ویاس بواس؛ تاتنهام: 4.5 میلیون یورو

14- هری ردنپ؛ کوئینزپارک رنجرز: 4 میلیون یورو

15- خورخه خسوس؛ بنفیکا: 4 میلیون یورو

16- دیوید مویس؛ اورتون: 3.6 میلیون یورو

17- مانوئل پیگرینی؛ مالاگا: 3.6 میلیون یورو

18- پائولو اوتوری؛ قطر: 3.6 میلیون یورو

19- ابل براگا؛ فلومینزه: 3.5 میلیون یورو

20- لوچیانو اسپالتی؛ زنیت: 3.3 میلیون یورو

21- آنتونیو کونته؛ یوونتوس: 3 میلیون یورو

22- چزاره پراندلی؛ ایتالیا: ۳ میلیون یورو

23- واندرلی لوگزمبورگو؛ گرمیو: 3 میلیون یورو

24- موریسی رامالیو؛ سانتوس: 3 میلیون یورو

25- تیته؛ کورینتیانس: 3 میلیون یورو

26- اوتمار هیتسفلد؛ سوئیس: 2.6 میلیون یورو

27- یواخیم لو؛ آلمان: 2.5 میلیون یورو

28- مارسلو بیلسا؛ اتلتیک بیلبائو: 2.5 میلیون یورو

29- مارتین اونیل؛ ساندرلند: 2.5 میلیون یورو

30- روی هاجسون: انگلیس: 2.5 میلیون یورو

 خوش باشین

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr najafian در 10/9/1391 | 21:37 گفت:

کيروش کجاست؟

Farhad Rahbari در 10/9/1391 | 13:13 گفت:

hamid sadi@ آخه کی میتونه آیندرو پیش بینی کنه؟؟؟!!!
ما از کجا میتونیم بفهمیم یکی دیگه بیاد جای ونگر ما همه جامارو فتح میکنیم؟؟؟؟
قبلا هم گفتم : اگه ونگر تا 2015 هیچ جامی نیاره خودش میذاره میره و منم با رفتنش مثل خیلیا مشکلی پیدا نمیکنم
in arsene we trust

سپهر سرشوقی در 10/9/1391 | 13:12 گفت:

حمید من میخواستم به سوالت جواب بدم.من هنوز جام گرفتن آرسنالو ندیدم چون اون موقع که جام میگرفتیم اصلا از فوتبال هیچی سرم نمیشد و آرزومه جام گرفتن آرسنالو ببینم.پس من به خاطر سبک بازی آرسناله که طرفدارشم و اصلا دوست ندارم مثل تیم چلسی که هر 2 سال یه بار یه جام میگیره با یه سبک مزخرف که آدم از فوتبال زده میشه جام بگیریم.درسته امسال دیگه از اون سبک زیاد خبری نیس ولی آرسنال همیشه این سبکو پیاده میکرده پس دوبارم میتونه با این سبک بازی کنه.پس من ونگرو انتخاب میکنم که اگه قهرمان شد با سبک قشنگ جام بگیریم نه مثل چلسی که اونجوری جام میگیره

hamid saadi در 10/9/1391 | 11:02 گفت:

آقا فرهاد یک سوال دارم ازت.
اگه بدونی اگه ونگر توی تیم بمونه 10 سال دیگه جام نمیاره و سال یازدهم لیگ برتر رو فتح میکنه.
واگه بدونی اگه امسال ونگر عوض بشه و به جاش کس دیگه ایی بیاد تو همین مدت مشابه یعنی یازده سال 3 بار لیگ برتر رو فتح میکنه و 4 بار اتحادیه و دو بار لیگ قهرمانان انتخابت چیه؟
ونگر یا اون مربیه دیگه؟
لطفا هیچ توزیحی بعدش نده و فقط یکی از دو گزینه رو انتخاب کن.

Arsenalito در 10/9/1391 | 03:15 گفت:

واقعا" متاسفم که آرسنال رو به یک مربی می فروشید ما عاشق آرسنالیم و نه یک مربی .واین مربی میتونه هر کی باشه و فرقی نمی کنه .فقط تیم رو به مقام و جایگاه اصلیش برسونه.

Farhad Rahbari در 9/9/1391 | 23:55 گفت:

آخه مربی ای که 75 درصد نیروشو تو سال واسه تیمش میذاره(اونم 16 سال) با یه بازیکن جغله مقایسه میشه؟؟؟؟؟؟
چقدر کوته بینید...
باید به حال فرگوسنو ونگر تاسف خورد که تو رتبه چهارم و پنجمند و اون مورینیوی خودخواه بیشترین پولو میگیره و بعد از رفتنش هیچ رد پای مفیدی واسه باشگاهش به جا نمیذاره

تف به این دنیای کثیف

محمد مهدی در 9/9/1391 | 22:53 گفت:

البته که حقشه. بابا این کاری به ونگر نداره.

ونگر از سوی فیفا بهترین مربیه 10 سال اخیر شناخته شده. صد در صد حق داره

masoud mahmudpur در 9/9/1391 | 22:36 گفت:

فکر میکردم ونگر ماهی 1000 پوند هم نمیگیره.البته حقشه

mehrshad در 9/9/1391 | 21:44 گفت:

بابا ونگر با گازیدیس دستش تو یه کاسس دقت کنید 4 مربی اول همشون تو این سالا خوب جام گرفتن
آخه کی میاد به مربی که نزدیک8 سال جام ندیده 9.3یورو پول بده
اینم دلیل دیگه ای به آلوده بودن باشگاه و مربی

jafar در 9/9/1391 | 20:59 گفت:

پس کی روش کو دست مزدش 3 میلیون یورو است

حامد نوری در 9/9/1391 | 20:50 گفت:

كي ميگه نوش جونش نباشه آخه چرا به بقيه كم ميده تا همه با هم بخور بخور كنن؟؟؟!!!

sadegh در 9/9/1391 | 20:14 گفت:

نــــــــــــــــــوش جانـــــــــــــش

حمید pires در 9/9/1391 | 19:35 گفت:

حلالش باشه تازه کم هم هست .

محمد مهدی در 9/9/1391 | 19:15 گفت:

بله. سندی دیگر بر خساست ما